Internetový nakupování cyklo hader!

48 nepřečtených
  • police

    Předem podotýkám, že jsem se pomocí hledání snažil vytěžit maximum, ale diskuze se vždy zvrhne jiným směrem zda jsou nižší ceny legální atd… Mě je to jedno jde mi jen o nabítku!!! Chci se tedy zeptat jestli z Vás někdo nakupuje na internetu cyklo oděvy. Mě jde konkrétně o zateplený ga?ata např Axon , ale nikde zatím nenacházím dostatečnou nabítku. Zde inzerovaný obchody jsem prošel. Tak dík za Vaše rady a zkušenosti!!

    0 0
    • Vrci  

      Taková hrubka a ještě zvýrazněná vykřiníkem.

      0 0
      • Volf  

        Asi do něj někdo zapoměl nabít pravopis.

        0 0
        • police  

          Netušil jsem že jsem na stránkách Jazykovědeckého ústavu. Ale jinak dík za upozornění! Jdu pro slabikář!

          0 0
          • Volf  

            No, ono všeho moc škodí víš.

            0 0
            • police  

              Víš co mě nasere. Když se místo kloudné rady dovím že můj pravopis není oslňující. Tak se už nevyjadřuj pokud nemáš něco zajímavýho k mé otázce. DĚKUJI!

              0 0
              • Manas  

                No jo, ale tady neni do ceho pichnout a pak se reaguje zhruba takhle :-) Proste tak to je a s tim se k tomu clovek musi postavit. Nicmene hadry pres net nenakupuju. Mozna si prohlidnu kde by je mohly mit, obtelefonuju par kramu a ve finale jdu stejne tam kam chodim vzdycky protoze k tomu dycky dostanu nejakou pridanou hodnotu.

                0 0
              • Manas  

                Jo jeste. Koupil jsem ted capaky Axon, vepredu nowind, presnej nazev nevim, jsou na nic napisy Biemme. Jel jsem v nich ted asi 2×, cca. 20km kazdej vylet a docela super.

                0 0
                • police  

                  Axony mě taky hodně zaujaly. Ja nevim ale jak vy a kde nakupujete v krámech. Ale tady v Brně to z mého pohledu stojí za …! Takže svoji oblíbenou prodejnu stále hledám. Proto zkouším alternativně a to na netu přijít k něčemu jinými než nabízí krámky.

                  0 0
                  • Frankie  

                    Tak to jsem alespon rad, ze v tom nejsem sam… v Praze to stoji s hadrama taky za … Proste musis koupit to co maji a ne to, co chces … :(((

                    FV

                    0 0
                    • orca  

                      Tak Brno + Praha nemaj krámy se zaměřením na cyklo ?? hm… to my vesničani jsme teda ouplně out pokud vy tam nic nemáte . A nebo nevíte co chcete ??? a nebo je to pro vás drahé atd ??

                      0 0
                      • Frankie  

                        Myslim, ze pravda bude nekde uprostred… kramy tu samozrejmne jsou a zbozi v nich samozrejmne taky, ale kdyz shanim dlouhy dres na telo, tak bud je s chlupem jak do beranice nebo nema kapsy na zadech atd… a kdyz nahodou predesle splnuje, tak maji jen XXL a M… Podobne treba nemuzu sehnat obycejny, nezatepleny dlouhy capaky s vlozkou…

                        FV

                        0 0
                        • Luka  

                          Cyklloschein a dexter je maji na 100%.. ty nezatepleny capaky.

                          0 0
                          • Frankie  

                            Hmmm… dik… ale otazka je, jestli jejich vyrobky v Praze u nekoho sezenu … :(

                            FV

                            0 0
                            • Luka  

                              Napriklad cykoschein sidli v Hornich Pocernicich a maji tam i filialku… kazdy den kolem nich aspon 1× projdu, jak kolem sidla, tak kolem ty haly kde to sijou. Dextera mel gem, ale ten zrusili. Bud obvolat obchody a nebo napsat presne miry do dexteru na e-mail a poslou padnouci kus… odzkouseno.

