• pegal  

      uz to tu v jedny vjetvi bezi … ale … jestli je to pravda tak je pekna p**a

      0 0
    • Lance  

      nechapu proc to ti kreteni vytahujou az ted? Po pravde v dnesni dobe,kdy nemuzes verit nikomu,tak je mi uplne jedno jestli nekdo dopuje nebo ne,ale tahat to po sesti letech je blbost.Zas nejaky ubozak nemel co delat.

      0 0
    • wroum  

      ja myslim ze jo – LA neni zadna vyjimka a kdyby ne, tak nevyhral.

      0 0
    • emarco  

      Myslim ze takoveto kauzy jsou nedilnou soucasti kazdeho z vrcholovych sportovcu viz treba Sebrle a Dvorak. I kdyby vyslo na njevo, ze dopoval, tak ja akorat budu nasranej, ze jsem mu fandil a zahodim svuj livestrong. Ale nic nezmenim na tom, ze jmeno Lance Armstrong bude vzdy spojovano s famoznim vykonem na tour de france a taky toto jmeno nekdy v zivote slyselo min 4 mld lidi… Je to legenda se vsemi klady a zapory a na tom ja nic nezmenim…

      0 0
    • pegal  

      Kdyz to prezenu tak asi takhle ..

      Cituji L.A. svymi slovy : „Seru na to abych se drel, nadopuju se vyhraju x krat TdF, pak se ztratim, prijdou na to, ale to me uz bude jedno, lidi uz si me budou pamatovat a ja si uziju svych 5 minut slavy“

      … berte to s rezervou prosim …

      0 0
      • lubos  

        Nikdo nemuze vyhrat, pokud nebude drit. Zadnej doping mu nepomuze. Doping muze pomoct jenom kdyz na to mas. Z prazdne lahve nic nevytece.

        0 0
        • pegal  

          … „ale to vino je trochu kalny ze jo predsedo“ …

          0 0
        • CZiko  

          jenže se dřou úplně všichni, nejen ti co dopujou… takže tohle není žádný argument

          0 0
    • BH  

      vykaslat se na to, nezabyvat se tim, uspesne budou vzdy novinarske hyeny kamenovat,nebot to zarucene pritahne pozornost.V pripade Amstronga plati biblicke(a nebo starozakone?)" At hodi kamenem , ti kdo jsou bez viny…". V souvislosti s poslednim medialne (az nad miru vkusu) zprostredkovanym umrtim jeden vyrazne osobnosti nasi politicke sceny, si clovek uvedomil to podstatne z Amstrongova vzkazu nemocnym rakovinou Bojuj a nevzdavej ani boj s touzkurv… mas sanci zvitezit. A to je panove podstatne!

      0 0
    • admxx  

      Ja myslim ze neni treba byt naivni.Kazdy prece vi ze ve vrcholovem sportu se dopuje. A prikladu neni malo a patri tam mnoho slavnych sportovcu. A ti na kteri „nedopuji“ jsou bud opravdu vyjimecni, nebo jsou opravdu „chytri“ a proste se na ne neprislo.

      0 0
      • Fisi  

        jedině debilita vytahovat to po tolika letech jastli dopoval nebo ne??To my nezjistíme,ale už to je obrovský vykon po rakovine přežit a ktomu ješte tolikrát vyhrát…

        0 0
      • Volf  

        Otázkou je jestli něco co je v určité době nezjistitelné nebo se prostě netestuje může být dopingem ve smyslu nepovolené látky. Nemůže být nepovolené to co není zakázané.

        0 0
      • admxx  

        Jo…to jako jo…je blbost to vytahovat az ted. Takove veci se usi resit hned. Ale to co sem rekl predtim plati.

        0 0
    • dalimil  

      …koho to proboha ještě zajímá ?

      0 0
    • Meesha  

      Novinari sou sraci, hlavne ty francouzsky. Uz nevi na co by ho dostali. Delat testy 5let zpetne mi nepripada moc normalni. Testujou ho porad, furt ho nekdo prudi at se nekam vychcije apod. a nikdy nikdo nic nenasel.

      0 0
    • grafik  

      TO ADMIN: ja bych navrhoval tento topic SMAZAT

      0 0
      • Volf  

        Copak. Někdo se dotkl něčím tebe nebo tvé modly ? Je to můj příspěvek a já nevidím důvod ho mazat. A až ho smazat chtít budu tak rozhodně nebudu potřebovat tiskového mluvčího.

        0 0
        • grafik  
          • to ne L.A. mam … vis kde.

          Kdyby jsi aspon pojmenoval ten topic jako normalni prumerne vzdelanej clovek, tak sem vubec nevlezu. Nachapu proc ty ‚kachny‘ musite porad dokola probirat, to at si resej ziletkari na ziletka-forum.cz

          0 0
    • hajkis  

      Ono je taky důležitý se podívat, kdo to napsal – FRANTÍCI – TdF je přeci jejich závod a když ho pořád vyhrává někdo jiný než jejich závodník tak se ho sneží nějak poškodit. Mimochodem někde jsem slyšel, že Amstrong je kvůli léčbě rakoviny narvanej všema možnejma i nemožnejma lékama a hormonama a je proto u něj dost obtížné dopování dokázat. V každém případě tohle není určitě poslední zpráva tohoto druhu, protože jak někdo moh vyhrát ten závod tolikrát :-)

      0 0
    • Krutor  

      Ne že bych doping nějak obhajoval, i když je fakt, že dnešní výkony profi-sportovců snad ani bez podpory látek na hranici zakázány / nezakázány nejsou možný … Ale připomněl sem si včerejší zprávu v TV o tzv. „mlčícím klavíristovi“. 5 měsíců pátrají po totožnosti záhadného muže, který se „vyjadřuje pomocí hry na klavír“. Nakonec se ukáže, že na klavír ?ukal jednu a tu samou notu. Ale někdo dal informaci upravenou ala Baron Prášil tisku (hlavně bulvární takový kokotiny potřebujou kdekoliv na světě) a lidi četli pohádku… Tím chci jen říct, že tyhle zaručený zprávy (jako o tom kolikrát kde Armstrong dopoval apod.) přináší slušný apanáže ochotným informátorům a zvýšení nákladu novinám.

