• Komi

    Za pár minut to začíná na Nově ,)

    0 0
    • pitelboy  

      to uz to skoncilo nebo to vubec nezaclo ??

      0 0
    • chupas  

      nebyl jsem tam osobne, ale po tom sestrihu tam ani nehodlam nekdy jet. dyt to bylo doslova hrozny. na startu lidu jak mravencu. trat se mi zdala takova spis rychla sotolina nez naky poradny sjezdy, vyjezdy, tereny. mozna se tam pokochat tou prirodou.

      0 0
    • speedy gonzales  

      tak to byla nejaka parodie ne? kvalitou na urovni kabelovky ve vesnici do 500obyvatel

      0 0
    • Meesha  

      videl sem Beedu s Jancou! :-) docela pekny

      0 0
      • sfinga  

        a mě si tam neviděl co, vydřiduchu :-)

        0 0
        • Meesha  

          ne?! Asi to budu muset zkouknout este jednou :-)

          0 0
          • sfinga  

            no já to neviděl, tak se tě ptám?? :-)))

            0 0
            • Meesha  

              ja te nezpozoroval, tak nevim, ale treba tam nekde budes :-)

              0 0
              • sfinga  

                škoda, a já sem se chtěl stát filmovou hvězdou, tak sem myslel že Nova Cup na to bude to pravé :-)

                0 0
    • grafik  

      no, sestrih zase skoro o nicem, kvalitou videodokumentace by se mohli ucit od SELY … ale i presto byl tentokrat lepci nez loni :)

      0 0
      • petryk  

        To máš pravdu, letos to aspoň trochu připomínalo něco o nějakým maratonu:)

        0 0
    • gobike  

      Našla by se nějaká dobrá duše, co to nahrála a já bych si to mohl stánout??

      0 0
    • Komi  

      Ten sestřih byl uplně o ničem .. sem čekal aspoň něco zajímavýho a ne, že se tam půl sestřihu ukazoval nějakej chlápek s vodkou v ruce. Dávam 1 bod z 10.

      0 0
    • golem  

      jak chcete po o takovem zavode po radny zaznam kdyz tam jedete jen skoro po dalnici a k tomu milion a jeden clovek … :)

      0 0
    • Biker jak Pes  

      bylo to hrůza, normální propagační materiál no, čekal jsem víc, ale co můžu od novy čekat že… :((

      0 0
    • Smazaný účet  

      se divim ze to ta nova vubec podporuje, dyk co dyz se lidem zacne to jezdeni na kolech libit, vykaslou se na vysedavani u tv, zacnou zit aktivne a vesele a hrave ;-) a nova nebude mit divaky :)) je hazard todle !! od nich :)

      0 0
    • JSt  

      bylo to pojato hodne estradne ⇒ stalo to za prd. jen me trosku zamrazilo, kdyz sem tam videl ten vrtulnik a nositka. o trati se dobre vyjadril purmensky: „…trat je mi sita na miru, sem byvaly silnicar…“ (priblizna citace). nac doufam nikdy nepojedu :)

      0 0
      • kolombo  

        Docela by mě zajímalo, proč jsou Jizerky tak strašně nacpaný lidma na kolech, když je to tam tak hrozně vyasfaltované a není to vlasně nic pro pravověrného bikera :-) Jako místní si dokážu najít i jiné cesty, ale určitě bych nechtěl, aby se mi po nich honily spousty cyklistů, neřkuli jakýkoliv závod.

        0 0
        • Meesha  

          protoze ne vsichni lidi na kolech sou pravoverny bikeri – chtej se v klidku projet treba s rodinkou na trekingach a na to bych rek,ze sou jizerky fajn.

          0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.