• JMT

    mam takovej malej „offtopic“ problem, u her (underground2 a juiced) mi spatne funguje (nefunguje) klavesnice, v podstate jakoby nektera tlacitka byla naustale zatlacena a nektera nefunguji vubec (nektera normalne) pls poradte :-( u jinejch her sem to nezkousel…

    0 0
    • JMT  

      p.s. ve windovs klavesnice funguje normal

      0 0
    • jecnak  

      Dobre, ze to vime.

      0 0
    • JMT  

      :-D nedelejte si ze me p***l a poradte :-)

      0 0
    • Manas  

      No tady asi na otazku odpoved nedostanes, to spis zkus Google.

      0 0
    • Lister  

      Jediná smysluplná rada: pořid si volant, hrát auta na klávesnici je stejně smysluplný jako bajovat doma v obýváku.

      0 0
      • Lister  

        …jako bajkovat doma…

        sorry :o)

        0 0
      • Manas  

        Ne e, Padlista dome jezdi … z obyvaku do kuchyne apod. Sam uvidis az se pripoji :-)

        0 0
      • enjoy  

        no hele ja jako velkej fanda do auticek na pocitaci jsem si kdysi poridil nejlepsi volant na trhu,od microsoftu a na CMR rally 2,jsem s tim ujel jednu stage a byl jsem spocenej a vyrizenej:-).od ty doby zase na klavesnici a je to mnohem vetsi pohoda jde mi to mnohem lip:-)

        0 0
        • Lister  

          nejlepsi volant na trhu,od microsoftu

          …myslím, že tady bude problém :o)

          Moje cesta byla klávesnice – gamepad-volant s FF.

          Vždy z počátku velké zhoršení ale jak si člověk zvykne tak pohoda. CMR2 je absolutně nejlepší díl téhle serie a má nejlíp propracovaný FF pro volant. 4 a 5 je na volantu nehratelné. Já ale poslední dobou hraju jen Richard Burns Rally a tam je to dotažený do dokonalosti, lepší simulátor auta jsem zatím nehrál.

          0 0
          • enjoy  

            microsoft sidewinder forcefeedback wheel(uff) je dle me jeste dneska nejlepsi volant a stoji porad skoro stejne.ale to je jedno.jedinou dobrou vec shledavam v pedalech,ale to je taky jenom tkaova sranda.toho CMR 2 jsem uvadel schvalne,protoze je podle me dost dobrej. Richarda Burnse jsem zatim nesplasil:-),ale vim ze je velmi dobrej.

            0 0
        • Lister  

          PS: s volantem jsem se v CMR2 zlepšil na všech tratích asi o 15–20 vteřin.

          0 0
    • zirecek  

      Za předpokladu, že si neděláš srandu z nás, tak klávesnice je hyn. Takže buď ju rozdělej a normálně vysprchuj a vydrhni (plastové části) nebo kup novou. Na NFS a jiné auta rozhodně volant, :-).

      0 0
      • JMT  

        de o to ze mimo hru ta klavesnice fungzje naprosto ok

        0 0
    • Smazaný účet  

      neni bezdratova ? :))

      0 0
    • orca  

      A jen tak na okraj – máš češtinu do JUICED ?? Nějak v tom po pár hrách začínám tápat …

      0 0
    • CZiko  

      nechceš takové dotazy dávat na servery, které se na to zaměřují, jako např. www.bonusweb.cz? 1.Tady ti nikdo moc neporadí, leda si z tebe udělá prdel. 2.Akorát se tady dělá bordel… 3.Můžeš tam použít vyhledávání:-)))

      0 0
    • Tomcat  

      Hele tohle sem nepatří, di stím na www.zive.czporadna.

      Offtopic jako jaký připojení ještě jde, protože to má co dělat s tím jak se dostat na B-F ,ale tohle ne!

      0 0
    • Lister  

      Jediná rad, kterou ti dám:

      http://forum.pctuning.cz/viewtopic.php?… http://forum.pctuning.cz/viewtopic.php?…

      Na českém webu asi nebude lepší místo kde se zeptat.

      0 0
    • pegal  

      mam taky radu .. NEHRAJ

      0 0
      • Lister  

        myslím, že na tuto radu by měla být použita cenzura :o)

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.