• petryk

    Nejdou mi povolit čepy na přední vidli (Manitou Axel) a potřebuju je dát jinam. Zkoušel jsem sikovky, malej svěrák… a pořád nic.

    Nějaké lepší nápady a pracovní postupy? :)

    0 0
    • Pá-dlista1  

      Co trocha chemie. Nejdriv je prostriknout Konkorem nebo tak necim.

      0 0
    • rb  

      Nova vidla :o) ???

      0 0
    • MARIN  

      zkus pouzit brzdovou kapalinu a nebo kontramatku

      0 0
    • wroum  

      jestli myslis cepy na V, tak ty u nekterych vidlic proste vyndat nejdou. konkretne na dvou low-end vidlich RST a Suntour to skoncilo destrukci spodnich nohou. cepy tam byly zalisovany. Dej bacha aby to nebylo u Axela taky tak.

      0 0
      • petryk  

        Děkuji za vhodnou připomínku:) Nerad bych ničil něco, co není moje…

        0 0
    • Kohout  

      Někdy pomůže nahřát fénem.

      0 0
    • Fisi  

      normalně to chit za pilot jsou na něm takové dve plochy na klí ale jdou povolit jen svěraku čim větší tim lěpe a toč vidlici proti směru hodinovych ručiček neboj se jsou přelepené lepidlem na zavity a odpruženou vidlici jsem ješte neviděl s pevnými piloty.......

      0 0
    • BH  

      myslim si, ze pokud jsi pouzil sikovky tak mas problem, nebot jsi zcela jiste ohlodal plosky pro klic. Doporucuji sehnat nove pivoty a dat je na tu vidlu, kde je potrebujes.Povazuji za to za mensi problem, nez je demontaz pivotu po tvem "odbornem klestovem zasahu ".Vem na vedomi, ze kolo neni vodovodni potrubi. jeste snad je jedna moznost. Upnout to za ty pravdepodbne "odrbane"plosky na pivotu do poradneho sveraku a zkusit to povolit otacenim te vidle (jen si je potreba uvedomit smer povolovani). To je asi jedina moznost jak to zvladnout

      0 0
      • bajkr  

        pak už jedině rozbrusku :o)

        0 0
      • Vrci  

        A teď si představ, že je po dlouhej anabázi celý vodrbaný vyndá a zjistí že mají jinej rozměr závitu.

        0 0
      • petryk  

        Zase takovej antitalent nejsem, bach to orval sikovkama, čepy jsou pořád jako nový. A už je vyřešeno – sehnal jsem jedny volný plonkovní

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.