• bajkr

    v 10,30 pod baranďákem branická strana :o)

    tempo no jak to napsat, aby mi bylo věřeno :oD zkusím tedy napsat pohodové?

    kdo nevěří ať se přijede přesvědčit :o)

    trasa nečekaně do brd :o0

    kdo nepřijede budu chtít omluvenku :oD

    0 0
    • Gung-Ho  

      Sice nejsem z Kralup, ale přijedu…nemám žádnou omluvenku:-))

      0 0
      • Bulda  

        tak to sme dva …ale zkusim vzkázat Dafovi, Hafovi, Bafovi a Frofovi, ze tu maj vlastní kolonku :))))

        0 0
    • McBlacky  

      já bych nebyl s těma Brdama tak striktní a navíc 10,30 je pozdě když jsou tak krátký dny. Asi si založím vlastní Thread :)

      já bych se nebránil třeba Točná, vykopávky, Kona, Vraný. Viděl bych to na allmountain, ale když tady nejsou hory tak to bude spíš Allhill :) rozhodně pohodově a velkou pilu si rovnou odšroubuj, ale aby negramařil tak si tam namontuj nějakou nekompatibilní, třeba ze sobi 20…

      0 0
      • bajkr  

        každému dle zásluh :o)

        0 0
      • Bulda  

        jooooo, údolí táty kony …si konečně umeju nohy :)))) pět hlasů pro

        0 0
        • Nehas  

          Tak co ty zrádče. Na cukrárnu na Mělníku už kašleš? Pravda k Baranďáku to mám 5 min. To bych si mohl přispat. :o)

          0 0
          • Bulda  

            vsici honem sborem, za tim prvnim …se jen podrizuju vetsine :))

            0 0
    • Martinaa  

      mno tak to nevim, kdo ti uvěří:))) Ale myslim, že bude minimálně tak pohodové, jako minule:)

      0 0
    • SNAIL  

      Omluvenku jsem bohužel nesehnal, tak budu muset taky :-)

      0 0
    • Jimmy137  

      Ja nemuzu :((( musim jeste predvanocne makat… Ale odpoledne si to nejak vynahradim na motokarach… Aspon mala utecha misto kola… Jinak ty brdy minule nebyly vubec zly :) Jelo se fakt skvela a dobra spolecnost kolem :) Tak vsem co to ctou a muzou, tak muzu jen a jen doprucit :))))

      0 0
    • RADO77  

      Na jak dlouho to vidíte? Potřebuju nějaký časový odhad pro zajištění propustky :-)

      0 0
      • McBlacky  

        záleží na tobě :) ale běžně býváme do 16,30 u Baranďáku.

        0 0
    • cabbage  

      jak to, že se neplánuje žádná besídka?;-)

      0 0
    • digidaq  

      Přidal bych se taky. Jak moc pohodově se pojede? Od konce léta jsem pořádně neseděl na kole.

      0 0
      • Gung-Ho  

        Na to je jednoduchá odpověď…podle nejpomalejšího:-)) Budeš-li to ty, tak to víš přesně, a pokud někdo jinej, tak můžeš bejt v klidu. Takže klidně přijeď.

        0 0
    • Phoebe  

      Akorát nesmí být tolik bahna, jako tzv. Srbsko pro turisty, kde jsem měl bahno doslova až za ušima a to jsem ještě vymyslel trasu.

      0 0
      • McBlacky  

        to máte z toho že jezdíte rovinky podle vody v prudkých krpálech Brd, na šutrech/skalách/ko­řenech se neudrží :) :) :)

        0 0
        • Phoebe  

          Jaký rovinky kolem vody…, ale po zelené do Loděnic :o)))

          0 0
          • Darkson  

            jo, ten sjezd do Loděnic za bahna kolem koňskýho statku je hodně nechutnej

            0 0
      • Nehas  

        Do krpálů jedu. Hlavně bez bahna :o)

        0 0
        • Nehas  

          Vím, vím, vím. Špatně zařazen. Měl být za McBlackym.

          0 0
    • Smazaný účet  

      Eště nevím. Ale 10:30 je příjemných, to stihnu i kafe. Jenom bych se nesměl vymlátit, ty gatě mam dostat až k ježíšku…

      0 0
    • RADO77  

      Vše při starém? Nezměnily se propozice. Už jsem celý natěšený, že si založím novou vánoční tradici.........

      0 0
    • Smazaný účet  

      tyve, ted sem mrknul na bajkrovy stranky. :oD hele, ale slibte mi ze se to fak nezvrhne v nejakej treeenink… :o)

      0 0
      • SNAIL  

        Neměj obavy, bude to v klídku :-)

        0 0
        • Martinaa  

          jojo v klídku, jako vždy, že?:))) Třeba vás někde potkám, dopoledne musim ještě do práce, ale pak asi pojedu směr Lety…, tak se třeba uvidíme, protože jet se projet 23., to je fakt paráda

          0 0
    • Phoebe  

      Dnes po basketovém treninku máme „after party“, tak doufám, že se to tolik nezvrhne a že ráno vstanu a doražím.

