• Otaku

    Što to takoje? Jak to mam zmerit? (Fox Vanilla) Help pls.

    0 0
    • Pá-dlista1  

      K cemu probuh? Co treba posuvnym meritkem nebo šuplerou?

      0 0
      • Otaku  

        oukej byl asi blbej dotaz.. mysli se tim teda prumer ty casti se zavitem?

        0 0
        • Pá-dlista1  

          Kde? Co? Prooooč? Proc me takhle trestas…?

          0 0
          • Otaku  

            protoze jsem zlej clovek bwahahaha ha!

            0 0
            • Pá-dlista1  

              Bud z tebe muzu ty informace pracne dolovat, abych ti poradil. Nebo muzu vestit a radit ti blbe. A nebo se na tebe taky muzu vy… vyprdnout.

              Vyber si nez zase neco napises a budes chtit poradit.

              0 0
              • Smazaný účet  

                dyk se pta, pac nevi co je to vnitrni prumer..... tak co po nem chcesh ? mu to rekni :-) a je to :)

                0 0
              • Otaku  

                www.cyklosvec.cz/index.php?… chci koupit pruzinu, jsou rozdeleny podle Vnitrniho prumeru tlumice. Co mam teda zmerit abych vybral spravnou pruzinu?

                0 0
                • Pá-dlista1  

                  Myslel jsem si to, ale necekal jsem, ze ti to nedocvakne. To je sice vnitrni prumer, ale vnitrni prumer pruziny. Nikoliv tlumice. Takze tlumic budes merit, ale vnejsi prumer v miste, kde je na nem pruzina (pokud mozno v tom nejsirsim :), idealne tam, kde je vybrani pro opreni pruziny (na matici nebo na druhe strane), aby ti tam pasovala. Nebo proste muzes zmerit tu starou nebo ty mas tlumic bez pruziny?

                  0 0
              • enjoy  

                prosim vesti:-),vzdyt ti to jde tak spatne..:-). ps:jaky je podle tebe rozdil mezi posuvnym meritkem a suplerou?nebo to mel byt dobry vtip?:-))

                0 0
    •  

      Jen počkej, Zající!

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.