Založen Klub pražských cyklistů

13 nepřečtených
  • Mike TB

    Zdravím všechny pražské cyklisty. V průběhu srpna byl založen Klub pražských cyklistů. Kompletni informace jsou na www.klubcyklistu.cz. Registrujte se zdarma vsichni, kterym neni lhostejna situace cyklostezek, znaceni a pristupu k cyklistum v Praze. Cim delsi seznam registrovanych budeme mit v ruce, tim lepe se nam bude vyjednavat s magistratem. V nejblizsi dobe zverejnime pripravovane projekty. Diky Michal – KPC

    0 0
    • jecnak  

      Mozna by bylo fajn nejdriv zverejnit pripravovane projekty a pak teprv vyzyvat k registraci. Preci jen si clovek udelat lepe obrazek, do jakeho klubu to vstupuje.

      0 0
        • blue  

          hezky, sikovnej… a ted mi tam jeste najdi nejaky ty projekty

          0 0
          • dalimil  

            2.1 Cílem činnosti klubu je rozvoj cyklistiky.

            2.2 Činnost klubu spočívá zejména:

            • v podpoře budování cyklistických stezek a tras,
            • v rozvoji cyklistiky jako náplně volného času, zejména pro děti a mládež,
            • v rozvoji cyklistiky jako sportu a vhodné alternativy městské dopravy.

            2.3 Klub organizuje zájmové, výchovné, odborné, propagační a sportovní akce v oblasti cyklistiky a podporuje tyto akce organizované jinými subjekty.

            2.4 Klub pořádá osvětové akce v oblasti cyklistiky a cykloturistiky.

            2.5 Klub zřizuje a podporuje cyklistické týmy dětí, mládeže i dospělých.

            2.6 Klub také podporuje akce na ochranu životního prostředí a podílí se na osvěto-vých akcích v oblasti životního prostředí.

            2.7. Klub podporuje a pořádá akce na ochranu zdraví, především v oblasti bezpeč-nosti silničního provozu.

            0 0
            • blue  

              zrejme by sis mel nekde jeste zjistit rozdil mezi obecnou proklamaci a projektem

              0 0
      • Mike TB  

        Zakladni info je ve stanovach a v tomto clanku: www.klubcyklistu.cz/cz/index.php?…. registraci muzete pockat az zverenime vice pripadne az se ztotoznite se zamerenim klubu. M.

        0 0
        • Beeda  

          Vis Michale, ja jak vidim primatora Bema ja zabira zastitu, tak v tom vidim akorat jeho snahu se zviditelnit. Delam v Karline, probehla/probiha zde rekonstrukce nekolika ulic a ze by se zde zacalo s vyhrazenym pruhem pro cyklist ani stopy, proste spise jedno velke parkoviste… Prste plno kecu, show zatupitelu na pr50, ale at zkusi dojizdet na „sve“ radnice denne na kole.. B

          0 0
    • Lister  

      já mylsím že už to tu bylo.

      0 0
    • fousek  

      Bych rek ze prvni kdo se zaregistruje bude Wroum:-)

      0 0
    • dafe  

      Puvodem jsem z Moravy, tudiz duverivy, a tak jsem se do toho vaseho klubu zaregistroval a doufam v dobre konce. Toz snad to k necemu bude.

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.