• madcat

    kde koupit vidlicový olej Denicol v Brně? nechce se mi nechat si to posílat na dobírku, naši by zase řvali že utrácím za hovadiny :-))

    0 0
    • slou  

      Hmm..... no co třeba v MUAL MOTO s. r. o. Cejl 105 / 107, Brno, 602 00, Tel. 545 213 143

      nalezeno 81 odkazů za 0,876 s :)

      0 0
    • Radek Broz  

      Neni tam asijska pobocka Razzo?

      0 0
      • madcat  

        1 2 3 4 5 6 7 8 9 10..... ufff, jo, je tady, ale nabídli mi jenom motorex a když sem se ptal na denicol, tak mi chlápek řekl, že sice zná, což je prý zárukou kvality, ale bohužel nemá…

        0 0
        • slou  

          Hmm tož já ho v těch končinách kupoval teda sice před rokem nebo tak nějak. To přece .....někde ho musí mít.

          0 0
          • madcat  

            no byl tam kdysi dávno na nováčkové obchod opportunity, ale ten už je asi dávnou historií…

            0 0
        • slou  

          No co takhle v mtt Brno, Dukelská třída 103 www.mtt-brno.cz Tož třeba tam něco bude.

          0 0
    • pepek  

      Zkus ten motorkový obchod na začátku Merhautovy (na kopci),kdysi jsem ho tam koupil. Je to před křižovatkou s Jugoslávskou asi 150 – 200 m, na pravé straně, je trochu zastrčený.

      0 0
      • pepek  

        Sorry, teď jsem jel kolem a je to tam zrušený. Zkus ještě Ježka-je to u nadchodu naproti Kociánce. Ten má ale asi jenom Motul.

        0 0
    • MartinS  

      Zeptej v prodejne oleju- byvala hospoda ctverec, roh Kounicova Tabor v Krpoli

      0 0
    • Karaya  

      no v Mual Moto co by ddriv na Merhautove a ted je na Cejlu maj Denicolu celou skalu, ja mam od nich 10W a 7,5W – 270,–

      0 0
    • SODOVKA  

      Hele, když zajdeš do žabin, je to když jedeš od ulice Chodská směrem nahoru po ulici Tábor, přejedeš silnici co vede k Šelepce, tak po levé straně jsou dva obchůdky. V jednop prodávaj potápěčské potřeby a druhý je speciálka na oleje. Zkus to tam.

      0 0
    • HWSpeedy  

      Jen pro refresh, Denicol jsem kupoval ted v Mual Moto v Hornich Herspicich 1 litr za 200 Kc (sae 5 a 15). Pani mne nabizela i sae 3, sae 6.5, sae 20 za 180 Kc.

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.