• grizzly

    Dneska jsem jel Voderadske buciny:

    1. vlakem z Hlavaku do Rican
    2. hospoda na Jurecku (bohuzel oteviraji az ve 12)
    3. po zelene do Tehova potom kolem dedka do Svojetic
    4. ze zeleny kolem obory sjezdik ke srubu s jezirkem
    5. doprava po lesni ceste po 2 km doprava na zlutou
    6. po zluty pres Kobylu do Cernych voderad
    7. z C. Voderad po cervene doleva na zelenou
    8. po zelene do Propasti tam pivo a hermelin
    9. potom zpet po zelene a cervenou doleva na Karkosku
    10. po cervene do Ondrejova, pivo
    11. potom po zlute do Mnichovic a vlakem zpet do Prahy

    Nevim, jestli to nekoho inspiruje. Je to trasa spise pro turisty.

    Co jste jeli dneska vy?

    0 0
    • davidak  

      od compu do kuchyně a zpět:)

      0 0
    • Lister  

      trasa domov práce – 3 km, velmi nízký rychlostní průměr, neradostná destinace :-)

      0 0
      • Lister  

        tohle je takový universální thread, každý den můžete psát co jste DNESKA ujeli :-)

        Tak dneska nic, páč su pořád v té práci :-(

        0 0
    • jmanek  

      Včera:

      Šumperk – Tra?ovka – Rudoltice – Maršíkov – Loučná nad Desnou – Dlouhé stráně horní nádrž – kolečko kolem nádrže při asi 10 st. celsia – pak promrzlej dolů k dolní nádrži – Kouty nad Desnou – Loučná nad Desnou – Velké Losiny – Vikýřovice – Šumperk: 82.5 km, převýšení asi 1500–1600m

      Dnes: Šumperk – Tra?ovka – Hvězda – Rabštejn – Ždárský potok – Škaredá jedle – Skřítek – Hvězda – Tra?ovka – Pod trámky (pizza) – Šumperk: 55 km, převýšení asi 600–700m

      0 0
      • Lapák  

        Jo ty dlouhé stráně jsme jeli minulý týden, ale mírně jinak – Šternberk – Hůzová – Rýmařov – Anenská hu? – Skřítek – pak nevím – skoro Vernýřovice – Jestřábí vrch – Přehrada (horní) – zpět stejně až na Skřítek – Hvězda – Rabštejn – Oskava – Břevenec – Dlouhá Loučka – Šternberk: 130km, good.

        0 0
    • gobike  

      Co jsem jel dneska? nic!!

      0 0
    • mm  

      ze dvora po zahrade ke garazi a z5 :(

      0 0
    • raceface  

      Já už sem skoro tejden doma se zánětem ucha, takže… :-(((((((((((((­(((((((

      0 0
      • davidak  

        to mi povidej, uz 4 tejdny sadra na ruce a dalsi dva zbejvaj..:( ale to ucho boli, co..

        0 0
        • Želwmaister  

          mi rikej ja mel sadru 3 mesice, dneska mi ji sundali s tim ze este budu muset bejt bez kola 1 mesic:(((

          0 0
    • biker007  

      Carrefour-Olympia-Tesco :) krasnych 22km, prumer 45kmh.. prijemne odpoledne:D

      0 0
      • Lance  

        ZOO,Futurum,Shop­ping park:) neco kolem 60–70 km,prijemny den:)

        0 0
    • Karaya  

      Líšeň-Klajdovka-Ochoz-Babice-Adamov-Máchův pomník-Habrůvka-Křtiny-Březina-Ochoz-Klajda-Líšeň. 50km, převýšení tak 1200? Jsou tam pěkný sjezdíky :-)

      0 0
      • Jester  

        Kohoutovice-Žebětín-Ríšova studánka-Rakovec-Zouvalka-hřeben obory-Moravské Kninice-Kuřim-Baba-Lelekovice-Bystrc-Kohoutovice. Cca 65km.

