ČT slíbila sportu vlastní kanál

84 nepřečtených
  • M@rtin

    http://show.idnes.cz/show_aktual.asp?…

    Že by se blískalo na lepší časy a zbylo místo i na cyklistiku?

    0 0
    • grafik  

      snad nezustanou jen u slibu. Ta stovka za mesic na konc.popl. uz by aspon tolik nebolela … ct24 muzou klidne zrusit, to je brutus shit.

      0 0
    • JirkaD  

      Určitě nebude místa víc, než je teď. Jsem pro omezení ČT na jeden kanál pro pořady, které by na komerčních stanicích neměly šanci se dostat do vysílání.

      0 0
    • Vrci  

      Už vidim přímý přenosy z golfovýho US open a celýho PGA tour, nějaký ty dostihy, jihoamerickej fotbal, baseball basketball z USA, nějaký to NHL atd.

      Koukni se z čeho jsou v bbv obrazový šoty a co je zmíněno jen slovně, jsou zde jasně vidět priority ČT.

      0 0
    • Ice-goofy  

      Doufejme ze to bude mix sportu a ne jen fotbal a hokej:o)) Snad i neco pusti na net, aby se clovek mohl popr podivat na nejaky porad z archivu.

      0 0
    • Lister  

      o tomhle už se mluví více než rok. Koncepce toho které kanály bude CT v rámci digi vysílání provozovat už je známá hodně dlouho, takže žádné překvapení. Hodně by s mi líbilo vysílání třeba tenisových turnajů, ale českou hokejovou ligu bych si taky nenechal ujít.

      0 0
      • Smazaný účet  

        uf, tak to bych si zrovna ujít nechal. půl dne hekající tenistky, půl dne vymaštěný hokejisti. jich není dost? :o) nevěřim že by čt, vzhledem k tomu co momentálně dává, a s odbornou znalostí jejich komentátorů, dokázali udělat obstojný sportovní kanál, kde by byly zejména menšinové sporty. tedy záleží na tom co si pod pojmem menšinové sporty kdo představuje, no.

        0 0
        • grafik  

          ja treba kulecnik :)

          0 0
          • Smazaný účet  

            Jo, tak na to by asi museli najmout Jiřího Korna… :o) Ale kdo by komentoval šipky, to fak nevim…

            0 0
          • wroum  

            ten davaj na Eurosportu porad…

            0 0
            • grafik  

              ty vogo ja chytam jen ct1,2 a jakztakz primu; kdyz chci i novu tak musim na pude otocit antenu … CT ‚sport‘ by byla pro mne spasa :)

              0 0
        • Lister  

          Jsně každý má jiný vkus. mě se třeba fakt moc líbí Curling – geniální sport a rozohdně není nude se na to dívat – ale musí se to umět. Jinak já dokažu koukat vlastně úplně na všechno.

          Co by mě ale naprosto nadchlo, tak by byly reportáže z WRC, ale vzhledem k tomu, že to dává Eurosport a ten je běžně dostupný v CR na kabelu tak asi nebude. U nás si ale o kabelu můžem nechat zdát :o(

          0 0
          • Smazaný účet  

            Hehe. Vidiš, my bydlíme v Praze a taky si o kabelu můžem nechat zdát… ale to mě netrápí. :o) WRC bývá zajímavé, občas něco daj do světa motorů myslim, jenže ten bývá zas v době večerních zpráv… geniální, no. :o)

            0 0
            • Lister  

              Já když mám čas tak ty WRCčka občas chytnu na tom Eurosportu na sa?áku u přítelkyně. Ty půlhodinováé sestřihy na ČT2 mi nestačí, ale v nouzi aspoň něco.

              0 0
          • Lance  

            Ja dokazu usnout uplne u vseho!

            0 0
            • Pá-dlista1  

              Ja nejlip u formuli. Samotny dej je hrozna nuda a navic ten pravidelny zvuk krasne uspava… az na ty reklamy :(

              0 0
        • fousek  

          Jeste takovej primej prenos z turnaje v Sachu by moh bejt docela akcni podivana

          0 0
    • orca  

      Když si vezmeš kolik existuje na světě sportů , tak bych si nedělal iluzi že tam bude přehšle cyklistiky. Ani nevěřím že by dali poslední hodinu dojezdu z etap Tour Gira či Vuelty. Dále jsou rozhodující ceny za přenosy a sledovanost. Spíš bych to viděl že přibude přenosů z našich českých soutěží které jsou v menšině (volejbal, nohejbal,ragby at­d…)

      0 0
      • Smazaný účet  

        Janeček se vyjádřil cosi v tom smyslu, že mají bohatý sportovní archiv… takže tak… :o)

        0 0
        • orca  

          Takže si znova vychutnáme Bělehradské finále ?? či nesportovně dokopaného Pláničku v brance , a nebo se bude těšit na Fryštenského ??

          0 0
    • CZiko  

      není ředitel Janeček biker? není dokonce mezi námi? není to dokonce pá-dlista? :-)

      0 0
      • Meesha  

        hmm, takze Tour apod. stejne nebude… :-/

        0 0
      • pegal  

        sem si jistej, ze ne .. pac by tak minimalne 80% vysilaciho casu bylo o chlastu .. (staci se podivat na jeho stranky) .. :)

        0 0
        • Pá-dlista1  

          No vidis. Ted, kdyz me pustili, bych je mohl predelat. Zapomenout na minulost a soustredit se na budoucnost… s novou plnou lahvi :)

          0 0
    • grafik  

      a nejenom CT ale i Nova (mozna se dockame i live prenosu novaauthor cupu :)

      Kdo se uchází o licenci na digitální televizi Stávající kanály:

      Česká televize: ČT l, ČT 2 a zpravodajskou ČT 24. Nedávno zveřejnila své plány na čtvrtý kanál se sportovní tématikou.

