• Daf

    Mate s tim nekdo pozitivni zkusenost? Chtel bych to jako prevenci do bezdusovky. Na rozdil treba od tufo tmelu to pry dlouho vydrzi a nezadela to rafky. Prodava to Zitny a lahvicka stoji asi 270Kc. Kolik se toho musi do toho plaste nalejt? Diky.

    0 0
    • filipes  

      Jsem to mel kdysii nality do dusi – tusim ze Slime – takovy zeleny humac. Nevim kolik jsem s tim prezil mini-defektu, ale pri jedny vetsi dire to neudrzelo a navic to neslo zalepit, protoze to svinstvo z toho teklo ven. Zkusil bych radso no-tubes, na to jsou docela kladny ohlasy.

      0 0
    • lubos  

      Specialized tmel do bezdusovek. Je to levny, neni to sajrajt a docela to funguje.

      0 0
      • croscountry  

        Aj Michelin robí niečo. Myslím, že sa to volá Stop & go.

        0 0
        • Daf  

          Dela to treba i Hutchinson myslim Protect air. Zajimalo by me jestli to bezne defekty spolehlive zalepi, nebo je s tim vic prace nez to prinese uzitku.

          0 0
          • lubos  

            Jenomze ten od Hutchinsonu stoji asi 4× tolik, musis toho nalit myslim vic, a je potreba to casto menit. Alespon tak jsem si to precetl. Ale pravdepodobne je to i ucinnejsi a defekty primo lepi. Ten Specialized tmel nevypada, ze by defekty lepil, spis jenom zacpe.

            0 0
            • Daf  

              Prave ze ne. Pisou ze vydrzi dva roky. Je to taky nejakej zelenej humus :) Jak jsem si uz zjistil tak do plaste se leje 120ml tj pry 60g. Napadlo me jestli to prave neni klasickej Slime a vyrobci ho prodavaj pod svejma znackama.

              0 0
              • Jenda  

                po zkusenosti s tim slimem a jak nekdo uz psal vyse bych mel strach ze ve chvili kdy udelas vesti diru kterou uz nejakej ten sajrajt nezalepi tak bude problem sajrajt odstranit tak abys byl schopnej defekt opravit standardni cestou. Duse naplnena slimem skutecne zalepit nesla (mam podezreni ze ten slime rozpoustel lepidlo:-) asi jde o to jak casto se ti povede udelat velkou diru v pomeru k drobnym defektum zpusobenym trny a pod. na ktery to staci

                0 0
              • lubos  

                Ten Hutchinson ? Speslik je takovej okrovej.

                0 0
                • Daf  

                  No ja uz nevim :) Na nekterejch strankach je modrej a na jinejch zas zelenej myslim ten Hutchinson. Mozna barva lahvicky.

                  0 0
    • Pebe  

      Něco takovýho? http://www.maxcursor.cz/?…

      0 0
    • Daf  

      Asi na to kaslu. Chtel jsem to pouzivat dohromady s nejakou lehkou bezdusovkou. Ale kdyz to do ni naleju tak uz zas tak lehka nebude. Radeji zustanu u toho co mam osvedcene a funguje.

      0 0
      • lubos  

        Presne tak. Taky jsem ruznym zpusobem spekuloval, az jsem si rekl, ze radeji posilim nohy a budu jezdit na necem, co drzi i kdyz je tezsi :)

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.