        0 0
      • mastihuba  

        v kolik jsi jel? Výjezd 9:30 Mokrá-Jelen-Bílovice-Utěchov-Adamov-Máchův pomník-Olomoučany-Rudice-Jedovnice-Bukovinka-Lhotky-údolí Říčky-Jelenice-Žalmanův kámen-Vin.Šumice-Tvarožná.

        0 0
        • Karaya  

          Tak od 15:45 do 18:15…přesně :-) Se můžem někdy domluvit a vyjet.. Co brýle, už máš?

          0 0
          • mastihuba  

            mám cenovou nabídku, ale pro změnu teď nemám peníze. Asi si je nadělím k vánocům. :))

            0 0
    • venca1  

      Karlov-Alfrédka a zpět-super trasa, pak Karlov-Praděd po modré, proč mi nikdo neřek že se nesmí, a ani nedá jet kus po modré na Ovčárnu:nesl jsem kolo 3–4 km, pak dolů na hvězdu po modré=časté sesedání a až dole jsem se dozvěděl že to je taky zakázaná trasa-na praděd se dá dojet jenom po té asfaltavce nebo co???…ale i tak celkově super výlet

      0 0
    • Manas  

      Dneska Garaz – konec ulice – zpet 3× → evereni nastaveni tlemice. cca. 3km , jinak nic. podelany pocasi.

      0 0
    • TinkTink  

      Luvr-Viz-Pozdechov-Vartovna-Syrakov-Viz.

      Toz todle jsme jeli.

      0 0
    • RS  

      Tak v neděli: Zvůle, pak po červené do kaprouna, pak žlutá na Landštejn, po modré zpátky do kempu Zvůle.

      0 0
    • fousac  

      U Pigiho – Na Ostrove – Selska hospudka (v beroune) – U Pigiho – a domu..

      to pocasi bylo fakt na <>, tak sem se musel casto schovavat pred destem.. ale za celej den sem nezmoknul.. ;)))

      0 0
    • Luka  

      Z Haju do Hostivare, z Hostivare na Haje, z Haju do Hostivare, vse asi 15× a ani jednou na kole :((

      0 0
    • Santus  

      nedele:vsechno po cervene Nedvedice-Doubravnik-Borac-Stepanovice-Tisnov-Brezina-V.Bityska-Veveri- tiskovka u Letadla:-)-Brno-Slapanice

      0 0
    • wertigo  

      VM-Vsetin-Huslenky-Papajske Sedlo-Kohutka-Kasarna-Vel.Karlovice-Solan-Roznov-VM=110km. kua nohy me dneska boli, tohle uz je na me dlouha trasa…

      p.s. na Kohutce tusim hospoda Javorka – doporucuju boruvkove knedliky za 56,– SUPER

      0 0
      • zbynek1  

        sakra to je tolik km? my jsme jeli asi pred mesicem vsetin – papajske sedlo atd. stejne ale ze solane stale po vrcholu na vsacky cab na vsetin zapomnel jsem si vynulovat tachometr, takze jsem nevedel kolik to bylo km :-)

        0 0
    • SELMIRA  

      jsem si o víkendu luxusně zabikovala po trase Sudet. ŇAM, ŇAM! Doporučuju. A taky doporučuju ubytování u bikeforisty Kubajse ve Žďáru n. M. :o)

      0 0
    • SELMIRA  

      Jo a eště (nemůžu si pomoct) doporučuju cukrárnu v Teplicích na náměstí. Páč pán byl moc milej a dorty moc čerstvý. ňam. :o))

      0 0
    • ada  

      v nedeľu: v Zillertalsých Alpách: Mayrhofen-Gerlosberg-Kreuzjoch (ale nie až na vrch)-Gerlos-Krimmlské vodopády+údolie.

      moc moc pekné pobajkovanie :-)

      0 0
    • Geralt  

      V pátek na silničce z Brna do Karlova, v sobotu okruh v Jeseníkách, v neděli domů do Brna.

