• bajkr

    jak se použije ta redukce na dofouknutí a je jiné řešení než kupovat pumpu za 800,– dík

    0 0
    • CZiko  

      jak tady někdo poznamenal na můj dotaz v diskusi „Imbus na štelování tlumení v MCX“, tak k MX Comp žádná redukce není.. jenom k All Mountain… Mi má tahle vidle přijít okolo středy, tak dám vědět tak to teda je… Pumpu jsem si k tomu koupil ňejakou Merida za 750 – s barometrem asi nejlevnější co jsem našel. S nějakou obyč pumpičkou to asi nenafoukáš, protože než ji odmontuješ z ventilku, všechen vzduch uteče. A jestli neuteče všechen, tak to stejně nebude ono. Myslím že bez barometru tu tvrdost není moc šance odhadnou… To? asi všechno co o tom vím nebo si myslím… tak mě teď opravujte:) (ale nekamenujte:)

      0 0
    • bajaja  

      tu redukci dej k ledu , k ničemu ji nepotrebujes, Marzocchi tuhle redukci dava uplne ke vsem vidlicim i k tem ktery tuhle redukci nepotrebujou

      0 0
    • RapMan  

      Koupit pumpu merida za 550Kc. je uplne stejna jako od BBB ktera je asi o 300Kc drazsi… ale jestli si chces penizky abys mel misto cerveny barvy modrou, tak klidne muzes :) Me ta pumpa od meridy funguje dobre. Ma to 2 zavity, je to dobry ze ti to neufoukne vidlici kdyz to sesroubovavas s ventilku. Podrobnosti jak to funguje se mi nechce rozepisovat…

      0 0
      • bajkr  

        trochu nevim co si mi tim naznačuval jestli ta pumpa merida za 550 je dobrá nebo ne hlavne je mi jedno jestli je růžová nebo puntikatá ale aby splnila svuj učel

        0 0
        • RapMan  

          je dobra, je i s ochranou proti vyfouknuti, proto ty 2 zavity. a je uplne stejna jako ta BBB. Tu pumpu merida jsem koupil u Sirera v Beroune

          0 0
    • Martinson  

      Nejvhodnější pumpa na MX je asi Manitou na SPV. Fouká max 175 PSi a dá se na rozdíl od vysokotlakých líp nastavit tlak. Po roce váhání a foukání vidle velkou pumpou jsem jí koupil. 990 za pumpu je sice trochu úchylný, ale vidle se stejným tlakem v obou nohou chodí líp. Zkoušel jsem v Razzu dotaz na pumpu Marzocchi a ty se nedováží.

      0 0
      • djano  

        By som sa divil, ze sa nedovazaju. Dovozca by ju mal mat. Ja som ju kupil u dovozcu bez problemov. Teda jediny problem je cena (u nas 1490,–Sk).

        0 0
    • lubos  

      K tomu unikani vzduchu pri odsroubovani (kdyz je problem). Staci rozdelat hlavicu, ktera se nasroubovava na ventil, a pridat takovej malej o-krouzek (prodava se jako tesneni na vodovodni baterii, ma tusim 5mm nebo tak nejak). A je pak po problemech (tyka se jenom autoventilku, kdyz se fouka pres adapter – jako ma Marzocchi, tak tam to samozrejme nic nepomuze).

      0 0
    • CZiko  

      tak uz mam tuhle vidlici taky… a fakt nevim, k čemu ten bazmek dávají k vidli…

      0 0
      • lidumil  

        Ten je tuším na Maratonky, dávají to asi ke všem vidlím.

        0 0
    • bajkr  

      tak sem ji nakonec nesehnal od meridy, ale uplně stejnou jen nema napis merida a je za 650, ale jinak je v poho rovnou sem si sešteloval odskok a vidle chodí skvěle

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.