• Otaku

    www.nsmb.com/…ue_10_05.php doufam ze umite vsichni anglicky ;)

    0 0
    • jecnak  

      Pekny, uz se tesim na film.

      0 0
    • Toams  

      Fajne … a uz by si mali Prazaci po svojich psoch (mozno aj sebe) tie psie sracky zacat zbierat … v Holeskach je toho dost:-(

      0 0
      • Ice-goofy  

        Jak mam moznost sledovat skoro vsude je toho dost:o))

        0 0
      • BorisFR  

        S těma psíma sra*kama je ta situace hrozná všude(ČR). Já chápu, že sbírat psí exkrementy baví málokoho, ale do prd*le když už toho psa mám, tak si to mám uklidit. Opravdu už mě nebaví, že kam vjedu nebo i jdu pěšky, tak sou všude psí ho*na. Když už toho psa mají(a neberu, když tvrdí, že je matky, otce, nebo kohokoliv, když jsou s ním na procházce), tak si to po něm maji uklidit. Máchal bych jim v tom xichty! Snad by se to naučili sbírat… Ale abych zanechal svých výlevů, tak by mě opravdu zajímalo, co si o ČR budou v kanadě myslet(minimálně bikeři) potom, co si to přečtou.

        0 0
        • Ice-goofy  

          Máš recht taky jsem zacal u sebe a po svych mazlicich uklizim.. no a nekdy i za jine:o(( protoze pak kolem baraku behaj i moje deti a proto beru vse

          0 0
    • jecnak  

      Chodim denne kolem. Skoda, ze jsem je nepotkal. http://www.nsmb.com/…gue_tree.jpg

      0 0
    • CZiko  

      je o tom i článek na www.mtbs.cz

      0 0
    • default  

      Prislo mi videjicko s Ryanem, mozna znate, ale je to pekny: http://www.lemonzoo.com/…_tricks.html

      0 0
      • Hurikan_Tom  

        …:o() ja v tom citim nejaky podraz, na kolejich se prece NA KOLE neda jezdit!!! BTW: po rovine jezdim stejne :o)))

        0 0
        • default  

          Vyborne to vyjadrila moje kolegyne: //Kdyz bys stravil nekolik let treninkem, pokud by ti nevadili stovky modrin, podlitin a pripadny zlomenin, pokud bys mel extra smysl pro rovnovahu…proc ne? :-))) //

          0 0
      • Manas  

        ja mam mnohem radsi tu cast filmu hned potom. Darren Barrencloth to fest prasi :-) Hlavne ten song je dobrej :-)

        0 0
        • Manas  

          A nez se nekdo zepta, tak Kranked 5.

          0 0
          • blue  

            ja uz si to dlouho nepoustel, ale skoro bych spis rekl, ze tohle je sestrihany z Manifesta

            0 0
            • Manas  

              e e, lezi to tu ted prede mnou na stole :-)

              0 0
            • CZiko  

              ne… vzhledem k tomu, že takových filmů mám dobrou sbírku, tak jsem všechny tři jmenované prošel a je to fakt Kranked 5

              0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.