      0 0
    • RUMcajs  

      Cashel – Clonmel – Cashel (40km po ranu do banky a domu)

      0 0
    • grizzly  

      Od pondelka jsem nebyl na kole a mam hroznej abstak.

      Jel bych vcera, ale v vecer v 7 uz byla takova divna tma, tak jsem vymek.

      0 0
    • Toams  

      Dnes som zase vybral konecne koliesko a hura do roboty … trasa Holesky – Vinohrady

      0 0
    • pegal  

      Rostejn – Ridelov – Rasna – Stamberk – Javorice a zpatky ..

      0 0
    • pavitas  

      vinohrady – parukarka – ohrada – pres krejcarek a balkan na novovysocanskou – balabenka – podle rokytky na podvinny mlyn – za viaduktem pekny vyjezd po pesince az na prosek – hotel duo – pres strizkov dolu na zenklovku – libenak – podle vody k hiltonu – masarycka – vse – vinohrady. dalo to skoro 30 km.

      0 0
    • Manas  

      Z Libensky na bohnickou bikrosku – zde nekolik zabavnych pokusu o skakani na XC kole – Pak Cimicak a Dablicak – cestickama nahoru/dolu jak sasek :-) Asi 20km.

      0 0
    • panaczek  

      Main Street (2200m) – Sweenys Switchbacks – John's Trail – Steps Trail – Keystone Trail – Apex Trail – Dead Tree Trail – Jupiter Peak Access – Jupiter Peak (3050m) – Pioneer Ridge – T.G.2 – Sunset – Aspen Slalom – Midmountain Trail – John's Trail – Main Street – lanovka nahoru a pod lanovkou zpet dolu… celkem 41 km

      0 0
    • fireman01  

      Tak já dneska spolu s přítulkou trasu visalaje, hot. visalaje na bílý kříž po zelené pak zase zpět na visalaje a pokračovali jsme na lysou dneska obzvláš? vyšlo počasí tak byl nahoře krásný výhled,dolů to taky pěkně frčelo :)) no a z lysé pak zpět na chatu a ted sedim na chatu :))

      0 0
    • Manas  

      Vcera: Molly Malone (Staropramen) – Styx (Krusovice) – Bohnickej nonstop (nakej hnus – vyhodili nas) – druhej nonstop a bolestivy navrat domu v 7:00 rano. Dneska: Kobylisy – Troja – podle Vltavy – Vystaviste – Stromovka – Letna – Molly :-) asi 15 – 20km ted si nejsem jistej :-) Jeste me ceka 20km po silnici domu …

      0 0
    • Fordon  

      Z Brna lesné do Soběšic pak Medlánky na oběd k Babičce :) potom k přehradě kolem letiště, Rýšova studánka potom Grand Pri, Žebětín. V Žebětíně totální stráta orientace asi 15Km bloudění okolo pak do Bystrce po cyklostezce do Nového Lískovce, Starý lískovec, Ostopovice zpátky do Bystrce a zpět na Lesnou. :P

      0 0
    • Lister  

      Tak dneska asi 60km: Jeseník, Obří skály, Ramzová, Petříkov, Paprsek, Smrk, Horní Lipová, Jeseník.

      Pokud někdo pojedete k nám tak se určitě vyhněte části, která vede ze Smrku do Horní Lipové po žluté – je to sebwevražda. Některé úseky byly dobré, ale celkově to nestálo za to, takže to už nikdy nepojedu. Ta trasa vypadala naprosto opuštěně, všude spousta trávy a i jinak pro kolo naprosto nevhodné.

      0 0
      • Vladimír  

        jel jsem pred tydnem ze Smrku po zelene, take nic moc, ale dalo se najet na krasnou cestu pro auta, pak jsem se opet napojil na zelenou a dojel k Nýznerovským vodopádům, pak Žulová, Lipová, Ramzová a Ostružná a pak už vlakem domů do Blanska.