                              0 0
                              • Frankie  

                                Diky, diky. Skoda, ze v cykloschein jsou jen Po-Pa 10–18, trosku honka se tam dostat… ale treba se mi to do jara povede :)

                                Bez vyzkouseni bych do toho nesel… ale treba budu muset casem prehodnotit situaci :)

                                FV

                                0 0
                            • Meesha  

                              Cykloshein maj myslim i v Budecksky na Praze 2 http://web.quick.cz/moira-divis/

                              0 0
                              • Frankie  

                                No, to je tip, kolem toho jezdim dvakrat denne :) Koukam, ze mas ty kramy taky pekne obehany :)

                                FV

                                0 0
                      • vlk  

                        Budeš se divit, ale je to tak.U nás v Olomouci je co se týká cyklověcí mnohem větší výběr a za lepší ceny než je v Praze.Sem se tomu taky divil.Velice dobře je na tom taky Ostrava.

                        0 0
                        • Lister  

                          a já měl na studiích pocit, že v Olmiku nemůžu nic sehnat, tak to jsou pražácí fakt chudáci :o)

                          0 0
                          • vlk  

                            tak nevím u kořínka a v onroadu + Kaňkovský-ten se ale už trochu zhoršil seženeš na kolo snad všechno.

                            Byl jsem teď v Praze týden, chodil jsem po obchodech a prázné krámy -to bylo někdy až dost depresivní.A všude, že když budu chtít, že mi to objednaj apod.Nejlépe je to v Ostravě.

                            0 0
                            • Lister  

                              Onroad mí přišel na nic a navíc ho nemám rád. Je pravda že u Kořínka toho mají dost a navíc i pár luxusnějších značek, ale v době předkořínkovské to bylo fakt nic moc. U Kankovských jsem kupoval boty – dobrej přístup, pohoda jednání.

                              0 0
                              • vlk  

                                „ale v době předkořínkovské to bylo fakt nic moc“-plný souhlas.

                                0 0
                              • vlk  

                                PS: kaňkovsk je zase schopen sehnat novinky dřív než kdo jiný.

                                0 0
                        • Frankie  

                          Jo, to ja verim, i mne se podarilo kolikrat v mensim meste poridit lip nez v Praze a nejen cyklo veci… Naposledy jsem ve Znojme uplne nahodou koupil dlouho shanenou bundicku od Craftu, ktera mi v Praze vzdycky nejak utekla…

                          Mala reklama :) www.craft.cz/index.php?… double action… muzu jen doporucit…

                          FV

                          0 0
                        • Eila  

                          jo a nejvic me muze vytocit, kdyz nekam prijdu a maji akorat vyprodejove veci treba nemecka nebo holandska, lonske modely a jeste nasponovane ceny… na jare jsem shanela 3/4 kalhoty, narazila jsem na to nekolikrat, odlopnu ceskou cenovku cca 2000kc a pod ni treba 15 euro..

                          0 0
                • Lister  

                  Tak to se mi zrovna hodí. Scháním zateplený 3/4 kalhoty a našel jsem právě jenom Axon – Jedny jsou z matroše Thermolite s membránou A-tex na kolenou a druhé bez membrány z materiálu Superroubaix. Oboje mají vložku. více tady: http://www.axonsport.cz/kalhoty.htm Máš ty svoje z vložkou nebo bez. Pokud tam vložka je tak jak se ti pozdává. A co ta membrána – fakt tam máš nowind nebo to je tam ten A-tex – nepotíš se v tom moc.

                  PS: neví někdo, který materiál je teplejší, jestli Roubaix nebo Superroubaix. Podle názvu bych řekl, že ten druhý, ale pohmatově mě vždycky Eoubaix přišlo teplejší.

                  0 0
                  • Volf  

                    Taky jsem řešil tříčtvr?áky a po dlouhým hledání jsem to vyřešil tak, že jsem koupil čapáky od Senzoru s membránou jen na kolenách a bez vložky. No a pod ně vozím kra?asy s vložkou. To hledání jsem vzdal právě pro to, že se mi zdá, že u těch zateplenejch kalhot obecně se používaj základní typy vložek. No a ty tříčtvr?áky se mi zdaj dost omezeně využitelný, protože jestli máš lejtka holý tak ti na ně bude brzo zima a to svaly nemaj rády a pokud koupíš dlouhý bez vložky můžeš v nich i běhatm, chodit a běžky atd. Já to tak dělám a je fakt, že s vložkou bych si třeba na běžkéch připadal blbě. A na zimu jako takovou mám čapáky s membránou od Kalaše a zase bez vložky.

