• ječmen

    Chtěl jsem si objednat DJ3 2005 Na bikestore a napsali že na ni měli letos hodně reklamací a že si mám počkat na model 2006 Tak co měl sní někdo nějaké problémy

    0 0
    • ječmen  

      No tak co je sváma nikdo na ni nejezdí nebo co

      0 0
    • Pá-dlista1  

      Ja bych si taky pockal. Kdyz kvuli nicemu jinymu, tak kvuli hlinikacim sroubovanym noham.

      0 0
      • ječmen  

        no tak měl sní někdo nějaký problém

        0 0
        • Pá-dlista1  

          No me se hlavne nelibi chod a stribrny nohy… a pro me celkem zbytecna hmotnost, kdyz blbe dopadnes tak ji stejne zlomis.

          0 0
          • ječmen  

            to znamená co blbě dopadnout

            0 0
            • Pá-dlista1  

              Treba zahodis nebo dopadne krapek krive a podrzis to rukama nebo nedotocis X-up / barspin… tak ti stejne rupne a je jedno, ze vazi tri kila. Maly plus je nizsi cena nez treba u Z1.

              0 0
              • ječmen  

                no tak co si mám koupit na dirt tak okolo 10 litrů

                0 0
                • Pá-dlista1  

                  novej model (06)

                  0 0
                  • ječmen  

                    a včem je lepší než 05

                    0 0
                    • Pá-dlista1  

                      Hlinikovy vnitrni nohy, lepsi chod, lepsi vzhled:), prepracovana sroubovana korunka, pevna osa, vnitrni nastaveni utlumu..... boze to je trpelivost, co? Vsak tu taky denne trenuju nervy s takovejhlema… :)

                      0 0
                      • Tomcat  

                        Jabych to pochopil tak, že opět někdo nepochopil, nebo nechce pochopit, že prostě vidlici která nepraskne nekoupí. :-/

                        0 0
                        • ječmen  

                          se ***** curaku si zas někdo myslí že je nejchytřejší

                          0 0
                          • CZiko  

                            Tomcat to poslední dobou dává hodně najevo… takže na něj ser…

                            0 0
                            • Tomcat  

                              Ne Martinovi už tečou nervy B-[

                              Myslím, že se tu objevujou zbytečný témata, který akorát jsou místem vzniku falameware. Nebo ukazují, že dotyčnej nehledá v minulosti.

                              Zčeho jsem už já vyrost je že člověk, nekoupí rám co nepraskne ,nekoupí vidlici co nepraskne atd… Pokud se bude furt babrat co koupit, nakonec nekoupí nic nebo špatně , nejezdí prudí to jeho a ostatní.

                              Dneska bráhovi se ohlala DMR pevná vidle (je na vyhození) a co stane se , a? by kopil jakou by chtěl, vybíral jak by chtěl, bylo to nakrev a praskla by nebo se ohla. Tak co, proč brečet nad rozlitým mlíkem, hol to je život.

                              0 0
                              • CZiko  

                                Tím chceš říct, že je ti jedno za jaký komponent utratíš deset tisíc? Ti řeknu, že jsi opravdu free!

                                Některé témata jsou možná zbytečná pro tebe (i když nepopírám, že některé tady jsou 10× a naprosto mě dojebávají dotazy ohledně pc apod.), ale lidi holt potřebujou poradit a od toho se to jmenuje „fórum“. Holt to je život.

                                0 0
                                • goofy  

                                  Tomcat nigde nepsal, ze mu to je jedno… Ptecti si to eshte jednou a poradne. Napsal jenom, ze idealni vidli nekoupi (takovou, ktera nigdy nepraskne)… Proste takovavidle neni, bo ji stejne muze negde rozstrelit. Ja bych taky bral DJ 2006.

                                  0 0
                          • Tomcat  

                            Brzdi chlape, nikdo tu jikomu nanadává.

                            Je to můj názor , prostě vidím strach že někdo nechce koupit špatně a hledá ideální vidli.

                            Nezničitelná ideální vidle prostě není.

                            Pokud tu míníš sprostě nadávat víš co můžeš čekat?

                            0 0
                            • ječmen  

                              tak mi napsali z bikestoru že jim praskaly korunky na modelech 2005

                              0 0
                              • Tomcat  

                                polámaný máme 2003=reklamace 2004=reklamace 2005= to samý ,ale na to už jsme se vykašlali.

                                Podle charakteru zlomení, které bylo uznáno jako oprávněná reklamace, by nepomohla ani pevná osa. Lépe řečeno pomohla by jezdci aby si nedal tak nadržku, zlomení by nezabránila.

                                Pořádná pevná vidlice na street a DJ s osou na matky stačí.

                                0 0
                                • ječmen  

                                  Pevnou tu mam ted a celkem s toho boli ruce a na čem jezdiš ty

                                  0 0
                                • CZiko  

                                  hehe:) to aby tu sérii nazvali brokejumper:-)))

                                  0 0
                                  • Tomcat  

                                    Nic takovýho. práci co to má odvíst to udělá.

                                    Proč ve videu jako Union , JIB1,2 , NewDeal jezdí borec i s RST. Protože radši zláme 3× RST než 1× DJ. Pokud budeš jezdit čistě, stačí ti průměrná nezávodní XC vidlice. Pokud nedotočíš barspin zlomíš i 66ku

                                    0 0
                                    • ječmen  

                                      To mě taky napadlo uvažoval jsem o blackovi

                                      0 0
                                    • CZiko  

                                      od toho je to dirtjumper… u něho se takové zacházení čeká, takže by měl podle toho být náležitě vyřešen

                                      0 0
                                      • goofy  

                                        Akorat ze on je staveny s tim, ze se predpoklada ciste dopady… Vydri toho hodne, ale co je moc, to je moc… :o)

                                        0 0
    • ječmen  

      no tak to by mohl vydržet

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.