        0 0
        • Lister  

          A jak ses dostal na Smrk. Už jsem se několikrát snažil najít nějakou slušnou trasu jak se dostat nahoru, ale ještě se mi nezadařilo. Včera jsem tam vyjel od Císařské boudy(snad se to tak jmenuje, jel jsem z Paprsku), mám pocit že po zelené. Ale z druhé strany směrem od Horní lipové jsem fakt žádnou pořádnou trasu nenašel. Douho mám v plánu, že přejede celé rychleby po hřebeni. Ze Smrku je to myslím po žluté směr Karkulka a Sedlo Peklo. Možná že se to kryje z počátku s tou zelenou cos jel ty, ale nevím, teď nemám před sebou mapu. Někde jsem viděl na netu dobrou turistickou mapy, ale teď si nemůžu vzpomenout kde. Jestli si vzpomenu tak to upřesním :-)

          0 0
          • Vladimír  

            na Smrk jsem jel z Ostruzne, kde jsem 4 dny bydlel pres Petrikov a dal po modre, krasna lesni cesta. V Rychlebech jsem byl jen tady ten jeden den, jinak jsem byl na Pradedu, Dlouhych stranich a Kralicaku. Letos vse jiz podruhe, ale vzdy po jinych cestach, je to tam bomba. A co se tyce cesty z Horni Lipove, mohlo by to jit tudy. Kdyz jsem jel ze Smrku po zelene smer N.vodopady, dojel jsmem asi po kilomteru na krasnou sirokou lesni cestu. Kdyz koukam do mapy, tak se na ni da dostat ze Smrku i po zlute a pokud mapa neklame, tak cesta vede smerem k Ramzove pod kopec Klin a tam se staci k Horni Lipove. Mrkni do mapy (mam KČT) a uvidis. Kdyz znovu koukam do mapy a objevuji nove a nove cesticky tak bych jel hned znovu, jenze mam to trochu z ruky. ALe za rok jedu znovu, mas tam krasne tereny.

            0 0
            • Lister  

              Jo jo terény mám krásné :-) Jsem se včera totálně vyštavil a dnes mě pěkně bolí nohy i když jsem jel na pohodu. Poslední asi půl kilometrový úsek ke Smrku jsme jeli stejně tam jde zelená a modrá souběžně. Tu zelenou jak jsem jel já, ale doporučuju zkusit spíš směrem dolů, je to dost prudké a navíc samý šutr. Chíli jsem tam musel tlačit, ale pak to byla rovinka, uzoučká cestička mezi borůvčím, občas kořen, občas šutr, spousta vody, kdy jsem mohl brodit – no prostě paráda. Jeden z nejlepších úseků co jsem zatím jel, protože všechny podobné jsou u nás většinou pro cyklisty zakázané. Když jsem sjížděl po žluté, tak jsem opravdu asi po 1 km křižoval širokou lesní cestu, tak to asi fakt nějak půjde. Díky za info, zkusím kouknout do mapy až přijdu dumů. Na Smrku jsem byl poprvé, protože jsem ho předtím nikdy netrefil :-).

              0 0
              • pened  

                ten strmy usek po zelene se da objet. Vloni jsme to jeli zespodu z Zulove a v poho. Nikde jsme nemuseli tlacit a se zelenou jsme se spojili jeste kus pred vyjezdm na hreben. Potom jsme pokracovali na Kovadlinu…

                0 0
              • Char  

                Me by spis zajimalo jak si sjel z obrich skal do ramzove, co si pamatuju ja to sel dolu s kolem na rameni, jo a vyjel jsem to pres vrazednej potok. Je to uz asi 3 leta tak si to mozna pamatuju blbe.