      0 0
    • McBlacky  

      TAK NEJPOMALEJSI ASI BUDU JÁ :) PARTY IN PROGRESS :)

      0 0
      • goood  

        Ne, nejpomalejsi budu ja :-) Party is over, tak sup spat :-)

        0 0
        • McBlacky  

          ted jsem přišel domu :) ale trochu jsem spal to zas jo…

          0 0
          • goood  

            Tak ja nakonec spal skoro 5 hodin :) To zas bude kudla, ty kdyz si nadopovanej tema „cukrama“ tak ti to jede jeste lip :-)

            0 0
    • SNAIL  

      Vyjížďka jak jinak – super :-) Jen jsem byl překvapen, jak nám počty zúčastněných pomalu narůstají. 16 lidí už je slušný počet a byli jsme jak malý peloton :-) Oběd v Halounech nebudu komentovat, protože na vysokou kvalitu už jsme si tam taky zvykli :-) No a tempo – předvánoční vyjížďku jsem si představoval volnejším tempem, ale co se dá od těch chrtů čekat jiného :-)))

      0 0
    • Thapsus  

      Ano šestnáct zúčastněných na startu, jak dokumentuje fotka pořízená na startu pod barandovským mostem, bylo překvapení pro všechny. Stejně tak tři defekty na třech kolech byly víc než bývá zvykem :-)

      0 0
      • Thapsus  

        Nutno ale podoktknout, že do Haloun nás z různých příčin už 16 nedojelo a pak jsme přišli ještě o další.. Možná to bylo tím, že se rozkřiklo, že zpátky se jede přes Babku :-) a tak nás tento kopec nakonec zdolalo jen 10. Fotka je z Babky. Jinak jako vždycky pohodvá vyjížda, myslím že díky tomu, že máme malý byt, se zítra i k tomu vánočnímu stromku pro dárky dobelhám :-))

        0 0
        • Thapsus  

          Fotka je tady, ještě se mi vyčerpáním trochu klepe ruka, kliknul jsem na nepsprávné tlačítko :-)

          0 0
    • McBlacky  

      hezky se jelo a odsejpalo to. Trochu mě zaskočili hadi v poslední pasáži od jezírka, schovaný v šutrech pod listím parchanti. Ale když se dolekopcem nejede svižně tak je to nuda a těch pár minut nikoho nezabilo :) – zvlášť ne ty kamarády kteří mě nechali na pospat zimní přírodě a jeli si narvat břicha!

      0 0
    • Martinaa  

      teda vypadá to tak, že jste si pěkně užívali. Já jsem vám jela naproti do Brd, ale vy jste se někde flákali:))) Čekala jsem pak na vás v Letech do 14:45 a vy pořád nikde…Příště bude hlavní věc, kterou si vezmeš na cestu, telefon!!!

      0 0
      • Martinaa  

        příště chci jet s váma takýýýý:)))

        0 0
        • cabbage  

          tak to musíš pod baranďák, pak se zhmotněj až v halounech;-)

          0 0
      • McBlacky  

        tak to jsi měla počkat ještě 10 minut myslím :)

        0 0
        • Martinaa  

          no jo, tak snad příště, už se těšim, ale i tak jsem se celkem slušně projela, jedinej problém byly pak ty omrzliny, takže místo čekání bych upřednotňovala, aby ste si příště víc mákli:)))

          0 0
    • Smazaný účet  

      Bylo mi ctí převzít úlohu brzdiče skupiny, poté co jiní mí kolegové nevydrželi a zabalili to po nějakých 25 km. Že budu pěkně f prdeli sem čekal, ale stejně mě překvapilo, jak mi na Brdech došla šťáva. I přesto, že sme to pak od paviána střihali nejkratší cestou k domovu podle vody, nakroutil jsem „pohodových“ 90 km. Jděte mi k šípku, s váma už nikam nejedu. :o))

      0 0
    • SNAIL  

      Tak jsem doma zjistil proč mi neustále padal ten řetěz. Žádný rozhozený přesmykač, ale v jednom místě vyhnutá malá packa směrem ke středu. Nevím kde a jak se mi to povedlo, ale kladivo to již spravilo :-) Ale řekl bych, že to bylo možná již z předchozí vyjížďky – tam již dva poškozené převodníky byly :-)

      0 0
      • Twisp  

        je to sice uplne OT dredu, ale mrknul sem do profilu na bika a zajimalo by me kolik meris .. diky za info

        0 0
    •  

      Zdravíme Ječňáka!

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.