• DyEm

    při návratu z dovolené v Rakousku a Itálii při výměně prorvanýho kola u auta mně dobrodinec ukradl Notebook IBM ThinkPad 390E + interface Polar (serial) a kabel k fo?áku Canon (stalo se to mezi Znojmem a Brnem u Pohořelic). V no?asu fotky za 14dní :(, profily..... pokud by někdo narazil v bazáru na tento typ no?ase, founite na 606–477477. Dovolená krásná, projel jsem si 2× 6 min. dvoutisícových pass (1× Cortina a 1× Bormio), což se nezadaří každý den, akorát ten návrat se nezadařil. Prosím, nekamenujte mě, naděje umírá poslední :)

    0 0
    • Lance  

      je mi lito,ale jak ti to moh ukrast? si nezamknul auto?v dnesni dobe?

      0 0
      • Manas  

        Pokud ma treba Octavii, tak si to klidne muze zamknout a stejne to kdekdo otevre do 10sec :-)

        0 0
        • DyEm  

          takže abych to upřesnil :) píchnul jsem v jednu hodinu v noci (upadl vejfuck a ten prorval dost brutálně zadní kolo), abych se dostal k rezervě jsem musel vyházet celej kufr na silnici......, zastavilo auto zda potřebuju pomoc.....a no?as byl v prd… Lidi jsou svině. Zjistil jsem to během pár minut, policajty akorát zajímalo, kde úplně přesně stojím…

          0 0
    • rasto  

      no tak to potesi :-/ podobny zlodejske ho.ada bych lincoval!!

      0 0
    • davidak  

      tyjo tak to te fakt uprimne lituju, ale to ti asi nepomuze.. zastavarny oblejzam, treba se tu v LBC neco ukaze:)

      0 0
    • MartinXC  

      V jakém stavu jsi měl baterku ? Měl jsi nějaký power-on password ? Tyhle věci udělá jen autorizovaný servis a pokud vím, registrují se přitom seriová čísla – optej se prodejce, kdes NTB koupil, jestli ti to může nějak ohlídat.

      0 0
    • jecnak  

      V nevejsich IBM je password na spusteni, coz obstarava nejaky PW cip, ktery ti vymeni jen u autorizovanych prodejcu (a jestli se nepletu, tak jen proti dokladu o koupi). Zkusil bych nahlasit odcizeni, treba ti ho pak doda samotny prodejce.

      0 0
      • jecnak  

        Samozrejme pokud jsi tam tuhle feacurku mel zapnutou, coz velmi doporucuji (stejne jako sifrovani HDD).

        0 0
        • DyEm  

          stav notebooku: baterka totálně v prd. funguje jen připojen do sítě, žádná PW nebyl zapnutej, páč ten no?as má min. 4roky a heslo je tak možná do setupu. Akorát ceny těchto ojetin jsou dost šílený (musím koupit stejnej nebo podobnej)

          0 0
          • MartinXC  

            Tak monitorování zájemce o baterku přes distribuční cestu IBM by mohl zafungovat.

            0 0
    • Nikdo  

      Jestli to nebyl nejakej konkurencni cyklistickej tym. V posledni dobe dost trenujes, oni dostali strach, tak si obstarali tvoje parametry. Ale ted vazne, nemohli tu zavadu nejak naraficit ? Treba jsi pred tim nekde stavel.

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.