                Jinak moje posledni Jesenicka trasa: Sumperk – Hanušovice – po zlute do Stribrnic – Navrsi – Kralicky sneznik – po cervene na Paprsek – Petrikov – Hanusovice – Sumperk, asi 100km (nevozim computer), dobra trasa, ale na muj vkus moc asfaltu

                0 0
    • pened  

      vcera (21. 8) – Lysa hora – z Frydlantu po modre pres Ivancenou nahoru, dolu po cervene (krasny trial) na Visalaje, smer Bily kriz, na Svarnou hanku (dalsi pivko :-) ) no a potom sesup dolu na Sance, Ostravici a do Frydlantu. Bylo to naaaadherne, ale kratke (50 km). No zkratka chro .. chro .. :-)))

      0 0
    • Manas  

      Dneska & vcera skoro to samy: Loucen – Chudir – Jabkenice – Ledce – Seletice – Mcely – Chudir – Patrin cca 40km , spis vylet. Tenhle vikend dohromady asi 100km, dost pohodova vyjizdka, prumer okolo 20 – 25km/h. Svara a segra se strasne loudaj :-))))))

      0 0
      • kik  

        Dnes som sa konecne dostal k dlho odkladanej ture. Ruzomberok- po asfalte , Vysne Revuce – cez Suchu dolinu na vrchol Krizna 1574 m.n.m dalej po hrebeni Velkej Fatry,Ostredok,Plos­ka,Cierny kamen a naspet do Revucej a Ruzomberka ,dlzka trate bola 80km.Bol som celkom dobre s toho unaveny.Odporucam kazdemu kto rad jazdi MTB, je to super.

        0 0
    • jakub  

      kus Sudet, sem mrtvej, mam novy kliky hussifelt, sou bozi ((((-:

      0 0
    • Santus  

      sobota:Trebic-Dukovany po cervene, Dukovany-Brnenska prehrada po silnici s kamosem „ziletkarem“ , celkem 136km.
      nedele: trasa Hoska 60km

      0 0
    • kajulka2  

      Včera Merida 54km, super!!

      0 0
      • Lister  

        tak takhle dlouhý kolo bych mít něchtěl, neláme se ti to do zatáček :o)

        0 0
    • grizzly  

      v patek do prace a z prace:

      • z Malesic pres Jarov, Harfu, Ceskomoravskou do Letnan (10km)
      • Z Letnan pres Dablice, Dablicky haj, Bohnice, super sjezdik do Troje, Stromovka, Hlavkuv most, kolem vojenskeho muzea na Vitkov a po cyklotrase do Malesic (20km)

      v sobotu Malesice, (Cernokostelecka, Sazecska, Za drahou) Hostivar, Milicovsky les, uhrineves po cervene kralovice, kolodeje, klanovicky les po zelene podel trati pres prirodni park Klanovice, po modre Xaverovsky haj po zlute do Dolnich pocernic pivo v hospode MASH (kiosek u splavu) u rybnika Martinak Potom podel Rokytky ke kyjskemu rybniku dale Pod smetanku a do pres Jarov do Malesickeho parku (48kilaku)

      v nedeli Malesice ->Milicovsky les tam 2× dokola->zpet (30 kilaku)

      0 0
    • Splinter  

      Noo, v sobotu: Šlapanice,Sla­tina,VInohrady,Klaj­dovka,Bílovice,po zelené do Útěchova,po zelené do Vranova,červe­ná/zelená Šebrov-Kateřina,po zelené na Blansko,pak takový motání po všech barvách na Rájec-Jestřebí,žlutá Petrovice,Vav­řinec,modrá Sloup,nevím jakou na Macochu,Ostrov u Macochy,po silnici Lipovec,KOtvrdo­vice,Jedovnice,Bu­kovinka,Lhotky,po Meridě na Říčky a k lavečce na kopec (nevim jak to tam jinak pojmenovat,doprava na Hostěnice,dolů k j. Pekárna, údolím do Líšně, Podolí, Bedřichovice, Šlapanice a su doma:) 122km,avg 24,6 bylo krásný počasí…

      0 0
    • Smazaný účet  

      sobota: Lovosice – Malé Žernoseky – Porta Bohemica – Litochovice – Dubice – Radejčín – Žim – Paškapóle – Bílka – Milešovka – Milešov – Ostrý – Březno – Lovoš – Lovosice. 46 km, průměr 11,4 km/h. :o)

      0 0
    • Toams  

      … nooo, elinou č. 14 z Výstaviště na Václavák a odtiaľ metrom B na Jiříka z Poděbrad:-)))

      0 0
    • seis  

      Nymburk – Podebrady – Kersko – Lysa a domu… zadny kopec:)

      0 0
    • fousac  

      posledni dobou vetsinou jezdim trasu hala-kamion-hala-kamion-hala, obcas obmena pres vedlesousedici stavbu a jinej kamion.. nastesi timhle: http://www.gas-oil.cz/…dvhm3522.jpg rucne bych to tahat nechtel..

