• RomanH

    Nevite, kde v Brne sehnat veneckove lozisko (hl. slozeni TIOGA na zimakovi) ? V prodejnach s lozisky je nevedou a bikeshopech maji jen samostatne kulicky. Ne ze bych je v nouzi nepouzil, ale snazim se tomu vyhnout. Obcas se mi po rozborce zatoulaly dovnitr ramu a to byl pak po lese pekny cvrkot – nepodarilo se mi vsechny objevit napoprve.

    0 0
    • Andrzej  

      obejdi vic bikeshopu, venecky do hlavoveho se prodavaji (akorat nevim, jestil i ten tvuj typ…)

      0 0
      • RomanH  

        Uz jsem byl asi v 5-ti. Jeste zkusim dva, co mam v okoli a koupim obycejnou hlavovku.

        0 0
    • BH  

      jen tak na okraj, proc si myslis, ze zde vsichni znaji rozmery tveho hlavoveho slozeni? nebylo by lepsi formulovat svuj dotaz, potrebuji venecky do rizeni 1" a nebo 1 1/8" (ev. jiny rozmer).Oba rozmery jsou bezny sortiment kazdeho bezneho kamenaku.Jiny problem by nastal pokud by jsi potreboval cartrige a nebo nejaky jiny originalni typ lozisek

      0 0
      • RomanH  

        Bohuzel nemas pravdu. Ted jsem prosel dalsi 3 kamenaky v Brne a nemaji je – pouze kulicky. Cartrige naopak nejsou problem. Taky bych tomu neveril, ale alespon v Brne tomu tak je. Neslo mi o to, aby mi zde nekdo rekl, kde maji ktery rozmer, ale kde dany sortiment vedou.

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.