      TV Nova: Chce mít pět kanálů. Kromě stávající TV Nova chystá Nova Film, Nova Sport, Nova Seriál a zpravodajský Nova News. Podle generálního ředitele Novy Petra Dvořáka těmito kanály chce oslovit úzkoprofilové diváky, Jimž nevyhovuje současný program.

      TV Prima: kromě dnešního programu má připravený Prima Klub, který má být obdoba dnešní Primy, tedy část produkce původní, část převzaté produkce.

      • to bude ficak :)
      0 0
      • Pá-dlista1  

        Jj. To dopadne jako se starou Novou. Takze: Nova Reality show, TeleNovala, Novashoping…

        0 0
      • pos3k  

        hm by chteli 5, zatim jim davaji jen jeden navic tj 2 :-)

        0 0
        • Lister  

          no, díky bohu za to, 5 bych rozhodně nerozdýchal. Nedokážu si představit Nova sprot a ty jejich komentátory.

          0 0
      • CZiko  

        :-D NOVA NEWS???? to tam budou jako čerstvě informovat, komu granát utrhnul ruce, kdo a kde byl znásilněný, které děcka chytly svrab a že fence v Praze se narodilo najednou deset štěňat??? :-D

        0 0
        • wroum  

          ano, mozna dojde i na primou spolupraci nova – blesk :-)

          0 0
          • CZiko  

            chraň pánbůh… to by bylo horší, než návrat jarina:-D

            0 0
        • Smazaný účet  

          A možná i v přímym přenosu! „Hlásím se vám z Prahy 4, kde právě došlo ke znásilnění 13leté školačky. Jak můžete vidět, sexuální deviant Jan K., který včera uprchl z léčebny, si počíná mimořádně brutálně… Zkusím se zeptat oběti na její dojmy…“ :o)))

          0 0
      • Pebe  

        Pokud vim, tak Nova koupí(koupila) Galaxii Sport a chce vysílat sport tam. A pro příští rok maj už nasmlouvanou Formuli 1.

        0 0
        • Pá-dlista1  

          To je dobre. Jen at si vemou ty nudny sporty a hry, treba vsechny.

          0 0
          • CZiko  

            Nudné? některé lidi F1 baví. Ostatně, když si představím, jak se dívám na dvacítku vozů, kterak tam krouží a dycky je vede jeden a stejný člověk, tak mi to taky příjde jako dobrá zábava :-D

            0 0
            • Pá-dlista1  

              Nekterym clovekum pripada zajimavej i fotbal. Slysel jsem to. Takovy lidi osobne neznam.

              0 0
              • Pebe  

                Osobně usínám u obojeho, ale u F1 je to lepší, po nedělním obědě :-))

                0 0
              • CZiko  

                jo, tak já takové lidi znám… a je to fakt pravda:-) Teď ale nevím co je horší: fotbal,F1 X vyhulení, big dement

                0 0
      • Radek Broz  

        Dostat treba 4X do zpravodajstvi na nove je naprosto nemozny, takze se neradujte predcasne – MTB se na Nove mimo NA Cupu neobjevi.

        0 0
        • CZiko  

          no, ale cyklista neš?astně přejetý náklaďákem určitě jo…

          0 0
        • enjoy  

          proc by mel byt ve zpravodajstvi zrovna 4X?jak dlouhy bys to zpravodajstvi na nove prosimte chtel? jinak urcite by mu dali stejnej(malej) prostor jako ostatnim okrajovejm sportum.

          0 0
          • CZiko  

            to okrajovejm se mi tam vůbec nelíbí… nejen protože je to psáno po pražsku :-D

            0 0
            • Lance  

              hochu hochu zacinas se mi libit a snad Te i zacinam mit rad:)

              0 0
              • CZiko  

                já jsem mladý, ale šikovný (bohužel ne při řízení levého gripu pravou rukou… hotl nedosahuji kvalit padlisty:-)

                0 0
          • Radek Broz  

            Fourcross jsem uvedl, jelikoz je to disciplina, u ktery celkem vidim do zakulisi. Proc by tam mel byt? Z MTB je divacky nejatraktivnejsi (ty samozrejme napises, ze neni:o) ) a cesti rideri jsou nejlepsi na svete.

            0 0
            • Pá-dlista1  

              Zase Radku, aby jsme to neprehnali. Ne vsichni samozrejme. Treba ja ne :)

              0 0
              • -b-n-x-  

                Musis vice trenovat :-)

                0 0
              • Radek Broz  

                Dobre, zas tak dobry nejsme, takze to upresnim – CR je v UCI zebricku narodu ve fourcrossu dlouhodobe na prvnim miste a nekteri jedinci casto dosahuji uspechu. Takhle jsem to myslel;-)

                0 0
            • cabbage  

              divacky atraktivni= da se jednoduse natocit? p.s. vis kolik je disciplin v kterych sou Cesi nejlepsi? co treba orientacni potapeni? to asi ani neznas:-P

              0 0
            • enjoy  

              no vidis,nevim kolik lidi by sdilelo tvuj osobni zajem.a ze by si u toho shotu mohl pred znamejma rict par chytrejch reci,protoze do toho vidis…:-). jako z bikovejch disciplin je asi celej nejlip zdokumentovatel­nej,ale zase zrovna se na to nemusim divat castejc.to je ti asi jasny.

              0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.