• tjuren

    Synek vyrostl (je mu deset) z bikrosovyho kola (takovy to maly s jednim prevodem, predni a zadni brzdou a cvrkem). Nevite co si s nim pocit? Nevim kam ho mam dat do bazaru a za kolik. Diky za radu.

    0 0
    • Lance  

      Rikas je mu deset? A makat umi?:)

      0 0
    • Pá-dlista1  

      A co do nejake internatni skoly?

      0 0
    • Tomcat  

      No kdyby uměl veslovat , co ho prodat nějakou galéru? Ikdy za posledních 300let sem jich už noc neviděl :o)

      0 0
    • Bobo  

      Do bazaru bych ho nedával. Na nuceným výseku dostaneš za dítě víc :-).

      0 0
    • tjuren  

      Nevěděl jsem, že je tady tolik pitomců, kteří ani nevědí že nejsou na stránkách kde se obchoduje s bílým masem, ale na bikových. No dobře, nahrál jsem vám, ale příště si dělejte prdel z plastelíny.

      0 0
      • Pá-dlista1  

        No a co bys chtel. Mohl bych citovat rceni o pitome otazce, ale radsi to o tom hrachu na stene. Btw. bikros nema predni brzdu. To kolo jsi ani neukazal a kde mas nejblizsi bazar taky nevim.

        0 0
        • tjuren  

          No vídíš, to je odpověď na otázku. Já třeba vůbec nevím jak má vypadat správný bikrosový kolo a proto se ptám. Nevěděl jsem, že bych měl asi ještě slušně poprosit aby se velcí znalci slitovali a poučili nevědoucího.
          Prostě mám takový malý kolo co nemá přehazku a má ruční brzdy a napadlo mě že by ho někdo třeba chtěl. Obvykle dávám věci po dětech známým, ale zrovna se nikdo nevyskytuje.

          0 0
          • Tomcat  

            Tak proč se ptáš co se svým potomkem? :o)

            Proč neřekneš chci prodat: // BMX kolo značka Velamos staří blabla , …stav bla bla… kolik odhadujete cenu.

            Nebo prodám bikrosový speciál značka, velikost, stav//

            0 0
      • Lance  

        Na to,ze Ti je teprve 37 by to chtelo vic nadhledu

        0 0
        • Pá-dlista1  

          .. no nebo alespon ten nadhled, kdyz uz nic ;)

          0 0
        • tjuren  

          I když proti humoru nic nemám, připadá mě smutné, že mezi tolika znalci cyklistiky se našel jenom jedinej člověk (ze 12), kterej mě poradil, ostatní jenom mlátí slámu. Nevím kam by fórum dospělo, kdyby se tady jenom exhibovali různí ftipálci. Asi by se muselo přejmenovat na vtipnejsivyhrava-forum.cz

          0 0
          • Pá-dlista1  

            Nechtej, abych psal, ze zatim se to tu jmenuje blbejsivyhrava-forum.cz Darmo mluvit. Jdu si mlatit slamu do jineho threadu. Tyhle zapskli dedove co se neumi ani zeptat…

            0 0
          • Tomcat  

            No snažíš se z toho vycouvat, ale chyba byla na počátku a byla tvoje, a to špatně položená otázka. To, že někdo s nadhledem, to dle mého názoru vtipně okomentuje, nepovažuji za negativum. Pokud by k topě chtěl být někdo hnusnej, jako na jíných forech (např Živě). Tak by obpověděl něco ve smyslu: // doprdele s… , bazar je jinde… ,vyhoď to… atd…// tímhle ti dali najevo aby svou otázku přehodnotil (přepsal) .

            To, že tu je takovéhle fórum je dobře protože těch „elitních“ je dost.

            0 0
            • tjuren  

              Chybama se člověk učí. Snad ještě není pozdě na nápravu. Dám si na vás příště pozor vy zelenáči:-)

              0 0
              • orca  

                tak aby jsi nebyl tak moc naštavnej tak ti poradím :-) jak bylo výše porazeno : heslovitě napiš co to je přesně za kolo jaké má komponenty a dej foto a ulož do sekce bazar a je to super a tolik se nekaboň , přeci tohle forum není jen smrtelně vážná věc ale taky sranda :-)) když se začteš do mnoha příspěvků je to tu nejen o seriozních radách ale také o humoru :-) tak se usměj a bude lépe :-)) a ber to z nadhledem život je veselej a ze sedla kola ještě veselejší chi chi…

                0 0
      • boulder  

        já jsem se naopak velice pobavil jako už dlouho ne´.Aspoň nějakej fór na tomto fóru

        0 0
    • pened  

      Pokud je to opravdovy bikros, ktery jezdi(l) zavody, tak ho prodas zase jenom na zavodech. Chce to jezdit a kolo tam nabizet. Otazka je co je to za znacku. Takze cena muze byt od 1000 do takovych 7000.

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.