• Lister

    Nemáte nějaký tip na dres volného střihu s dlouhým rukávem velmi lehce zateplený. Pokud možno civilní vzhled. Celkem se mi líbí dres od Sensoru sice označený jako freeride, ale já bych ho klidně vozil i na XC. http://www.ultrasport.cz/…%20rukav.jpg Nemáte ho někdo doma. Nebo nějaký jiný tip. Díky za rady.

    0 0
    • Tomcat  

      Doma Sensor nemám , mám MX OF3 dress ,ale pokud chceš něco decentního zkus se podívat

      http://www.sombrioracing.com/jerseys.cfm

      Vozej to ty co Banshee

      0 0
    • mechanik  

      Je supr fajn matroš dá se nosit i normálně ale na kolo trošku chybí aspoň jedna kapsa…stejně používám batoh:-)))

      0 0
      • Lister  

        kapsa vůbec nechybí, nesnáším, když mám něco v kapse v triku, navíc mám strach, že to někde vytratím, stejně jako ty vozím batoh :o)

        0 0
        • mechanik  

          Ještě mám adidas i když tu značku nemusím naštěstí nemá 3 nebo 4 pruhy? Zato má na rukávu kapsičku na zip a ta je ideální na poslední záchranu třeba na pivo…

          0 0
      • TinkTink  

        Vozim MX dresy Diadora, UFO a Cemoto…jakykoli volny dres – tak jak si volny dres predstavuju :)) – by pri aplikaci kapsy byl pomerne neprijemny.

        0 0
        • croscountry  

          Maš úplnú pravdu. Mám volný dres s kapsou na zip vzadu. Keď je kapsa prázdna je dobrý, ale keď tam niečo dáš, napr. mobil, celé to ?ahá dozadu. Ale myslím, že pokiaľ to chceš na kolo, je oveľa lepší klasický. Tento je možno lepší len tak miesto trika v lete. Ak máte niekto iný názor sem s ním.

          0 0
    • Smazaný účet  

      http://shop.dolekop.com/index.php3?… zateplenej ale neni, beru 2× moira pod nej tedka uz :-)

      0 0
    • dieegoo  

      A nejaky takovy civilni dres, volny ale spis s kratkym rukavem.. vedeli byste? Ale tak do 1200, vic mi prijde zbytecny :)

      0 0
    • dieegoo  

      http://www.ultrasport.cz/sensor.php tenhle je z nich asi takovej nej… ale bojim se, ze v lete v tom musi byt hrozne horko

      0 0
      • rb  

        Jak se divam na ten odkaz,tak leda,že by hřala ta pani :o)

        0 0
        • dieegoo  

          presne tu sem myslel :D http://www.ultrasport.cz/…%20rukav.jpg

          0 0
          • Lister  

            ?????? Vždy? na ten jsem se ptal a odkaz jsem nahoře hodil :o)

            0 0
            • dieegoo  

              ja vim… ale kdybych ti rek, ze mysli ten nahore… tak pochybuju ze bys hned vedel kterej myslim

              0 0
              • Lister  

                no myslím že bych to pochopil :o)

                Jen, že ho rozhodně nebudu vozit v létě, já ho chci právě na jaro a podzim, aby mi nebyla zima. Do sjezdů jen přehodím vestu a myslím že to bude v pohodě.

                0 0
                • dieegoo  

                  tak se vam omlouvam velky vezire :) :D

                  0 0
    • blue  

      jen skoda toho trapnyho napisu na rukavech

      0 0
      • Lister  

        já mám Sensor rád, takže tohle mě netrápí

        Navíc nový kolo bude tak na 80% oranžový tak to k němu aspoň půjde :o)

        0 0
      • Smazaný účet  

        presne…

        0 0
    • crom  

      co treba neco takoveho http://shop.foxracing.com/…ctForward.do?… ja ho mam a je pohodlnej,jezdim s nim normalne xc

      0 0
    • Lister  

      Poznámka k zahraničním odkazům: Dresy moc hezké, ale dají se někde u nás sehnat v distribuci??

