• Mofo

    Zdravím, chtěl bych si pořídit nějaký montážní stojan, díval sem se na jeden na bikestore.cz www.bikestore.cz/inshop/shop.asp 1100,– Máte ho někdo nebo máte s ním nějaké zkušenosti? Poraďte, díky za info

    0 0
    • Hnoj  

      A nebo si obejdi bike servisy esli nemaj nějake j starší stojnan, kterj by prodali… bude to za podobný prachy a určitě mnohem lepší… Konkrétně v topm srojanu cos na něj dal link jsem nikdy nedělal, ale viděl sem ho na vlastní oči a nezdál se mi moc qalitní…

      0 0
      • Mofo  

        taky se mně moc nezdá, ale zase se mně nechce dávat za stojan dva litry…

        0 0
    • mosquito  

      sem kutil, takze kdybych ho mermomoci potreboval tak nekde (treba ve srotu) schrastim trubky, svarim a hotovka, chvili by to chtelo premyslet nad tim uchycenim ale ucite by se neco naslo, cena i s lakem max 500 a urcite by byl fajne

      0 0
    • Mofo  

      díval sem se na ten plánek z bajk.cz, ale pak semn si uvědomil, že tento typ stojanu je pro mě stejně bezpředmětný, protože se připevňuje na zeď, a já potřebuju něco, co by šlo složit a uklidit. Tak sem narazil na tady to http://kupkolo.cz/…uct_info.php?… Co na něj říkáte? Máte ho někdo? Dík za radu

      0 0
      • DJSUN  

        jo je v pohodě jen nají v mé dílně rovinu abych nemusel podkládat :D

        0 0
    • BB  

      pokud to ma k necemu byt, tak nelze slozit a uklidit, musi to byt na pevno k podlaze, ke stropu nebo zdi, jinak je to pouze stojan na pohodlne cisteni kola, ale ne montazni stojan.

      0 0
      • Mofo  

        a to jako proč? Asi sem zapomněl napsat, že nejsu žádný mechanik, který by skládal kola, chci to na seřizování brzd, převodů apod. Jenom na základní věci…

        0 0
        • Pivomil  

          nebylo by jednodussi si koupit jen stojanek jak maj v cykloprodejnach, jen tu vidlicku jak je v tom uchycene zadni kolo ? Na prevody to staci, s kolem motat muzes a kdyz ti stoji, tak mas v pohode pristup aj k brzdam. A stoji to par kacek, ja konkretne ho kupoval za 80kacek, ale to se mi zda zase malo, mam pocit ze bezne stoji kolem 200, ale nevim..

          0 0
          • Mofo  

            nevím, co přesně myslíš, nemáš nějaký odkaz s fotem nebo tak?

            0 0
          •  

            asi myslis tohle http://www.cyklosvec.cz/index.php?… ted sem si neco takovy vymyslel a budu to delat doma,uz jenom sehnat vhodnej material

            0 0
            • Pivomil  

              Jo neco takoveho, bud si to zrobit doma, 400 bych za to taky nedal, ale za 80kacek me to prislo dobre a poridil sem si to..

              0 0
              •  

                no ja to mam este vymysleny tak aby se tam daly dat ruzne dlouhy naboje, a hlavne aby to bylo pevne uchyceny, chci v tom taky mejt kolo, nemam ho totiz na zahrade kde bezpecne oprit aby to nespadlo

                0 0
                • Mofo  

                  to by možná stačilo, ale zase je to jenom na zadní vidlu, nedávno sem se snažil seřídit přední kotoučovku a docela mě sralo, že kolo nemůžu nějak upnout, aby bylo ve vzduchu… Jinak u toho stojanu, co sem dával odkaz, by měly být ve vzduchu obě kola, ne? I když zase stojí 1250,–…

                  0 0
                  • JSt  

                    ja mam stojan handmade na tomto principu. pruzi do stran a strcim tam jak predni, tak zadni kolo.

                    0 0
                    • Mofo  

                      ???

                      0 0
                      • JSt  

                        co na tom nechapes? vy pada to takto http://www.cyklosvec.cz/index.php?… akorat je to vareny doma a kolo do toho strcim jak prednim, tak zadnim.

                        0 0
                        • Komi  

                          Hele prosimtě a nebyly by rozměry?

