• Čau. Predem se omlouvam za zakladani, nekdo by rekl zbytecneho, fora. Bohuzel jsem nic dosavadniho nenasel, a tak se obracim k vam. Kupuji novou lahev, a nejsolidnejsi mi prijdou ISOSTARY. Problem je ale v tom, ze v nich citim plast, nebo dokonce lepidlo. A neni to jedina flaska, ktera ma takovy vlastnosti. Bohuzel mam takovou zkusenost, ze to nevyprcha poradne ani po roce…diky a klidne se na me sesypte:D

    0 0
    • Jogador  

      Já mám Cabelback a nic necítím, pravda já necítím nic ani z jiných. Podle mě to bude vymejt ňejakou kyselinou, ale aby to potom nebylo eště horší, zkusil bych možná i ocet, nebo citron, ale nejspíš to bude ještě horší. Jinak možná máš moc citlivej jazýček…

      0 0
      • jakub  

        taky mam kejml a citim plast, ale kdyz mam zizen a potebuju pit tak na to kaslu

        0 0
    • enjoy  

      driv jsem si rikal ze isostar je nejlepsi.dneska uz nevim proc sem si to myslel.ber zefal.

      0 0
    • Darius  

      Zefal nic necitim a netece

      0 0
    • Jogador  

      Jo Zefal je dobrej, maj ho treba v bikeranchi. Nebo jsou dobry R&B, prodava je treba Hota a taktež nic necitím. Ten Zefal mi přijde dražší.

      0 0
      • pavelr  

        Všechny lahve se zavíráním jako má R&B mi tečou. Zefal mám už dlouho, neteče, jsem s ním spokojenej.

        0 0
    • thulio  

      zéfal

      0 0
    • Meesha  

      Osobne vozim Camela nebo nejakou obyc ze zavdou. Vozite nekdo SIGG? Na sportprague meli docela pekny kousky.

      0 0
    • lubos  

      Nech skysnout ve flasi iontak a nech usadit plisen. Pak plast nebude citit :-)))

      0 0
    • MARIN  

      Varici voda a Savo nebo podobny prostredek pomuze urcite

      0 0
    • Smazaný účet  

      Vařicí voda a sáček kyseliny citronové.

      Měj se.

      0 0
      • Daf  

        Varici vodu kdyz nalijes do flasky tak se ti pomacka a splaskne. Mam vyzkouseno :) Jinak hlasuji pro Zefal

        0 0
    • mastihuba  

      to taky znam. Koupil sem hned dvě s logem shitmano týden jsem zkoušel výše uvedené metody jak se toho zbavit a pak sem je stejně vyhodil. Pekařina pro mě byla jasná volba – zefal

      0 0
      • kungpao  

        Dlhé roky som nosil rozne flaše od roznych výrobcov, ale teraz už mám Camelbak a som za vodou. Keď ale iba vybehnem na švih, beriem flašku a páni, jednoznačne jedine od firmy Elite. Najlepší zdroj je ís? na nejaké veľké preteky, postavi? sa niekde do 3/4 kopca a číha? kedy závodník vyhodí fľašku. V tom momente je moja. Mimoriadne kvalitné boli napríklad údajne flaše s logom CocaCola od Elite zo závodu tour de france 2003, ale aj v našich ligách sa nájdu dizajnovo pekné a hlavne tesniace a bez pachutí. O výhradách o nehygienickosti nemienim diskutova?, sú to flaše, ktoré boli predtým nové a závodník ich použil len pár minút predtým, proste to poriadne umyjete a je to.

