• treatt

    Zdravim. Mam ted nove smyk XT a s hruzou jsem zjistil, ze pri i mensim otresu uplne ukrutne mlati retez o jeho spodni cast. U stareho STX RC mi to nikdy tak hrozne nemlatilo, nahazovani retezu na vetsi placku bylo pomalejsi, ale takovyhle zvuk mi prijde moc. Jakmile sjedu schody, zacnou uhybat lidi ve vzdalenosti 200 metru ctverecnich (to je samo nadsazka). Je fakt, ze se to rozleha v ramu, je dost zeslabovany, ale stejne si kladu otazku, jestli je to normalni. Lze to nejak eliminovat?Diky moc za radu

    0 0
    • Daf  

      Mam taky smyk XT a o podobnem problemu nevim. Vzdyd maji vsechny smyky ty voditka skoro stejne tvarovany, tak mi to prijde docela divny. Nemuze ti to mlatit nekde jinde?

      0 0
    • palladin  

      taky se mi zdá…co třeba délka řetězu? mám XT smyk na dvou kolech a bez problémů…

      0 0
    • croscountry  

      Musíš ?aha? aj dole schodami. Keď bude napnutý, nebude búcha?.

      Ale najskor bude asi dlhý.

      0 0
    • BH  

      nemas nahodou ten smyk dany moc vysoko?(na sedlove trubce)vzdalenost voditka od nejvetsiho talize ma byt cca 2–3 mm.tedy pochopitelene ti to nebude takto maltit na na velkem tacu, ale na strednim a malem by se jiz projevit mohlo.Delka retezu take muze byt pricinou. Urcite to neni presmykem, tedy pokud to neni nejaky stary vyglondany(uvolnene spoje), coz nepredpokladam.Je to top swing?

      0 0
    • pos3k  

      XT smyk je jedna z mala komponent se kterou nemam problem (tuk,tuk,tuk) zkus postelovat jeste vysku

      0 0
    • Hnoj  

      Blbě jsi ho namontoval.

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.