      0 0
    • kralovek  

      je to jako s bulvarem … nikdo ho necte, ale vsichni hned druhy den vedi co se v nem pise :o)))

      Ted z toho maj jeste prdel … ale on jim ztuhne usmev na rtech. Je pravda ze tam nesmej mit ani knizku? … a tu televizi maj taky jen na komunikaci s pernikovou terezou, ne? To bude sakra ponorka :o))) … ale dobre jim tak :o)

      0 0
      • Meesha  

        si to nejak zapomnel rozdelit, ne? :-))

        0 0
      • kralovek  

        sakra nakej sotek … to jsem chtel puvodne odpovedet na ten thread o vyvolenych … takze sorry :o)

        0 0
    • Mamut  

      Ja si myslism, ze je to idiotsky nazov threadu. Suhlasim s grafikom, ze aspon priemerne inteligentny clovek by mal zvladat pomenovat thread ahruba podla toho o com je. A nie mu davat bombasticke a bulvarne nazvy. Preto som aj ja za to, aby bol tento thread zmazany. Navyse ked existuje dalsi riesaci to iste.

      A ano, myslim si to aj o vsetkych threadoch s debilnymi nazvami: „Prosim radu“, „Problem“, „Stalo sa to aj vam?“ a pod.

      0 0
      • grafik  

        … diky, mas me sympatie ;)

        0 0
      • Volf  

        Trochu zkratkovitý jednání tvrdit, že jsem podprůměrně inteligentní člověk na základě toho, že se zeptám co vy na to ? Někdy si říkám jestli má vůbec ještě cenu se tady dívat. Zavěďte si tady komisi, která bude předem schvalovat a rozhodovat na co se ptát, možná by nebylo špatný i dát dopředu odpovědi a pokud budeš hodně křičet třeba se budeš moci zvolit předsedou. Vážně už běžte do háje.

        0 0
        • Mamut  

          Opravujem sa: si podpriemerne inteligentny clovek alebo nerozumies slovensky. Nezakazoval som sa ti pytat sa ludi, co si myslia o vyhrabavani 6 rokov starych kostlicov zo skrine. Ale pisal som, ze si zvolil idiotsky nazov threadu, ktory zavadza ludi a zabija cas tych, ktorych to nezaujima, pretoze musia na to kliknut a cakat, kym sa to natiahne, aby zistili, ze ich to nezaujima.

          Som rad, ze ti osud fora tak lezi na srdci. Ale uvedom si, ze toto forum pojde do sraciek, pokial zo ziadneho nazvu nebude jasne o co tam ide. Neviem ako ostatni, ale ja nebudem preklikavat 100 novych threadov za kazdy den, aby som zistil, ci mozem niekomu pomoct alebo sa dozvediet nieco nove zaujimave.

          Nazov: „Ziletka – smer omotavky“ je dobry nazov, pretoze tam klikaju iba ludia, ktorych to zaujima. Na rozdiel od tvojho nazvu, ktorym chces posobit zaujimavo a umelo tu nahanat ludi, aby si si nabieral viac prispevkov ku svojej teme. Ty odradzas ludi od chodenia na forum, pretoze ich nebavi citat veci, ktore ich nezaujimaju a amt pocit, ze zase naleteli.

          0 0
    • morlo  

      priznavam, ze nejasny nazvy threadu me taky nebaveji, ale pouzivat v tyhle souvislosti slova idiotsky apod. je zbytecne drsny…

      ad. doping – popravde je mi to uz jedno, pac si od jisty doby myslim, ze dopujou vsichni bez rozdilu… jen formy dopingu se lisej…

      0 0
    • croscountry  

      Pekná pí…vina. Nech sa starajú terajšími metódami o terajšie vzorky. Ak by teraz zobrali Mercxov moč spred 30 rokov našli by tam aj krokodílov.

      0 0
      • Gatier  

        .. nadopovanych… Priklanam sa tiez za rozumnejsi nazov threadu. Aj ked nevylucujem, ze som uz raz sam taky blby vymyslel :-)

        0 0
    • pegal  

      Ano, vytahli ho posesti letech .. V 99 to nezjistili, protoze to jeste neumeli, ted uz maji modernejsi metody, tak to prezkoumali a ejhle … … jestli je to pravda nemam proto slov …

      0 0
    • Eila  

      stejne myslim ze dopujou vschni, to ze nekoho objevi je jen nesikovnost nebo nahoda.. ale jen co vzpominam, tak armstronga vinili ze „zcela jasneho a dokazaneho“ dopingu asi 5×…

      0 0
    • náčelník  

      Pokud existuje nezjistitelný doping, tak ho berou všichni a tedy nikdo není zvýhodněn.

      0 0
    •  

      Máme rádi zvířata!

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.