                          0 0
                          • blue  

                            k cemu potrebujes u takovyhle primitivni veci vedet nejaky rozmery? na to ti staci, kdyz si sam zmeris sirku pres upinaky a jejich vejsku

                            0 0
                            • Komi  

                              Mě zajímá jak to má široký (to jest když to nasadí na kolo, o kolik je to užší .. jestli je tam tlak ktere j to tlačí k sobě) a taky jak je to hozený na těch upínákách aby se neškrabaly :-) … Já vím no, je to primitivní, ale přecijenom s plánkem se člověk líp pobaví :-D

                              0 0
                          • JSt  

                            co si pamatuju sem „jakoze vtipne okotoval“ :) vnitrni prumer te trubky, ktera se nasouvana rychloupinak ted nevim – si zmeris sam. dulezity je, aby ta trubka byla na jedne strane delsi (kvuli saltru) a dodrzet 13cm roztec. mozna by slo i 0,5cm ubrat, aby bylo i predni kolo fest zafixovane. ono ale drzi i pri tech 13cm…

                            0 0
            • miche  

              No ja vzal 3 kusy (1 pro kamose) tady a naprosta spokojenost. Typ KS-190, na cisteni kola naprosto dostacujici. www.kacerle.cz/male.html

              0 0
    • Luka  

      Kdysi jsem si jeden delal domu, vicemene jsem okopiroval vyrobek Pedalsportu…naklady cca 1000 korun, pricemz cca 800 jsem dal soustruznikovi za vytoceni otocne hlavy aby se dalo kolo natacet…pokud najdu doma fotku, tak ji sem zitra Luka hodi…

      0 0
    • bajaja  

      ja koupil v plzni tenhle http://www.bike-forum.cz/forum/foto.php?…

      0 0
    • Komi  

      Tak abych nezakládal novej … chtěl bych si udělat doma stojan (hlavně na čištění) k používání na dvoře. Nemáte nějaký nápady či odkazy??? Byl bych moc vděčnej … (Zatím uvažuju jen o tom malým na zadní vidlu, ale něco „vhodnějšího“ bych přivítal)

      0 0
    • VencaV1  

      Jelikoz zadnej Premek Podlaha nejsem, tak bych si chtel nejakej koupit. Zatim se mi nejvic pozdava tenhle Boss www.bagbike.cz/?… Nebo vite o necem lepsim za podobnou cenu? Co treba nejakej Shaman, mate to nekdo? Samozrejme to musi umet udrzet Kanondejla, takze zadnej sunt nechci. :)

      0 0
      • tomek  

        Tenhle je lepší. Je hliníkovej a skladnej… www.tandem-bike.cz/…robnosti.php?…

        0 0
        • djano  

          Tento mam, ale aj stojan co dal na neho VencaV odkaz je skladaci (ja tam nemam odkladaciu misku), takze by mal byt v pohode. Skoda ze nemam moznost (garaz, vacsia dielna) upevnit rameno na stenu. Je to lacne a na rozdiel od beznych stojanov pevne.

          0 0
    • arutha  

      Taky uvažuju o nějakém montážním stojanu na mytí, promazávání a drobné opravy. Na mytím myslím postačí základní stojánek kupkolo.cz/pro­duct_info.php?cPat­h=82&products_id=1412 a na ty opravy asi tento kupkolo.cz/pro­duct_info.php?cPat­h=82&products_id=601 Koukal jsem i na jiné a tyto jsou nejlevnější. Máte někdo s tím montážním nějaké zkušenosti?

      0 0
    • Meesha  

      na myti a serizovani mam tenhle homemade stojanek a je fakt super. Mame i ten druhej typ co se navlika na zadni rychloupinak jak maj v shopech, ale ten se na nerovnym povrchu prevraci a buhvi jak dlouho ten plast vydrzi…

      0 0
    • lOlA  

      no tak chlapi prave jste mi vnukli skvelej napad.!!!:o) udelam si stojenek ale ze stropu!jj to bude guuuut!pekne polohovaci nahoru a dolu!jen doufam ze me to ten strop udrzi:( no snad jo!jen to promyslet!dikec kuciiiiiii!:o))))

      0 0
    • Komi  

      Taky se pochlubím svým stojánkem …

      0 0
    •  

      Ticho! Všechny vás zabiju!

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.