• UCHI

    Zdar lidi, jelikož jezdím na biku teprv druhým rokem, chtěl bych se zeptat kolik toho tak za rok najedete,jakým terénem a pod kolik km za vyjížďku nejdete? Dík moc za odpovědi,nemám se s kým srovnávát,jsem vlk samotář.:-(

    0 0
    • Marry  

      no letos mam zatim 9128 km…84% na silnici 16% v terenu. Vsechno jezdim na BIKU…(silnicku ne­mam)

      0 0
      • UCHI  

        Tak to musím hodně pridat,já mám od března 6000km a procentuálně asi jako ty. Jen ty kiláky po silnici mám všechny s dcerou v sedačce.Príští rok už bude líp.Jezdíš každý den a taky v zimě?

        0 0
        • Staenly  

          Ja se raci s nikym srovnavat ani nechcu:) mam najeto kolem 3000km (devadesat procent teren) na vic km proste neamam cas…:/ Zadnej limit kolik km minimalne musim ujet si nekladu, jedu proste tak jak me to bavi – vetsinou ale kolem 60km…

          0 0
          • idi  

            ja mam okolo 2000 a taky teren a jezdim podle casu a chuti.na kilacich nezalezi :)

            0 0
        • Marry  

          Jezdim tak 3–4 tydne…i v zime. Svih na silnici ma skoro vzdy kolem 100km…v terenu vetsinou jezdim jen zavody :-)

          0 0
        • kungpao  

          „já mám od března 6000km a procentuálně asi jako ty. Jen ty kiláky po silnici mám všechny s dcerou v sedačce“...­........

          Takže podme spolu ráta?. 84% z 6000 je 5040.Od března do septembra je cca pol roka, takže to zaokrúhlime na 180 dní, t.j. cca 25,7 týždňa, z čoho vyplýva že si za týždeň najazdil skoro 200 km s dcérou na sedačke. Pokiaľ zoberieme fakt že boli obdobia kedy pršalo a že dcéra ktorá sa zmestí na sedačku bude ma? isto menej ako 6 rokov (vačšia sa tam už nezmestí resp. ju to nebaví), tak si buď blázon alebo ďalší Jarin.

          0 0
          • UCHI  

            Vypadá to dost šíleně,ale je to tak nějak jak jsi to spočítal.Já vždycky dopoledne jedu s dcerou,které jsou tri roky do posilovny,to je 21km a odpoledne si uděláme tak asi 40–50km vyjížďku i s manželkou(ta má letos 3500km) někam do(šotolina,as­falt)lesa. Dcerka mně připadá uplně v pohodě,děláme s ní po 45 min. přestávky.Něko­likrát jsme sní jeli i přes 100km a je uplně v klidu.Sám do terénu si vyjedu tak dvakrát týdně asi po 30km.Jěště nevím jaký je rozdíl mezi bláznem a Jarinem? jinak dík všem za odpovědi,pořád nevím jestli jezdím dost nebo málo na to aby to mělo nějaký smysl,taky bych chtěl někdy zkusit nějaký závod.

            0 0
            • kungpao  

              No závod rozhodne skús. Aspoň uvidíš že umiestnenie sa absolútne nezoduje s tým koľko času tomu venuješ… :-)) Na vysvetlenie Jarin je niekto kto hodne kecá…

              0 0
            • Pá-dlista1  

              S tim blaznem a Jarinem… v tvem pripade to bude tezke presne urcit :) Ja myslim, ze rozhodne muzes zavodit… v kategorii „s ditetem v sedacce“ budes urcite nejlepsi (a dost mozna jediny). Jeste bych zkusil tak 3km najet, nez se pustis do zavodu. Ridici kamionu taky najedou miliony kilometru a ve vysledkovkach WRC jsem si jich nejak nevsiml.

              0 0
      • Pá-dlista1  

        84% na silnici a trapis se na biku? Kdo chce kam…

        0 0
        • Marry  

          hold jsem chudej student ktery nema na to zivit dve kola. :-)

          0 0
          • fousac  

            silnicka nic nezere.. zatimco v biku bylo utopeno hafo moc tišiců, silnicka za stejnou dobu invetstice pod 1 tišic (plaste, duse)..