      0 0
      • Radek Broz  

        Pokud myslis treba ten Mace, tak ho dovazi dovozce Norca a je v CR normalne v prodeji.

        0 0
        • Lister  

          Mylím třeba ty. Ty jsou fajn. Český web (nebo obchod) by nebyl, přes web Norca jsem to nenašel.

          0 0
          • Radek Broz  

            Cesky web neni. Tady je maji bezne v obchodech v okoli (Karlovarsko), jelikoz dovozce je odsud. Kde treba v Pze nevim, ale zkusim zjistit.

            0 0
          • Radek Broz  

            Tak v Pze toho pry moc neni, ale mas obvolat prodejce Norca www.norcobikes.cz/…/dealers.php zbozi je udajne ve Velo Plzen a v Rideshopu.

            0 0
    • blue  

      fox tu uz sice nekdo zminoval, jen doplnim ceskej web

      http://www.foxriders.cz/shop.php?… http://www.foxriders.cz/shop.php?… http://www.foxriders.cz/shop.php?…

      a jeste tam jsou nejaky dalsi

      0 0
      • Lister  

        prodávají tam i na objednávku nebo aspoñ eshop, kde je mají, hledám zatím jsem nic nenašel :o?

        0 0
        • blue  

          napis jim a zeptej se, tim nic nepokazis :-)

          0 0
          • Lister  

            už jsem udělal :o)

            Jsem jen myslel, jestli někdo náhodou na ně někde nenarazil

            0 0
        • blue  

          ale jeden dobrej eshop ti poradim :-)

          www.greenfishsports.com/index.asp?…

          0 0
          • Lister  

            dobrý ceny, a při kurzu dolaru, to je skoro zadarmo, díky bohu za toho magora Buše :o)

            0 0
        • Radek Broz  

          Nebo zajed do Razza v Podoli, tam maji od Foxu snad vsechno.

          0 0
          • Lister  

            teda pro vás je to všechno tak jednoduchý, to je nespravedlivý :o)))))))

            0 0
            • Radek Broz  

              Jsem myslel, ze obcas v Pze prebejvas, ne?

              0 0
              • Lister  

                jestli jednou za 2 roky je občas, tak jo, ale vzhledem k tomu, že jsem tam byl naposledy na podzim tak ....... :o)

                0 0
                • Radek Broz  

                  Aha, tak to jsem si nejak popletl.

                  0 0
                • blue  

                  …tak jaro je nejlepsi prilezitos podivat se tam znovu :-)

                  0 0
                  • Lister  

                    nestraš ještě teď se z toho vzpamatovávám :o) nejsem zrovna Práglofil :o))))))

                    0 0
                    • Radek Broz  

                      No to ja rozhodne taky ne a zustat tu nechci ani za nic.

                      0 0
                • Radek Broz  

                  Tak www.razzo.cz

                  0 0
                  • Lister  

                    díky, dávám si do oblíbených :o)

                    0 0
                  • blue  

                    skoda, ze zrovna nic moc nepotrebuju, v tech slevach bych si i neco vybral :-)

                    0 0
                    • Radek Broz  

                      Slev meli hodne nekdy v prosinci – poridil jsem brachovi nadherny rukavice (na me nebyla velikost) – ted uz je toho jen zlomek.

                      0 0
                      • Lister  

                        No něco málo tam mají, pro jistotu jsem jim napsal jetli by něchtěli něco poslat. Jen nevím, jestli L nebo XL, přece jen na mojí knedlíkovou postavu se blbě nakupuje :o) Pokud jsou hodně volný tak by L mělo stačit, podle jejich tabulek velikostí to má být něco kolem 105 přes hrudník a to tak odpovídá :o)

                        0 0
                      • TheIF  

                        wow jsou tam super kousky www.bikepark.cz

                        0 0
    • koňák  

      btw: fakt me zadnej duvod nenapada, ale existuje nejakej duvod, proc nenosit FR dres na XC?