        0 0
    • BB  

      kup si hlinikovou lahev

      0 0
      •  

        Diky vsem za odpovedi. Chtel bych tedy vedet, proc myslis ze hlinik? Kdyz do nej dam neco kyselyho, tak to nedela dobre na organismus:D Jinak jsem tedka lital po obchodech, cichal jak vul a citim to vsude. A nejen plast, ale i lepidlo. Na zefaly a jine vami doporucovane jsem bohuzel zatim nenarazil a rad bych vedel kde v Plzni neco je. Mockrat diky

        0 0
        • pinot  

          Já vozím Sigg ISO a je skoro dokonalá.Jedinou chybičkou je cena. A hliníku bych se nebál protože Siggy mají vevnitř nějaký smalt,nebo něco podobného.K nám je dováží Vertical sport.Tam se dají i mailem objednat. info na www.sigg.ch

          0 0
          •  

            Prosimte a kde na tom ceskym webu jde objednat? Diky. Nebo jsi vlastne rikal jen e-mail?

            0 0
            • pinot  

              já si ji objednal mailem ve verticalu.Adresu už nevím ale najdeš to na vertical.cz

              0 0
          • caprihardcorn  

            Cusiik, naprosto souhlasiim, sigg je sigg…ale cena je cena… mimochodem siggi se ted delaj myslim uz jen carbonovy takze rakoviny se potentialni zakaznik bat nemusii… navic se k nim, samozrejme za baliik, prodavaj worigos sigg wodspinovace…je to wo prioritach a wo penezich…takze muj nazor: pokud nevis co s prebytecnyma litrikama, jdi urcite do sigga…myslim ze je no.1 mezi „tvrdejma“ flaskama :-)

            0 0
            • kovar  

              hlinik pry zpusobuje demenci, nejak poskozuje nervovy system, pokud si dobre pamatuju.

              0 0
              • Staenly  

                No spis rakovinu nez demenci, ale to vyjde nastejno…:)Btw Sigg (myslim hlinikovy, protoze se stale vyrabi) splnuji vsechny nejprisnejsi normy, takze bych se nebal ani te demence:) Spis bych se bal prazdne penezenky…

                0 0
          • enjoy  

            jo tak tyhle lahvinky jsem videl v praze.nevim ulici,ale kdyz pudete vodickovou k lazarsky,tak nezahnete do lazarsky ale pudete jako do bikeexpertu,je to po levy strane,jeste pred karlakem.

            0 0
        • cabbage  

          napada me pilsner urqel nebo staropramen perfektni pul litrovy flasky, material sklo takze nic neucitis(zadny plast) akorat se nevejdou do kosiku a po otevreni se musi dopit, to ale nekomu nemusi vadit.

          0 0
      • chorvat  

        a doma mate hlinikovy pribory?

        0 0
    • pinot  

      jó,Zéfalka je oproti ní jen taková umouněná šmudla.

      0 0
    • vozejk  

      isostary sou na dvě věci…než to votevřeš tak ti vypadnou přední zuby a navíc je dost tvrdá,takže nejde pořádně zmáčknout..

      0 0
    • chorvat  

      ve VeloKatalogu je flaska BBB Hydratank a v descriptions pisou ze „neuchovava zapach“ (a je netoxicka :-))

      0 0
    • zwwak  

      Jo, Zefalka neteče, dokonce udrží vzniklej podtlak, takže vcucne čudlík a už neteče ani do pusy, musí se stříkat.Měl jsem i jiný, vyhodil, mám i Pell´s, ale raději Zefalku.

      0 0
    • kovar  

      mel jsem desitky PE flasek a smrdely vsechny, nektere i tekly . Na smrad nepomuze vubec nic, ani kyselina citronova atd. Pomuze jen cas nebo ze zacatku ten smrad prebit jinym zapachem: polyethylen rad natahuje zapachy a pamatuje si, co v nem bylo pred tim, obzvlast rad si pamatuje ty chemicke puchy (sportovni napoje,iontaky a podobne) Co se tyka teceni, ted mam flasky Kolo pro zivot, co se fasovaly na nejakych akcich a Pells (je to to same, akorat Pells je vesti a hezci) a v pohode, ve vrsku maji gumove tesneni. Smrdi obe.

      0 0
      •  

        Hm, parada. Asi si nakonec koupim litrovou colu a powerade kvuli tomu uzaveru. Obcas nechapu vyrobce nekterych veci – a zvlast takovy malickosti dokazou pekne potrapit.

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.