      0 0
    • MattsSpeed  

      ziadnu :-( a ktomu vsetkemu som este do konca tyzdna na sluzobke… ako basnici prichadzaju o kilometre :-(

      0 0
    • SELMIRA  

      pátek 19/8 Jindřichův Hradec-Třeboň-Jindřichův Hradec cestou necestou, km 105

      neděle 21/8 Jindřichův Hradec-Slavonice asi něco přes 50

      Maj to tam nádherný až na ty krvežíznivý komáry! :o)

      0 0
    • RobHor  

      Z Proseka do vysočan ve Fryový kolem Botiče podél Vltavy pod Bulovkou, dál Trojský kanál, trojská ZOO, dál po červené zn. kolem psího útulku Bohnice, furt podle Vltavy až do Klecan. Přívozem přes vodu a zpět podle Vltavy až do Stromovky. Na Holešovice do metra, výstup na Ládví a šup na Prosek. Celkem 31km

      0 0
      • kik  

        Ruzomberok od domu sai 5 min nabehnem na chodnik smer Vlkolinec 720m.n.m VLk. luky, Malino Brdo 1209m.n.m a domov cas 1h20m taka rychlovka

        0 0
    • Smazaný účet  

      tak dneska to bylo trochu specialni, bezne takovyhle nejezdim tak: usti klise – strizak – chlumec – habartice – adolfof – tisa ( po cerveny, krasna cesta ), pivo + gulash f hospode u kacaku :-), tiske skaly, tam krapet tlacanda je tam moc lidi, zjezd ze skal do ostrova je masakr, pak vyjezd na decinskej sneznik, a cervenej sjezd dolu ( masakr ), zelena do maxicek a dale po zelene az k rece prijemny sjezd, pak luxusni cesticka porad zelena nad rekou v boku kopce, balvany pohazene ve strani, krasne :-), decin. do decina krapet pozde takze navrat do ul po silnici… bez tej silnice spatecni 65km a fakt parada :-) skoda ze nemam fotak :)

      0 0
      • PietroUL  

        Z Maxiček do Děčína doporučuju žlutou. Parádní singl, místama až trialovej. Jinak silnice se taky počítá :) Bez ní by mi toho v tréninkovym deníku moc nezbylo :)

        0 0
        • Smazaný účet  

          mi jeden decinak sliboval ze mi to tam ukaze, ale vymekl ;-) takze priste az pojedu, diky za typa, 100% skusim zlutaka :-)

          0 0
        • Smazaný účet  

          takze, dneska to vyslo :))) pocasi+podzimni colors udelali z tohodle vyletu cestu do pohadky :-) fakt squely, tu zlutou sem prubl a je vyborna :) mes recht, dekuju :))

          0 0
    •  

      Dneska rano sem si dal jenom takovej kratsi okruh abych otestoval novej plast, a to z český směr dlouhá třebová ,přívrat, od krizovatky po zeleny pod Andrluv chlum( k zabitymu)odtud po modry dolu , tam sem se vyvalel v koprivach a pak pres usti dom, hledal sem naky novy cesty, a dlouhy je takovej peknej sjezd, ale nevim jestli si to precte nekdo kdo jezdi tady po okoli,asi tezko

      0 0
    • 7LK  

      Takový zajímavý a výživný výlet – zdolal jsem svou první tisícovku na kole zároveň s denní stovkou (pro někoho směšné, pro mě radost, kterou mi nevezmete :-)

      Kdo je z Karlovaska (nebo má zájem i z jiných koutů se přijet podívat) tak najde podrobnosti na http://mujweb.cz/…7/trasa1.htm

