Czechtek věc veřejná - otevřený dopis

37 nepřečtených
  • MartinX

    Každému, koho to zajíma: http://czechrodice.n.cz/index.php

    0 0
    • fousmen  

      a tos kvuli tomu musel zakladat novej thread?

      0 0
    • cabbage  

      teknari mi zacinaj pripominat sudetsky nemce…

      0 0
    • Martyss  

      Jaký děti? Na CT byly nějaký děti?Tak to asi demonstrují nějací jiní lidé než účastníci:-) Imho jediný, kdo nechce tu událost vyšetřit jsou demonstranti. Viz výzva policie..:-(

      0 0
      • jimmy63  

        jako nase vlada a policie je banda kretenu,ktery asi premejsli prdeli!!dyby to alespon 50% tech,co sedi na kresle v senatu nedelalo svou praci JEN PRO PRACHY,tak by vsemohlo bejt uplne jinak..jako jestli ta „fízlakce“ stala stat 100000kc,tak sena tomohli radsi vysrata zaplatit za to uklid a buhvi,co vsechno,co ted vytahujou na svetlo!!

        0 0
        • Martyss  

          Chápu, že je ti jenom 16, ale možná časem pohcopíš, že dospělí lidé pracují jenom nebo jenom skoro jenom pro peníze. Jinak by se neměli za co najíst,obléct atd…:-)

          0 0
    • bajaja  

      di s tim uz do prd…

      0 0
    • Al_Bunda  

      Uz je to tady STAVKA DÝDŽEJUUUUUUU­UUUUUUUUUUU.

      0 0
    • Felipe22  

      Nemyslite za toho CZECHTEKU tady uz bylo az az???????????­????????????????????????­????????

      0 0
    • náčelník  

      Proč se furt mluví o dětech. Řada dětí tam tedy konzumovala alkohol, drogy, cigarety, řídila osobní a nákladní automobily. Milí rodiče, to vypadá na zanedbání povinné výchovy :)

      0 0
      • valkman  

        Jo, to mas pravdu. Pripada mi strasny, jak to nektery chteji videt cernobile. Ten otevrenej dopis je typickej priklad. Kdyby to byly takovy deticky-beranci co chtej tancovat, nepustily by se do poldu. Je mi z toho prekrucovani zle.

        0 0
        • náčelník  

          Smutné na tom je, že díky takovým „kritikům“ je policie paralyzována a vůbec nikoho nezajímá, že na Strahově zahraniční dělají bordel „děti“ mlátěj studenty. Kde je Havel a Štětina ??? http://zpravodajstvi.centrum.cz/…clanek.phtml?…

          0 0
          • dalimil  

            ano,nekritizo­vat,proboha,ne­kritizovat !!!

            0 0
            • náčelník  

              Nepřekrucuj moje slova. Kritika ano, ale ne taková, která paralyzuje policii. Tobě nevadí, co se děje na Strahově?

              0 0
              • dalimil  

                mě vadí věcí… já se nazastávám technařů,nejsem příznivec týhle komunity a jejich hudba mě nebere,ale ten zásah byl účelový a předem jasně dohodnutý,že CT nesmí proběhnout za žádných okolností.To mě na tom vadí. Mám chatu kousek od Sázavafestu,a taky si musím zvyknout,nedělá mi to problém.

                0 0
              • RomanH  

                Pokud nejaka kritika paralyzuje policii, tak je to neschopnost velitelu. Pokud si stoji za svym zakrokem z vikendu, tak by snad meli reagovat i nyni, zvlaste kdyz nyni k tomu maji zjevny duvod, kritika nekritika. A pokud si nejsou tak uplen jisti, meli by odejit nebo by meli byt odejiti.

                0 0
          • náčelník  

            Sakra, tak jsem se rozčílil, že nejsem schopen udržet správný slovosled, takže znova: " … na Strahově zahraniční „děti“ dělají bordel a mlátěj studenty." Pardón :)

            0 0
              • náčelník  

                Zajímavé, oba články si poněkud odporují. JXD beru s rezervou.

                0 0
                • pos3k  

                  no prave, je to o lidech, JXD beru taky s rezervou :-)

                  0 0
                  • náčelník  

                    Připadá mi podivné, že o situaci na Strahově prakticky neinformuje žádná televize. Pokud je to taková selanka jak tvrdí JXD, pak je to další rána pro policii, takže sledovanost zaručena. Je tady hodně studentů, je některý z vás odtamtud?

                    0 0
                    •  
                      Obsah tohoto příspěvku je blokován.
                      0 0
                • Darkson  

                  JXD je blázen, který udělá z debaty o štěpení atomu ódu na marihuanu. nechápu, jak může být někdo tak neobjektivní nazýván novinářem

                  0 0
          • valkman  

            A vo tom to je. Tydleti vymastenci delaji technarum tvar. Ti dobri nejsou videt, ani slyset. Ale ti spatni na sebe upozornuji az prilis. Se pak nedivte, ze je tady nekdo odsuzuje. Ja je treba odsuzuju(ty konfliktni). Taaak, a sem v klubu nacku…

            0 0
        • dalimil  

          Policie má tak špatnou reputaci a tolik průserů na triku,že toto byl jednoduchý pokus o získání respektu.

          0 0
    • RomanH  

      Uz to nekdo vypisuje robotem…

      0 0
    • Al_Bunda  

      Nezabyvejte se smazkama a jejich detma, ale radeji se podivejte sem – http://www.bike-forum.cz/forum/forum.php?…

      0 0
    • Al_Bunda  

      Urcite to vsichni podepiste, chudaci nase deti, maji z toho velike trauma viz. – http://www.404.mysteria.cz/

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.