            0 0
            • Marry  

              njn…ale kde tu silnicku mam vzit ???…ja teda doma neco mam…ale prijde mi ze to ten muj Bike jede lip :)

              0 0
            • MartinXC  

              Silnička moc nežere, ale o to víc se na ní vypije …

              0 0
        • UCHI  

          Mně to na silnici taky moc nebere, ale s tou sedačkou se do terénu moc nedá. Příští rok uz to bude bez a tak budu jezdit hlavně terén.S jakýma pláštěma jsi spokojenej?

          0 0
          • Pá-dlista1  

            To nebyla dobra otazka pro me :)))

            0 0
            • -b-n-x-  

              ale no tak! Rekni mu to. Aspon si koupi poradne gumy na ty nase silnice. :-)

              0 0
              • Pá-dlista1  

                No tak dobre. Tak tedka jsem treba spokojenej s Kenda Blue Groove & Nevagal 2,5" Stick-E Ale na ty nase silnice by mohly byt taky dobre jeste odolnejsi Schwalbe Al Mighty 2,6" ;)

                0 0
    • JMT  

      ja mam najeto presne tolik abych byl spokojenej, luxusnim tempem a pomer terenu a silnice je prizpusoben vlastnostem biku :-) tachometr nevozim, pride mi ze o tom to neni… dal sem si letos nadhernej svih co mel 20 km, ale i nadhernej co mel 160

      0 0
      • Lister  

        Asi tak, stejný přístup. Najezdím hodně málo a ještě hodně pomalu. Myslím že letos bych mohl dát 2000 km, ale o to číslo vůbec nejde. Jak píše JMT občas se najde 20 km trasa, která je prostě geniální a taky může dát více zabrat než třeba jiná s 80km. Silnici se snažím vyhýbat jak to jde, ale bohužel se nevyhnu delší přesunům po asfaltu na svoje oblíbené trajlíky. Tak to bude tak 30–40% silnice a zbytek terén.

        0 0
      • Smazaný účet  

        sem ho nejakej cas nevozil taky, ale pak sem se pristihl ze po kazdy vyjizdce odhaduju kolik asi tak to bylo km ;-)))))))))) takze sem ho zase nasadil ;-) a je to :))

        0 0
    • evilzone  

      Mám cross a jezdim převážně (95%) po silnici. Většinou když jedu, udělám si nějakou vyjížďku někam poblíž 10–15km tam dám pivko (=natankuju) a jedu zase zpátky, pokud to de jinou trasou. Takže celkem vždycky tak okolo 20–30km. asi 3× do týdne.

      0 0
    • Luka  

      jezdim taky druhym rokem. Bohuzel, neni tolik casu kolik bych chtela a tak letos mam lehce pres prvni tisicovku. Prakticky jsem ted 3 mesice na kole nesedela. Strasne me to stve. Hold starosti a domaci povinnosti ti z kola ukrojej velikej krajic. :(

      0 0
    • MARIN  

      Letos nic moc. Jeje az ted jsem se vsiml, ze jsem uz ale 7000km zlomil (2500km silnice,zbytek teren). Vse na MTB. Teren Krusnych hor. Prumerne najedu cca 45km na teren a 80km na silnici na vyjizdku ale radeji to beru na cas a kdyz je to pod 3h nejsem moc spokojenej, Jinak najedu tak pres 90% jako samotar :)

      0 0
    • Lance  

      sam nevim jak se mi to letos podarilo ale mozna uz budu mit kolem 1000 km letos,vic ne,nebyl cas a vubec ne chut

      0 0
    • fousac  

      5k8km, 40% bike asfalt/mesto, 40% bike teren, 20% silnicka.. vse v klidu a pomalu turistickym tempem.. ;o)

      0 0
      • fousac  

        jeste dodam, ze na prelomu jaro/leto sem cca 4 mesice nejezdil..

        0 0
    • ada  

      Jazdím prvý rok a pomaličky sa blížim k 5000km. Vačšinou sa snažím z mesta preč, ale asfaltu sa niekedy vyhnú? nedá. Vydela by som to na 60%terén a 40%asfalt. Na vyjížďke v týždni, po práci (ak ešte vládzem) tak 30km, cez víkendodeň 60–80km.

      0 0
      • Pivomil  

        5000 neni teda rozhodne malo, to objizdis par tras dokola nebo pokazde neco jineho ?

        0 0
    • Paris  

      zatím něco málo přes 14 000(silnice)

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.