GOLDFRENY-brzdové destičky-komu brzdí-anketa

31 nepřečtených
  • vlk

    Goldfreny brzdové destičky. Napište typ brzdy, typ kotouče, a jak brzdí.

    Se nestačím divit.Někteří je považují za nejlepší destičky a některým nebrzdí vůbec.

    0 0
    • vlk  

      brzda:LX Kotouč: Shimano S.M.R.T 75 Nebrzdí vůbec-tak na zabití.

      0 0
    • chemik  

      Jsem spokojený uživatel již druhé sady. Brzda Sh. 525, kotouč S.M.R.T. 61.

      0 0
    • Tomcat  

      Goldfreny – Hayes HFX-9 – 160mm kotouč ProMax – brzdí zadní kolo. Nezdá se, že by nějak vybočovaly z průměru.

      0 0
    • Palo TT  

      A nebolo by vhodne uviest aj typ dosticiek, vsak robia 3 typy?

      0 0
    • Smazaný účet  

      jo, zacal sem pouzivat, dal vetsi kotouce tedka: avid 185 a stim to docela i brzdi, nevim jakou presne verzi ale tu s karboooonem ;-) vyhoda: vydrzej straslive dlouho proti cemukolif jinymu a hlavne vydrzej vysoky teploty aniz by vadli :-) jinak: deore 525 brzda… celkem nalitano 10tkm na tejdle kombinaci a asi u ni jeste nejakej cas zustanu.

      0 0
      • Smazaný účet  

        sive, koukam na ten odkaz a tam sou fsechny s kaboooonem ;-))) haha :) tak nevim ale ktery…, cerveny ;-)

        0 0
        • vlk  

          já se dozvěděl až teď že je víc druhů.Koukal jsem na popisky a nejde mi do hlavy sliding speed-nejsem moc dobrý v AJ ale mělo by to bát něco jako rychlost prokluzu.tedy aby byly ostřejší tak tam musí být co největší číslo nebo jak to je.

          0 0
          • Smazaný účet  

            rychlost klouzani..... mno, to by spis vypadalo ze cim vetsi cislo… tim mensi ‚odpor‘ :)) tedy min brzdi ? :))))))) = sou tvrdsi :)

            0 0
          • la-da  

            Asi rychlost kotouce vuci desticce,kdy to jeste brzdi.V ceske variante pisou ze jsou to doporucene provozni podminky.Ty AD maji doporuceny mensi pritlak a vetsi rychlost,ty DS obracene.

            0 0
          • slou  

            No když ne anglina tak proč na to nekouknot v češtině :) http://www.goldfren.cz/…ialy-mtb.htm

            0 0
            • Vašur  

              No to je masáž češtiny…, a opakování je matka moudrosti! :-)

              //POZNÁMKY
              výměnu těchto brzdových obložení doporučujeme provádět ve specializovaných servisech
              • POZOR! Chraňte tyto materiály před stykem s oleji, protože může dojít k nasáknutí do pórů, což by mohlo způsobit pokles součinitele tření
              • Na hodnotu součinitele tření měrného otěru a teploty mají vliv podmínky zkoušky

                Na hodnotu součinitele tření,měřeného otěru a teploty mají vliv podmínky zkoušky rychlosti, specifickém tlaku, kvalitě povrchu protiplochy i na konkrétním provedení třecího uzlu. Proto průběhy součinitele tření na diagramu nejsou přesně aplikovatelné pro provozní účely. Proto na brzdné účinky mají vliv na různé okolnosti: stav a stáří brzdové kapaliny, kvalita brzdového kotouče téhož výrobce z důvodu společných dobrých třecích vlastností.

                Brzděte s produkty firmy Gold fren

              POZOR : Na brzdné účinky mají velký vliv různé okolnosti: Stav a stáří brzdové kapaliny, kvalita materiálu a stav brzdového kotouče a správné zvolení materiálu pro vhodný brzdný účinek.//

              0 0
          • slou  

            Jak tady bylo řečeno tak je to kluzná rychlost, a v těch podmínkách je znaménko menší než. Čili bych řekl, že po překročení této rychlosti jsou účinky obložení buď všelijaké nebo dojde k degradaci vlivem teploty.

            Mimochodem zkusil si někdo spočítat jak rychle by musel jet aby překročil třeba tu nejnižší kluznou rychlost 20m/s na brzdě kde je kotouč třeba 160mm.

            No o Golfrenech taky uvažuji, takže jsem zvědav.

            0 0
        • Smazaný účet  

          sem nasel pri uklizeni obal od nich, tak mam ty AD :-)

          0 0
    • lubos  

      Hayes MX1 … brzdilo, pak moc ne … nevim :)

      0 0
    • MaPa  

      HMX-1, brzdí. Rozhodně líp než originál, trošku rasej kotouče.

      0 0
      • lubos  

        No, taky jsem mel tuhole zkusenost. Pak to brzdit nejak prestalo a najednou sjetej original byl lepsi tak nevim :)

        0 0
    • jose  

      xtr a brdí dobře. s originálem se to nedá strovnat..

      0 0
    • fish  

      hmx1 160mm kotuc,tusim AD,ale niesom isty.brzdi to celkom dobre,asi ako original hayes,ale lacnejsie.mal som aj bbb a to bol max. shit nebrzdil a trebalo to stale nastavovat…

      0 0
    • Palo TT  

      Brzda XT 2002, kotuc XT a dosticky Goldfren S3. S brzdnym ucinkom som spokojny, urcite brzdia aspon tak, ako original dosticky. Len pomerne rychlo ubudaju, lenze ja moc brzdim.

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.