      0 0
      • cabbage  

        planda kdyz pod nim nemas krunyr?

        0 0
        • koňák  

          proc otaznik? takze jo? a kdyz si koupim prilihavej, tak me bude kratkej, pac ten strih je delanej na krunyr?

          0 0
          • cabbage  

            ne vsechny fr drezi sou na krunyr, spousta je spis na enduro takze v poho.

            0 0
      • Radek Broz  

        Ne.

        0 0
    • dieegoo  

      no, ten cernocerveny fox je hodne peknej…

      0 0
    • Lister  

      Nemáte někdo zkušenost s velikostí dresů Nalini. Líbí se mi tyhle dva: pcshop.pells.cz/spor­t/default.asp?mtc=0&cls=­stoitem&stiid=8981 pcshop.pells.cz/spor­t/default.asp?mtc=0&cls=­stoitem&stiid=8988

      Mám asi 176cm a rozhodně nejsem žádný chrt, mám takovou poctivou českou figuru :o) Chtěl, bych aby to nebylo uplý ale zase se mi to nemusí plandat do řetězu :o)

      0 0
      • kovar  

        výhodně jsem před týdnem koupil ten pcshop.pells.cz/spor­t/default.asp?mtc=0&cls=­stoitem&stiid=8988 ale v khaki barvě, a je tak akorát – ani uplý a ani při jízdě nevletí dovnitř labuť. Ale zkušenosti nemám, na krátký rukáv je ještě brzo

        0 0
        • Lister  

          a velikost, jak tvoje tak toho dresu ? :o)

          Škoda že není reálné foto, myslíš že bys ho nemohl obstarat :o)

          0 0
          • kovar  

            O.K. foto obstarám, a velikost nevím, zjistím.

            0 0
            • TheIF  

              HM Nalini se mi taky hodně líbí hlavně tenhle je super, ale taky nevím jak je to z číslovaním jestli XL je XL :-) www.trinnity.cz/DetailPage.asp?…

              0 0
              • dieegoo  

                ja si nemuzu pomoct, ale zatim se mi zadny nelibil vic nez ten od foxe

                0 0
                • Lister  

                  Mě se taky líbí ten červenej od lišky, ale problém je, že je to 3/4, chci jeden z krátkým a pak jeden s dlouhým rukávem, takže tenhle je mimo, ostatní se mi buď nelíbí nebo jsou drahý.

                  0 0
                  • Lister  

                    no i když tohle je hezký :o) www.foxriders.cz/shop.php?… jen jestli to není bavlna, ale to snad ani ne :o)

                    0 0
                    • kovar  

                      tak ten se mi líbí hodně, hned se jdu podívat, zda ho nemá zdejší FOX prodejce

                      0 0
                    • dieegoo  

                      tak na razzo maji v nejakem letaku toho cernocerveneho foxe.. doufam ze ho jeste maj za tech 700…

                      0 0
                      • Lister  

                        jsem se na to díval, včera jsem jim psal, jestli jim tem něco nezbylo, a jestli by mi to nemohly poslat na dobírku, jestli to nevyjde, tak mi už odpověděli i přímo od distributora a tam jdou objednat taky, jen teda cena bude krapet vyšší :o(

                        0 0
                        • dieegoo  

                          Kolem 950 ne ? Jinak tenhle je taky peknej www.greenfishsports.com/index.asp?… a super cena.. jen nemam poneti, co stoji postovne z ameriky

                          0 0
                          • pos3k  

                            www.greenfishsports.com/index.asp?… mimo usa tam maji spesl veticku :-)

                            0 0
                          • blue  

                            zrovna tenhle sem si nechal privezt :-)

                            jednou jsem tam i kupoval rukavice, ale nejak se od ty doby zmenilo postovny a uz to neni az tak zajimavy, kdyz vezmu jeste v uvahu riziko cla a dph

                            0 0
                          • blue  

                            jo a postovny si zjisti sam, muzes si tam udelat nanecisto objednavku a pred uzavrenim ti to spocita i postovny

                            0 0
                            • Radek Broz  

                              A co clo a dph?

