• boulder

    Chtěl byc jet koncem října s přítelkyní na Kanáry asi na deset dní a chtěl bych nakombinovat silnici,bika a nějakej treking.Poraďte, kterej ostrov a kterou oblast.

    0 0
    • Hnoj  

      Já jsem loni byl na Gran Canaria, kde to bylo na silčku super, vedela tam jedna silnice okolo pobřeží, která pak „končila“ a vedla do vnitrozemí, kde byly HODNĚ výživný kopce, ale na bike to tam asi moc nevidím, páč to tam bylo všude takový vyprahlý a nevlídný, ale určitě by se dalo…

      0 0
      • boulder  

        četl jsem kdysi kdesi na vebu,že některý ostrovy jsou na bika supr ale nepamatuju se který.Jakej byl provoz na silnici?

        0 0
        • Hnoj  

          Mno na té pobřežní silnici byl docela hustý provoz, nicméně řidičo byli nad míru ohleduplní a nestalo se mi, že by mě někdo předjížděl na těsno, jako se mi v ČR stává pořád :-(

          A pak později v horách jsou také ohleduplní, a mají jednu veselou vlastnost, pokud supíte do extra velkého kopce při 35°C tak mají tendenci vás povzbuzovat :-) A když sem se zastavil v nějaké hospůdce u cesty, dost často jsem dostal pití zadarmo, což jsem sice nechápal proč, ale potěšilo mě to…

          kanářani mi přišli moc fajn…

          0 0
    • pepek  

      Kdysi o tom psali na německým BIKE. Nejlepší a jediný vhodný ostrov se jim zdál Grand Canaria, přestože je tak profláklý-hordy turistů však jsou jen u pobřeží a 5 km dál do vnitrozemí je pustina. Kopce výživný i pro ty namakaný Němce. Asi záleží i kdy tam jedeš, asi by bylo lepší na jaře. každopádně ty ostatní ostrovy nebrat-moc vyprahlý atd. Psali doslova, že je to nejlepší biking v Evropě (a okolí-oni to už považují trochu za Německo, když tam mají der Bier. Maedchen und Musik).

      0 0
      • Hnoj  

        To s tou vyprahlostí je blbost, Gran Canaria je v podstatě pustina, jen úplně ve středu ostrova v horách rostou divoce banány a pomeranče, kzteré se dají bez problému trhat a konzumovat.

        „nejzelenější“ ostrov je v každém případě Tenerife, ten je zelenej celej.

        0 0
        • kesu  

          leda tak kulovy na tenerife je zelena sotva pulka-ta severni,jih je poust:)

          0 0
    • Pilot  

      Malorka je nejvic. Mozna mam doma nejaky nemecky clanky, tak ti je dam.

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.