• golem

    rozhoduji se jestli navstivit tuto akci… jak jsem cetl cyklistika me nejvetsi podil na tomto veletrhu, byl nekdo loni? stoji to za to? dik

    0 0
    • zac  

      Je to nejlepsi vystava u nas. Rozhodne doporucuju navstivit, uz se tam taky tesim!

      0 0
    • goofy  

      ANO

      0 0
    • Lister  

      Se rozhoduju, kdy tam pojedu. Prodavač u nás v obchodě mi říkal, že je lepší jed v neděli, protože se některým vystavovatelům nechce zase nakládat, co přivezli a že některé věci rozprodávají za slušný prachy, a jelikož toho potřebuju nakoupit celkem dost, tak by se mi zrovna tohle hodilo, tak by mě to zajímalo, jestli to není jen blud :o)

      0 0
      • zac  

        bych rek, ze je…

        0 0
      • enjoy  

        jestli na tom neco je,tak bych rekl ze to co bylo tolik neprodejny ani ty nechces:-)

        0 0
      • pos3k  

        ja takove stesti s kamosem mel :-)

        0 0
      • rock  

        Spíš se Ti stane, že ta druhá půlka už má prodáno nebo už balí …

        0 0
    •  

      byste neverili co se mi stalo, ale mam z toho takovou radost ze to musim napsat :) a zaroven to dost nehapu. Ale myslel sem si ze toj e uz ted v rijnu, a ted si tady vidim tohle a rikam si co to jako je, dyt uz to melo betj, a pak az me to trklo :). akorat ze to neni poprvy co se mi neco takovyho stalo,no nic, tak ze musim zase shanet nekoho kdo by tam mohl jet, to je des :D Nejde nekdo z Vých. čech, že bych se pripojil

      0 0
      • Lister  

        když se dopravíš na severní Moravu tak tě berem, ale jinak mám radost, že máš radost :o)

        0 0
        •  

          tak to bohuzel, preferuju vlak,je to rychly, pohodlny a jako bonus zadarmo :)

          0 0
          • borda  

            no, ja a pritelkyne asi pojedeme, urcite vlakem a jsme kupodivu z c. trebovy :-))

            0 0
            •  

              fakt jo, bych ani nedoufal ze na b-f chodi nekdo z čt,

              0 0
              • borda  

                no, taky jsem nedoufal, ale od příspěvku o tuningu brzd tě vedu v patrnosti :-)

                0 0
                •  

                  a jestli muzu byt tak smeli jakemu stylu jizdy na kole se venujete. silnice mtb nebo snad neco jineho ??

                  0 0
                  • borda  

                    zdar, byl jsem dva dna pryc. jezdime hodne na trekingach, ja jezdim i na horaku, hodne vyjimecne i na silnicce. ale tak nejak pomalu a pohodove. jsem hnusne tlustej ourada :-). Na ten spotlife chceme jet okouknout nejakyho bika pro pritelkyni. asi trek 6700 WSD. jo to venujete v tvym dotazu bylo doufam mysleno jako mnozne cislo :-)

                    0 0
            • Bobo  

              Taky tam asi pojedu, ale autem. Tak jestli pak nezůstanu v Brně a budu se vracet zpátky, mohli bychom se svézt dohromady, vyjde to asi třikrát levnějc. A hlavně mám velkej kufr, kdybych si chtěl koupit nějakou drobnost :-).

              0 0
      • golem  

        s toho si nic nedelej takova casova dira se obcas vyskytne :-))

        0 0
      • Bobo  

        Jo, beru auto a pojedu. Spíš asi v sobotu. Místo zatím je.

        0 0
    • gobike  

      Jedu!!! Určitě, důvod proč se ulít ze školy a těším se na nevídané. Spojím příjemné s užitečným!

      0 0
      • Pavlos  

        ty chodis sobotu a nedeli do skoly?

        0 0
        • Pinocio  

          určitě vyjíždí v pátek:)) na nějakých šest hodin to vážně nemá cenu do té školy chodit:)

          0 0
          • gobike  

            To je o vikendu?? sem myslel ze je to ct,pa,so. Tak to me mrzi…

            0 0
    • Vision  

      Ano stojí to za to !

      0 0
    • Corbett  

      Byl jsem dvakrát a jedu zas. Velká příležitost získat dobré kontakty, nebo také něco koupit za slušný peníz a když né první ani druhé, tak je to dobrá čumenda. Sobota to jistí

      0 0
    • pos3k  

      urcite ANO, nejlepsi co se u nas da navstivit, ja to za celej den prosel ani ne 2 x a stejne jsem tam objevoval stale neco noveho ci zajimaveho, vstupne je za hubicku…

      0 0
    • cosmo  

      Shanim nekoho do auta, vzal bych z OV do Brna na Sportlife 2 lidi, tam i zpet. Samotnemu se mi nechce jet, ale kdyby nekdo chtel tak ve 3 lidech cesta vyjde za dobry peniz…jo a jel bych urcite v sobotu rano, at jsem tam tak na 10hod. byl jsem tam pred 2lety a bylo to fajn, tak se chci zajet kouknout znova…pripadni zajemci necht pisou na mail…

      0 0
    • Fidoo  

      čauves – já můžu vzít dva lidi praha-brno-praha grátis – služební benzín

      0 0
    • Radek Broz  

      Sice nejlepsi vystava u nas, ale pokud nebydlis v Brne, cenu to podle me nema. Pokud navic pujdes o vikendu, tak se tam budes akorat pretlacovat s ostatnima navstevnikama a nic neuvidis.

      0 0
    • Luka  

      Jedem letos o5. Zase o vikendu. Loni se bohuzel stalo, ze dost stanku uz nemelo ani co ukazovat, jak to vyprodali. (napriklad Parktool myslim ze to byl)

      0 0
    • Honzas  

      ja asi zas jo. a pokud jo, tak v sobotu.

      0 0
    • sis  

      urcite tam jdu, asi v sobotu. letos tam ma byt i vetsi prostor pro outdoor

      0 0
      • jakub  

        noo ono minule tam bylo prostoru dost ale malo vystavuvatelu na outdoor…

        0 0
        • sis  

          sem to blbe napsal.jako ze tam ma byt vic tech vystavovatelu­.i kdyz…kdyz se tam roztahnou nejake stany,postavi stena+obecenstvo tak toho mista v jedne hale taky moc nebude

          0 0
    •  

      Jen počkej, Zající!

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.