                              0 0
                              • pos3k  

                                to se uvidi jak si na to posviti rentgenem celnici :-)

                                0 0
                              • blue  

                                viz o jeden muj prispevek vyse :-)

                                0 0
                            • dieegoo  

                              Product Total: $19.95 Shippin­g/Handling (UPS Worldwide ExpeditedSM): $113.91

                              no myslim ze to se vyplati ne? :D

                              0 0
                              • blue  

                                normalni posta bude urcite levnejsi, nez UPS, ale i tak…

                                0 0
                                • dieegoo  

                                  no i kdyby stala polovicku, tak se to nevyplati…

                                  0 0
                          • VencaV1  

                            Ten modrej maj v Razzu, ale jenom M.

                            0 0
                        • Lister  

                          a vozí někdo toho Foxe, potřebuju poradit s tou velikostí, už mi napsali i z toho razza, ale nevím jestli L nebo XL, míry už jsem psal ale ještě jednou výška 176, hrudník 104, břicho bohužel skoro to samé tedy 100, ale to by se mohlo změnit :o)

                          0 0
                          • blue  

                            vecer ho premerim a napisu, kdyz si vzpomenu, mam ten cernej v M

                            0 0
                            • Lister  

                              mě stačí vědet jak seš velikej a jak ti sedí, jestli je hodně uplný nebo hodně volný jak je dlouhej. Myslím, že z toho to odhadnu.

                              0 0
                              • blue  

                                z vejsky postavy tezko neco odhadnes, dulezita je dylka a sirka dresu a dylka rukavu a to ti ted fakt nepovim… merim asi 170 a foxe mam M, jinej dlouhej dres merenej podle nej mam zase L… anie jeden neni tesnej, ale ani to neni zadnej plandavej pytel… tak si vyber :-)

                                0 0
                                • Lister  

                                  Díky za odpověď tak vzhledem k tomu že seš menší a ještě určitě chrt a dlouhej máš L, tak si radši vezmu XL, přece jen je to poslední dobou moje standartní velikost a pokud bude trochu větší tak mě to nezabije, lepší než aby byl malej :o)

                                  Tak teď už vybrat jen odpovídající volné kalhoty a budu konečně vypadat jako bajker a ne jako silničář co si spletl kolo :o)

                                  0 0
                                  • blue  

                                    nejsem chrt, to si vyprosuju :-) jo a na jeden detail sem zapomnel, to L jsem si zkracoval na dylku, nemam rad nocni kosile :-)

                                    0 0
                                    • Lister  

                                      Sem tím myslele, že určitě budeš hubenější než já :o), takže ty dresy byly stejně široký, ale to L s dlouhým rukávem ti bylo na šířku v pohodě ale na dýlku dlouhý tak si ho jen zkrátil, je to tak???

                                      0 0
                                      • blue  

                                        jo, plus minus to tak bylo

                                        0 0
                                        • Lister  

                                          tak vzal jsem tenhle v XL www.foxriders.cz/show.php?… a tenhle v L: www.foxriders.cz/show.php?…

                                          Do toho L se snad vlezu a když to XL bude veliký tak budu mít super dárek pro bráchu, který je ještě mohutnější než já, uvidím až to přijde. V každém případě díky za reakce.

                                          0 0
                                          • blue  

                                            …kdyz uz sem to zmeril…

                                            0 0
                                            • Lister  

                                              no to je servis, tak podle těch rozměrů začínám mít obavy, že ten XL bude moc velkej, no uvidíme :o)

                                              0 0
                                              • TheIF  

                                                Nechceš pak takhle změřit ten XL případně i ten L byl bych hodně vděčný :-)

                                                0 0
                                                • Lister  

                                                  Jo, není problém, ale nevím jestli to zvládnu tak hezky graficky interpretovat jako Blue :o)

                                                  0 0
                                                  • TheIF  

                                                    To neva i kdyby jsi to měl jen vypsat tak budu rád (delka, šířka, připadně delka rukávů)

                                                    0 0
                            • Lister  

                              PS: kterej černej dres přesně myslíš, ten nalini co jsem hodil odkaz nahoře nebo nějaký ten Fox????

