• jecnak

    Kdyz uz jsme si potreti smazal svojim klikacim silenstvim fotku bika i s popiskem, neslo by udelat v javascriptu varovani stylu.„Opravdu si chces ty … potreti smazat fotku? (ANO) (NE)“. Dalsi vec jsou ty anketky, mily admine :-) Urcite si vzpominas. Bylo by to moc fajn.

    Nejaky dalsi namety? Piste, admin z nas bude mit jiste radost :-)

    0 0
    • Lister  

      přesně s tím varováním už jsme tu navrhoval.

      Mě by se líbila možnost mazat fotky i jinde než jen v bajcích.

      0 0
    • jecnak  

      Tak diky za bleskovou reakci. Pekne to funguje.

      0 0
    • grafik  
      bych mel taky jeden nevyznamny minivylepsovak

      z topicu: darek pro bikera

      Dárek pro

      ty ostre zavorky nemaj smysl, bych je uplne zrusil :)

      0 0
      • Vrci  

        dávaj smysl. Přísměvek na který se odpovídá má o jednu ostrou závorku méně.

        0 0
        • grafik  

          me k orientaci staci ty puntiky, kostecky, kolecka a ‚odskoky‘ …

          0 0
          • wroum  

            jenze ty u neceho vleklyho brzo dojdou a pak tam ams uz jenom ctverecek a brutalni neprehlednej sloupec kecu :-)

            0 0
            • grafik  

              tak todle sem presne cekal a … ‚tam‘ uz je to stejne jedno :) Tak nic, zavorky sou zazite – menim nazor – nechat je bejt :)

              0 0
              • Vrci  

                ale máš převdu místo >>>>>>>>>>>> by bylo lepší 12>

                0 0
                • Vrci  

                  nějak se mi zamotaly prsty, tak znovu a lépe

                  ale máš pravdu, že místo >>>>>>>>>>>> by bylo lepší 12>

                  0 0
    • Vrci  

      Jen taková otázka, než něco podepíšeš, tak si to snad taky přečteš nebo ne? Proč to neděláš i u počítače, tenhle postup by se ti mohl prodražit.

      0 0
      • jecnak  

        Jasne, vsak to taky delam, ale nejak jsem si hral s jednim skriptikem a tohle je vysledek :-)

        Ted mi napises, ze to nemam delat na ostrejch datech, hm? :-) Ne proste tohle je bezny reseni, navic je to par radek v JS.

        0 0
    • CZiko  

      no já bych to udělal stylem, že příspěvky by šly mazat do doby, dokud budou „nejmladší“ v pořadí. Tzn. že když napíšu příspěvek, můžu ho smazat do doby, než za něj někdo vloží další… stejně tak s fotkama.

      0 0
      • jecnak  

        Musis ale myslet na nejakou casovou kontinuitu. CO kdyz uz mezitim nekdo zacne psat odpoved. Tohle je jen jeden z problemu. Uz se to tu resilo a dohodlo se, ze se to necha ve stavajicim stavu.

        0 0
    • mspalek  

      Sice se to netýká fotek, ale docela by pomohlo, kdyby byl na úvodní stránce příspěvků kromě data posledního příspěvku i datum založení příspěvku.

      0 0
      • MaPa  

        Spíš než to datum posledního příspěvku by se hodilo kolik nepřečtených příspěvků v tom threadu je.

        0 0
    • goood  

      Me by se libilo, kdyby u kazdyho prispevku byl i odskok na jeho nadrazeny prispevek. Takhle najdu novej prispevek a ve zmeti dalsich vubec nepoznam, na co to byla reakce. Viz treba thread Darek pro bikera

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.