                    0 0
                    • vlk  

                      mám taky ty kalaše, a dávám si pod ně králké letní s vložkou.Je to tak lepší, Jdenak ta vložka je kvalitnější než většina vložek u zatelených membránových a jednak nemusím ty dlouhé prát po každé vyjížce.A v ne­posledy je alespoň trochu tepleji na zadek.

                      0 0
                    • Lister  

                      kombinaci kra?asy + čapáky používám, ale až tak pod 7 stupňů, tyhle bych využil do teplot od 15 do 8. už mě nebaví vozit trenky + přes to kra?asy + zateplené nákoleníky, nehledě na to že když používám jedny kalhoty na všechno tak brzo odejdou. Na lýtka mi v těhlde teplotách zima není, ale kyčle a kolena už celkem trpí.

                      Pod čapáky chci začít používat spodní prádlo místo standartních kalhot, ale nechci je kupovat smaostatně, plánuju nákup volných kalhot s odnímetalnou vnitří vložkou, která půjde použít takhle samostatně.

                      0 0
                  • Manas  

                    Ja mam ty dlouhy s A-Texem. Subjektivne mi to prijde v pohode, nepotim se pod tim moc. Vcera jsem jel v noci a v sobotu dost brzo rano a bylo to ok. Vlozku v tom nemam, ty nako nemusim. Mam radsi lepsi sedlo. Nicmene nemam na to je vozit zamotny a tak na tom mam jeste kalhoty, sice asi se 150 zaplatami ale aspon se maj na co neblejskany cyklisti koukat :-) Takze ty kalhoty zachytej cast a pak to capaky maj lehci :-)

                    0 0
                    • Manas  

                      Takhle po ranu tolik preklepu. No aspon ze to jsou tlacitka kousek od sebe :)

                      0 0
                  • Paja  

                    Zatepleny 3/4 s vlozkou a laclem za neco pres 1000penez a ted i na moje prani bez vlozky (vozim je s kratkymi) za neco pod 1000penez dela Atex z materialu Yoga(zatepleny o neco tensi nez roubaix nebo superroubaix, coz je podle me to stejny, ale nekdo vymyslel, ze super bude vypadat jeste tepleji) i Roubaix. Pokud vim, z roubaix ma v nabidce 3/4 i Kalas.

                    0 0
                    • Paja  

                      Jo a na prani se urcite da zaridit aby tam dali kteroukoliv z vlozek , ktere davaji do kratkych.

                      0 0
                      • Lister  

                        tak to je hodně zajímavý NFO. Tso tam jako zavolal a řekl hele potřebuju tohle a tohle a oni ti to vyrobily :o? tak to by byl fakt luxus. Jdu se kouknout na stránky Atexu. Kalas nechci nemám moc dobrou zkušenost s jejich vložkama.

                        0 0
                        • Paja  

                          Ja mam s vlozkama od Kalase naopak vybornou zkusenost, tedy s vlozkou, co dava Kalas do topmodelu, ale ta je od eschleru. V druhych gatich mam i tu nejlepsi co pouziva Atex, taky vyborna, ale ta v Kalasich je jeste lepsi. Atex prodejnu mam kousek od domu, Brno – Krkoskova, takze jsem tam byl nekolikrat osobne, normalne delaji 3/4 jen jednou z tech vlozek (myslim, ze ale seriove ne s tou top) a vzhledem k tomu, ze oproti minulosti jsou pry daleko vytizenejsi a maji sirsi sortiment, je nejaky zakazkovy siti problematictejsi, zalezi na domluve a co pozadujes, neco jde neco ne, zalezi na situaci, vytizenosti a jak moc si vymejslis:), pak je to event. s priplatkem do cca 10–20%, podle materialu navic (napr.delsi rukavy, nohavice) a toho, ze se tomu musi nekdo individualne venovat.