                              0 0
                    • VencaV1  

                      Dik za tip, dneska jsem si ho v Razzu poridil. :)

                      0 0
                      • Lister  

                        tak to se tě hned zaptám jak seš velkej a jakou velikost, začínám být nervózní, že jsem to netrefil :o)

                        0 0
                        • VencaV1  

                          Merim 190 a je to XL.

                          0 0
                          • Lister  

                            ajajaj tak to bude asi pro mojich 176 krapet moc, jsem si objednal taky XL, jsem si měl uvědomit, že to je z USA a tam když je něco XL, tak už to musí stát za to :o))))

                            0 0
                            • VencaV1  

                              Jak koukam na ty tvoje rozmery, tak jsem hubenejsi, tak by se to na tobe mohlo nejak srovnat. :)

                              0 0
                        • VencaV1  

                          Jo a ta fotka z profilu je uz starsi, ted jsem o dost hubenejsi. :)

                          0 0
                  • dieegoo  

                    no myslim ze nejaka sikovna svadlena by problem 3/4 rukavu rychle odstranila :)

                    0 0
              • Lister  

                jediný co jsem našel tak je tady dole, ale je tam jen obvod hrudníku, ale teoreticky by to mělo stačit: www.cbike.com/…clothing.htm

                0 0
            • kovar  

              je to velikost L, moje TTD: 186 cm / 72 kg

              0 0
              • Lister  

                hezky ses vyretušoval :o)

                Jo tak takhle si předtavuju volný dres, to by mohlo být v pohodě :o)

                0 0
      • SELMIRA  

        mám :o) velikost M přes ramena je mi krapet větší, ale pohoda spokojenost

        0 0
        • SELMIRA  

          eště zadní strana :o)

          0 0
        • blue  

          teda aspon naplety na rukavech by to mohlo mit… nebo si je ustrihla? :-)

          0 0
          • vojtechposmourny  

            Taky mě to napadlo, ale nechtěl jsem rejpat.

            0 0
          • SELMIRA  

            fuj, náplety :o) to jsem právě nechtěla mě je to příjemný takhle, plandavý :o)

            0 0
            • blue  

              no jo, kazdemu co jeho jest… ja bych nesnesl, aby mi pod rukavy foukalo :-)

              0 0
              • SELMIRA  

                jo ták Ty pod tim nevozíš vrstvu ještě aspoň jednoho tríga s rukávy, případně 2 trika, případně 3 trika a mikču? :o))
                Ty chceš dres jako dres? Tak potom Tě chápu. Já to mam jen jako takový šatičky navrch. :o))

                0 0
                • blue  

                  vozim, ale zafukovat mi tam stejne nemusi

                  0 0
                  • Radek Broz  

                    To ja zrovna premejslim o vyrobe letniho dresu s 3/4 rukavy z paintballovyho strihu, kterej ma boky a spodni rukavy ze sitoviny. Ne, ze bych tech dresu mel malo:o), ale mam nejaky napady, tak si asi udelam radost, az bude chvilka casu naklikat to.

                    0 0
                  • SELMIRA  

                    no jó! Jak neni něco z USA… PROČ se neostříháš jako američtí kosmonouti? :o))) mně se to líbí, jak se to třepetá ale občas se to připlete do sucháče rukavic a to je to mínus, uznávám. :o)

                    0 0
    • Radek Broz  

      Jinak omrknul bych jeste macegear.com

      0 0
      • dieegoo  

        joo, ty taky vypadaj dobre… amatex se mi libi

        0 0
Téma bylo zamknuto, nelze přidávat další reakce