Rozhovor s Terezkou Huříkovou v BBV

20 nepřečtených
  • sfinga

    Čaues lidi, tak co, koukali jste dnes večer na druhé vydání BBV? Byl tam rozhovor s naší MISS cyklistiky. Docela dobrý, ale mohlo to být lepší. Třeba to, že ji Bartůšek jako triatlonista mohl tykat :-) Jinak mám to nahraný, sice na fo?áku, ale mám, takže kdyby měl někdo zájem, můžu to poslat. :-)

    0 0
    • zac  

      ja bych to chtel! :) prosim prosim!

      0 0
    • orca  

      a co někde vystavit na netu a dát adres ?? prosím…

      0 0
    • Pilot  

      no rozhodne to bylo zajimavy..treba kdyz se sportak zeptal, ze si nechava delat ramy se zvlastni geometrii, tak TH odpovedela, ze chce, aby ramy byly modre a na nich zelvy…a to jeji filozovani o prevodech na biku a na silnici..

      0 0
      • civetta  

        Mno, bylo to malinko jinak, ale hlavne holt byla desne nervozni (az se to preneslo i na Bartuska a pak hned na me 8-))) Na kole ji to jde zkratka zatim lip – ale to se po par dalsich medailich podda 8-)))

        0 0
        • wbiker  

          No, když byla v Noci s Andělem, tak to bylo daleko přirozenější. Ikdyž ten pořad je o něčem jiným, možnná proto.

          0 0
          • zirecek  

            Jj, v Noci s Andělem byla přirozená, i když zpočátku taky mírně nervózní, :-).

            0 0
            • Smazaný účet  

              mně přišlo že tam byla, no, taková jako příliš pubertální. že dělala trochu slépku. ale de facto má na to věk, tak to asi bylo přirozené.

              0 0
    • sfinga  

      zkusím to někam dát, ale je to strašně velký, mailem se to poslat nedá. Má to asi 115 MB

      0 0
    • honzarb  

      me se nelibi.

      0 0
    • bikemanx  

      ja taky děkuji…

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.