                          0 0
                          • Lister  

                            Já mám kalhoty Kalas doma, jako vložka není špatná, ale musí se osedět. Mám ten nejlepší model co dělají, vložka bohužel není lisovaná a postranní froté díly jsou přišity takovým hustým švem a tam je problém – jde to při jízdě cíti, do nějakých 3 hodin je to v pohodě, ale nad tři hodky už mě to celkem dře. Příště jdu při kupování hlavních kalhot jedině do lisované vložky.

                            Ale u těch 3/4 bych podobnou snesl, v nich neplánuju tak dlouhé výlety.

                            0 0
                            • Lister  

                              PS: ta vložka od kalase se jmenuje MLP je tady na té stránce úplně dole: http://www.kalas.cz/v2/main.php?…

                              0 0
                              • Paja  

                                M.P.L. je jedna z nejlepsich vlozek od svycarske firmy Eschler, ktery pouziva hodne znackovych cyklofirem (pokud nahodou nedelaji svoje vlozky jako Nike,…). Tu mam v tech kalasich taky a jsem s ni 100% spoko, nikde me nedre, a to uz jsem v nich jel i 7hod./den. Atex ma tu nejlepsi vlozku od nejake italske firmy, nazev se mi nejak nevybavuje.

                                0 0
                                • Paja  

                                  ale je pravda, ze na te vlozce od Atexu myslim svy nejsou (ale narozdil od te M.L.P. me obcas nekde trochu skrabe:o)

                                  0 0
                                • Lister  

                                  sem ani nevěděl jak jsem náročný, že ani to nejlepší mi nestačí :o)

                                  Jak jsem psal není problém v samotné vložce – ta červené část – ale v přišití těch bočních dílků tím švem a tam to cítím – kdyby to tam bylo nalisované tak bych byl asi max spokojen. Příště chci zkusit De Marchi nebo Pearl Izumi. Na kalhotách jsem nikdy nechtěl šetřit.

                                  0 0
                                  • Paja  

                                    Ten Eschler dela asi 3 top vlozky, muzes se na to kouknout maji www stranky, mozna nektera jina je beze svu…vim, ze jejich vlozky jsou urcite v Specialized a v dalsich znackach (kdyz jsem koukal po novych kratakach melo tyhle vlozky vic znacek) co je v de marchi nevim.

                                    0 0
                          • Volf  

                            V Řečkovicích maj dílnu a tam jsem si od nich bral materiál na prodloužení rukávů u bundy a byli ochotni mi to i ušít. Jenže tím, že nejsem z Brna, tak šila doma moje žena. Na toto je Atex přímo skvělej. Jinak ta paní co je na Krkoškový je ochotná po domluvě přijít i v sobotu, nebo ti klidně nechá to co chceš poslat pasáže Orlí do jejich prodejny.

                            0 0
                • BH  

                  jen tak na okraj, pokud je tam napis biemme, tak je biemme a ne axon. Axon ma svou kolekci, kterou si nechava sit na Slovensku.A Axon a.s. je ale take dovozce znacky Biemme a napr. Gonzo na cesky trh. Biemme je tradicni italska znacka. K tematu nakupovat obleceni na netu,je to dost obtizne relizovatelne , obleceni je nutno totiz zkouset, neni velikost jako velikost-zalezi na struhu a jeho vraceni pak zvysuje naklady na porizeni, takze se ti to ve finale muze hodne prodrazit.

                  0 0
    • chupas  

      jestli vis presne jakou chces velikost toho zbozi tak to neni problem. a kdyz to nemaj obchody v primy nabidce zkus jim napsat mail/zavolat jestli ti to sou schopny sehnat a za kolik. sice jsem bleceni zatim nekupoval, ale plno jinych veci jsem e-koupil a vzdy spokojenost.

      0 0
    • teamgoofy  

      Ja se priznam, ze mam jen spatne zkusenosti.. a to z duvodu nevyzlouseni veci ( pak meho rozcarovani – ze mi to neni nepasuje jak jsem chtel atd) ze zacatku jsem to zkusil ted uz ne- vzhledem i k me nekonfekcni postave

      0 0
    • Volf  

      Hele teď jsem náhodou našel toto a ty ceny vybadaj hodně dobře: http://cyklodresy.cz

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.