• Kol.ista

    Budu si ted kupovat dozadu kotoucovou brzdu, ale nevim jakou bych tam mel dat. Uvazuji o BB5 mozna BB7, jaky je v nich rozdil?? Nebo neco jinyho? Cena cca. 3000Kc Budu vdecnej za kazdou radu a predem dekuji.

    0 0
    • hanz  

      kup si stejnou jako máš na předku.

      0 0
      • Kol.ista  

        To urcite ne, protoze vepredu mam jenom prozatimni Shimano M 475 coz je snad nejhorsi mechanika.. Tam taky koupim neco lepsiho, tak poradte. Zapomel jsem dodat ze hydrauliky ne protoze mam kombo LX brzd. radici packy.

        0 0
        • Pá-dlista1  

          Hele. Cist to umi. A podle tisickrat zodpovezeneho dotazu to vypadalo, ze ne.

          0 0
        • Jenda  

          a co takhle dat tu horsi dozadu a dopredu si konecne koupit brzdu?:-) u mehanik to snad neni problem nebo je?

          0 0
          • Kol.ista  

            Ono snad de dat predni brzdu dozadu??

            0 0
            • goofy  

              staci vymenit snad adaptery, ne? koupish si zzadni brzdu, ale prehodish adaptery, a namontujesh ji do predu a predni do zadu a mash to…

              0 0
    • marapara  

      BB7 má štelování destiček pomocí otáčení kolečka na třmenu. BB5 tohle nemá. Taky má BB7 lepší kotouč, lépe se chladí.

      0 0
      • Kol.ista  

        Kotouc musim vymenit kvuli tomu ze mam naby LX centrlok. Takze mě de jenom o trmen. Jak se teda steluje bb5? Pomoci imbusu? S tim mam totiz skusenosti. Ta deore co mam se taky steluji pomoci imbusu.

        0 0
        • marapara  

          Mám taková pocit že se dá štelovat jen pevná destička imbusem, pohyblivá vůbec. Musel bych se na to mrknout u kamaráda v prodejně, před 2 měsíci jsem se na ně díval.

          0 0
          • hanz  

            no pohyblivou sešteluješ předpětím lanka na páce

            0 0
    • pened  

      Mam mechanicke Avidy (v podstate BB7) a jsou skvele. Opravdu bezproblemove brzdeni. Ale nedokazu porovnat s hydraulikou. no mimimalni rozdil bude v moznostech nastaveni brzdy. http://www.sram.com/…bearing7.php

      0 0
    • mar_tin1  

      a co tak shimano 585 (lx)? kdyz uz mas ty naby…

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.