      0 0
    • Steady  

      V sobotu z L.Mikuláša cez Martin do Prievidze cca 150 km a v nedeľu z P­rievidze cez Zvolen a Donovaly do L.Mikuláša cca 165 km. Všetko na horáku :)

      0 0
    • crom  

      ja tohle www.mtb.webz.cz/trasa3.htm docela to ujde ale moc prelidneno a hnusny dva stoupaky jeden z davle do sloupu a druhej z ritky nahoru nez je skvela technicka pasaz plna korenu a kamenu:-) a dobry sjezd do vsenor,pak uz nuda:-(

      0 0
    • Biker jak Pes  

      Naplánoval jsem si okolo 80 km, ale nakonec z toho bylo jen 26 km + 2–3 km pěšky, protože jsem píchnul a jako naschvál jsem si zapomněl pumpičku. Tak zbytek jsme jel autem. To si mi ještě nestalo, abych se z vyjížďky, pěšky. :))

      0 0
    • grizzly  

      v patek: vlakem do Benesova potom po silnickach k Luznici po cervene pres Dobronice, Bechyni a Kolodeje podel Luznice cil Novy Dvur.

      92 km

      P.S. Usek z Dobronic do Bechyne po cervene je jetelny jen z casti. doporucuji ho objet po silnici.

      0 0
    • Biker jak Pes  

      No to snad není pravda, chtěl jsem si zajet, to co jsem nezajel včera, pumpičku jsem si důležitě vzal, ale pro změnu jsem nechal doma náhradní duši a samozřejmě jsem píchnul (myslel jsem, že se zblázním). Takže z 80 km bylo jen 44km + 8km pěšky, zbytek autem.Doufám, že příště to bude v pohodě. :))

      0 0
      • kik  

        Konecne som sa dostal k ps takze v piatok som bol Čutkova dolina,Plieška 1068m.n.m ,popod vrchol Tlstej hory 1208 m.n.m na rascesti pod Tvaroznym grunom do lava smer Šiprun 1461 m.n.m super vyhlad len v dialke este bol opar nad Nizkymi Tatramy,dalej smer Vtačnik , M.Brdo cez Vlkolinec a domov .Celkovo 30km ale s vacsim previsenim super odporucam.

        0 0
        • kik  

          To som zasa ja , dnes som sa bol trochu ponahanat na cyklomaratone Merida zelena stopa SNP viac na www.merida.sk mozam povedat ze okolo Banskej Bystrici je nadherna priroda Kremnickych Vrchov sice v zjazdoch som nemal moc kedy obzerat krasu nasich hor ,celkovy dojem z akcie super.

          0 0
    • Biker jak Pes  

      Tak dneska se mi to určitě podařilo, jsem š?astný jak pes. :))

      0 0
    • wlk  

      Naposledy sem jel St.Lískovec-přehrada-sokolák-obora-bitýška-b.potok-Šmelcovna-Javůrek-

      • Domašov-Rosice-Omice-Troubsko-Ostopovice-St. Lískovec.

      Je to dohromady cca 60 km, pěkný kopečky, no prostě paráda!

      0 0
    • marapara  

      Včera jsem dal 120 km, 2100 m převýšení. Z Bojkovic – Mikulčák – Lopeníky – Březová – Strání – Velká Javořina – Velká n. V. – Lučina – Kyjov.

      0 0
    • 7LK  

      Zajímavá cesta – Vary – Svatošky (nuda), ale pak po zelené na kótu 564,0 – Farma Hory (pěkný stoupák, nedořadil jsem a slezl :-( a z farmy (kde to vypadá moc hezky, normálně kýč krajina) zpět jako kolečko zelenou značkou dolů k řece – moc hezký a technický sjezd, plno písku – radím opatrně stejně jako v závěru na šutrech – pak už jen „sprint“ zpět do Svatošek. Vzhledem ke krásnému počasí plno bab a někdy i pěkné koukání ;-)

