> Anketa - Nosíš přilbu ANO x NE

29 nepřečtených
  • rica

    jo, uvex wing, zena boss compact

    0 0
    • Komi  

      SAMOZŘEJMĚ … nějaký author

      0 0
    • orca  

      a neopičíš se ??

      0 0
    • Brouk_Pytlik  

      Ano, Ked Champion.

      0 0
    • skicool  

      Ano

      0 0
    • Jogador  

      To je opravdu zajímavé…:)

      0 0
    • Meesha  

      to jako one more time? Jestli treba nekdo nezmenil rozhodnuti za ty dva dny…:-) Pral bych mu nabyt chytrosti! Samozrejme k lepsimu. nebo ze by nekdo neumel odpovedet? :-D

      0 0
    • marco  

      Samozdřejmě už mi z toho trochu slízaj vlasy ale možná to je pokročilým věkem

      0 0
    • Lister  

      jsem ještě nepochopil jak se někomu může povést to, že místo aby odpověděl v daném příspěvku tak založí nový thread :-?

      Fakt mi vysvětlete, jak jde tohle udělat.

      0 0
      • cabbage  

        jednoduse- pridat prispevek…:)

        0 0
        • Lister  

          přece nemůže být nikdo tak tupý, že založí nový příspěvek a tam se snaží odpovídat na otázku z jiného a jakože pokračovat v započaté diskusi…nebo snad jo :-?

          0 0
          • cabbage  

            to, ze si pisem v tomhle threadu, je dukazem:)

            0 0
            • Lister  

              sem mylsel…třeba chyba v Matrixu… nebo…že by tlačítko odpovědět root špatně zafungovalo, no prostě něco uvěřitelnějšího :o)

              0 0
          • Jarda  

            A cetl jsi prispevek Marzochi?

            0 0
      • blue  

        ja si to dokazu predstavit i jako zamerny pokracovani… zkusil sis nekdy otevrit thread s vic jak 100 prispevkama, kdyz mas jen GPRS? ;-)

        0 0
        • Lister  

          mylsíš třeba jako „Co říkáte na Czechtek“, ten jsem pro jistotu nezkoušel otevírat ani přes pevnou linku :o)

          0 0
          • evilzone  

            ono stačilo aktivně se účastnit diskuse v argument pro ignoranty (mam taky gprs) a byl sem spíš nasranej z toho že se můžu dojít vychcat než se mi to načetlo, než z toho jak mě každej nutí vzít si helmu:-)

            0 0
    • lazybiker  

      ANO Bell nevim presne typ

      0 0
    • tjuren  

      Posledně jsem napsal NE tak teď třeba ANO

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.