• Lego

    Jelikož jezdím celý život na HT do práce a přilehlého okolí a pan doktor mi nařídil hodně jezdit na kole a jako vášnivý člověk milující hory a kopce se ptám? Jezdíte po kopcích, kameních, loukách na HT či na celoodpružených kolech?. Chtěl bych znát váš názor, jelikož mě čeká krásné rozhodování…jaký druh kola? A jestli se najde někdo, kdo může srovnávat, tak napište svůj osobní dojem..díky Lego

    0 0
    • Meesha  

      no, nevim jestli ti tady ty nazory pomuzou! :-) Vidim to na tradicni boj HTisti vs. Fullari

      Tobe bych doporucil fulla

      0 0
    • Pá-dlista1  

      Nejdriv si kup fulla a pak teprve hledej v historii. To je po trapnem zadavani stejnych dotazu druha nejcastejsi chyba.

      0 0
    • Pá-dlista1  

      Jo a taky doporucuju fulla. Kdyz uz se radis s doktorem, tak budes na rozsypani a na fullu by to nemuselo tolik drncat :)

      0 0
      • Lego  

        Sorry, že kladu stejné otázky jako ostatní, ale nejsem na stránkách každý den, a hledal jsem a v tom houfu otázek a odpovědí se neorientuju. Jinak díky

        0 0
    • blue  

      do hor bych doporucil horsky druh kola

      0 0
    • Lego  

      Tak mi to připadá, že nikdo nechce srovnávat. Že by všichni sedlali za celý život jeden bike. To se mi nechce věřit!

      0 0
      • Pá-dlista1  

        To nebude tim. Spis jsou liny to psat porad dokola. Ja jsem treba jezdil i fulla i HT a na XC resp. tvoje toulani po horach bych bral rozhodne fulla, jestli si to muzes dovolit.

        0 0
      • Martin  

        Vývoj – silnice, pevňák, HT, full. Jednoznačně a absolutně full. Na HTčku a? si jezdí závodníci a gramaři. Pokud budeš jezdit 2–3 měsíce na fullu a pak si půjčíš HTčko, budeš se hrozně divit, jak jsi na něm moh kdy jezdit:-) BTW: těším se na další tread „jaký full si mám koupit?“:-)))

        0 0
    • wroum  

      jezdil sem HT asi 5 let a po dalsich 5 letech na fullu bych se na HT nevratil. bez ohledu na teren.

      0 0
    • Char  

      Podivej se na thread CROSS klub a budes mit jasno: nejlepší je cross!

      A ted vazne asi by pomohlo dybys napsal jak, po cem a kde chces jezdit a pripadny zdravotni potize kolik do toho chces vrazit std. at tady kuci maj nejaky blizsi info.

      Jinak (teda az po crossu :o) bych doporucil fulla.

      0 0
      • 7LK  

        Provokatére :-) – víc v thread CROSS klub :-))

        0 0
    • Darkson  

      na HT se dá taky jezdit, ale pokud neřešíš chechtáky a chceš si ježdění užívat, jdi do fulla

      0 0
    • Lego  

      No tak to vedou fully. A které kolo by šlo vybrat v rozmezí 30–40 tis. Spíše ta nižší hranice. A nebo jinak. Co sedláte vy? A měnili by jste?

      0 0
    • JMT  

      jazdil sem fully 3 roky, letos sem si postavil ht a po ne moc dlouhe dobe sem si postavil zase fulla

      0 0
    • Daf  

      Predpokladam ze se nechystas jezdit zavodne takze asi lepsi volba bude full. Jinak HT je na vetsine povrchu rychlejsi, ale pokud ti nejde o vykon tak na fullu si vyjizdku asi daleko vic vychutnas. Samozrejme cena bude vyssi a naroky na urzbu taky. Taky zalezi kolik do toho chces investovat. Na fullu se zrovna moc nevyplaci setrit.

      0 0
      • croscountry  

        Úplne súhlasím s Dafom. Mám fulla asi iba 3–4 týždne, ale k HT by som sa už nevrátil. Ale dodávam, že nemožeš šetri?.

        0 0
      • Lego  

        A kolik je tvůj odhad na cenu fulla? Každý má jinou cenovou představu.

        0 0
        • croscountry  

          Ak niečo s vyšším zdvihom na hranici endura, alebo enduro, tak okolo 45 – 50 českých litrov a viac. Zdvihy do 100 mm 40 a viac. Záleží aké komponenty tam dáš. Ak chceš na nich šetri? je na tebe, ale vidla, rám a tlmič musia by? kvalitné, inak sa nadreš do bezvedomia.

          0 0
          • croscountry  

            Tie dva Dakary čo písal Pavlos sú OK. A výborná cena. Ja osobne by som išiel do Dakar XLT s vyšším zdvihom. Teda ak nie si závodník.

            0 0
    • Marry  

      jestli jezdis hodne v terenu a jezdis jenom pro radost tak FULL.

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.