      0 0
    • Komi  

      Já si včera řek, že zkusím část stezky Brno-Vídeň a dojedu do Věstonic. SAMEJ ASFALT, a tak sem na dvacátým kilometru hodně dlouho přemýšlel, jestli pojedu dál po tom ASFALTU a s BOLAVÝM KOLENEM. 5ek sem Věstonice, tak věstonice … Dojel sem domů (v nohách 130 km a v koleni bolest jak prase) …

      Dneska akorát něco málo na zahrádce a musel vynechat i trenál, páč mě bolí to koleno jak sfiňa :-(((

      0 0
      • Splinter  

        Lidi, co už jezdí i na zahradě musí být fakt závisláci:)) Koleno nech odpočnout…

        0 0
        • siskin  

          Dneska nic,pač včera jsem nedopadl nejlíp.Jel jsem z Líšně přes Ořešín a Nový hrad na Macochu(krásná trasa) a při cestě zpět,když jsem si to v Ochozu po asfaltce svištěl asi 35km/h vyběhl zpoza keře u rodinýho baráku velkej retrívr přímo před moje přední kolo :-( na brždění bylo pozdě tak jsem hodil ukázkovej přemet přes řidítka.Pes zakňučel a odběhl a já jsem se horko těžko posbíral-pár odřenin pohoda,ale horší bylo kolo,krom osmy a odřeného rámu byla vylomená brzdová páka-hfx 9.Nevíte dá-li se koupit samotná páka a kde? Díky

          0 0
        • Komi  

          máme velkou zahradu :-))))

          0 0
    • skipXC  

      No tak dali sme si pěkně Kokořínsko, musim všem vřele doporučit, bo je to uplná parádička… :)

      http://www.bikebase.cz/article.php?…

      PS: Jestli máte nějaký náměty na trasy a chu? se o ně podělit s ostatními, tak není nic jednodužšího, než to hodit na http://www.Bikebase.cz Popis trasy a fotky se dají do BikeBase zadat uplně triviálnim způsobem, galerie vč. náhledů se utvoří sama a hned. Zvládne to opravdu každý a bez programátora. Navíc máte zaručeno, že si to přečte dost lidí, takže si to nemastíte k sobě do šuplíčku.. :) více na /…/article.php?… V našem redakčním systému je fotoalbum, článek popis trasy atd, veden na stejném principu, tak se nezalekněte, že se zde píše o fotoalbu… :)

      0 0
      • enjoy  

        no musim ti rict,ze mam z toho zdokumentovani vaseho vyletu smiseny pocity:-).samy tlaceni do kopce nebo moceni.k tomu jeste vsichni tak pekne pestrobarevny,krasa hosi:-).a s tim chlastanim po ceste,to chce byt na sebe opravdu hrdy. a nakonec,nemuzu jinak http://www.bikebase.cz/foto.php?… .takhle fotka,malem jsem upad ze zidle:-)

        0 0
        • skipXC  

          no nejsem dost rychlej na to abych kluky dokázal fotit i z kopce.. :) a šlo o výlet a né o trénink – tak proto to tlačení, proto to chlastání a proto to močení… :) Jináč trasa je to drobátko těžší, ale kokořínsku to na kráse neubírá. Podle turistický mapy se daj vybrat i trasy mnohem kratší a jednodužší… :)

          PS: díky za hodnocení – vybírám fotky co posílaj lidi ze židlí… :) to je účel. Fotit a zobrazovat fotky jak jedeme v klidu po asfaltu za sebou, by ani nikoho nezajímali.. :)

          0 0
          • enjoy  

            no nic:-),ja jsem pak uvidel jeste jinou fotku(nejakej pan s malym,ehm…:-)) a to uz bylo az az:-).

            0 0
    • xstefi  

      Dneska jsem si dal takovou prazskou severo-zapadni klasiku…Dejvice-Okor-cukrakna na Okori-Cabarna-Cicovice-Dejvice bratru 70km, jo a vobcas jsou u cesty docela jedly hrucky :)

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.