• Tom TT

    Nazdar všetci, rozmýšlal som, že keď niečo človeka baví a nebodaj tomu prepadne, koľko minie peňazí. Ale to najpodstatnejšie čo zároveň porovná ekonomickú situation na oboch brehoch: koľko mesačných platov vás vyšiel bike+náradie+ca­mel+handry – jednoducho kompletka.

    0 0
    • Lance  

      1/2 mes. platu, musel jsem se vlezt do 45000,– Kč

      0 0
      • R.1  

        To ti plati dost malo za tvoj staly pobyt na b-f! Musis chtit vic.

        0 0
      • pegal  

        To je pul nebo jeden a pul mesicniho platu? Ty vole :) kde delas? Neni tam jeste misto?

        0 0
        • Lance  

          jeden a pul by bylo takhle:1 a 1/2 a bylo by to moc tak dlouho se mi setrit nechce,delam v kanclu,jinak bych nemel tady ten neomezeny pristup na net a je to vyjimecne,protoze jsem se vratil z dovci a pomalu se dostavam do tempa,umis si predstavit jak se mi chce vid?

          0 0
          • R.1  

            A jak bylo v Chorvatsku? :)

            0 0
            • Lance  

              v chorvatsku jsem byl v dubnu – pronajata jachta a dvakrat do stejne zeme v roce nejezdim

              0 0
              • Gatier  

                Necpi mi to tam! Zase to bude vyzerat, ze som zenska! ps: Nic proti zenam.

                0 0
                • Lance  

                  zacinas me desit svym zarazovanim,nebud vyplaseny a zajdi si k doktorovi at Ti vystavi „vyplasenku“

                  0 0
                  • Pá-dlista1  

                    Po tech kouscich co tu nasi bratia vytvareji, prestavam verit, ze to nema s narodnosti nic spolecneho :)

                    0 0
                • R.1  

                  Raci abys ta zenska byl a hoodne prsnata :)

                  0 0
              • R.1  

                A ani do Cech ne?

                Nevstoupis 2× do stejne reky…pri povodnich

                0 0
                • Lance  

                  reka je vicemene furt stejna jen ta voda se trochu meni

                  0 0
            • hydrant  

              se vrátil z Paříže, ne ? :-)

              0 0
          • Gatier  

            To tempo bolo pred dovolenkou hrozne, hrozne nizke a dostavas sa do neho velmi, velmi pomaly. Ale o to dlhsie Ti to vydrzi. To je ako s dietou.

            0 0
          • pegal  

            Ja taky delam v kanclu, ale 90.000,– mesicne nemam …

            0 0
            • R.1  

              on to myslel rocne ;-)

              0 0
              • pegal  

                To ja rocne vydelam neco kolem 250.000 cistyho … kdybych nezral, nepil, neoblikal se, nebydlel, … tal mam za nedelj rok Epica S-Workse .. :)

                0 0
            • Radek Broz  

              Si fakt myslis, ze nekomu jako Lance by nekdo pltail 90K? :o)))

              0 0
              • Pá-dlista1  

                To by musel za to psani na B-F brat skoro jako ja :) Kolik asi vydelava ADMIN, kdyz si nas s Lancem muze platit?

                0 0
                • R.1  

                  To bych si chleba od huby trhal a adminovi i ty nejposlednejsi penize posilal, nez by sme te stratit meli! :)

                  0 0
                • admin  

                  hoooooodne ale skoro vsechno dam vam.

                  0 0
                • Gatier  

                  Kde sa mozem ja prihlasit??

                  0 0
              • Lance  

                No Discovery Channel mu platili mnohem vic ne?

                0 0
              • Lance  

                Napis mi:„Uz tu nikdy nic nenapis“ a ja to udelam:)

                0 0
      • náčelník  

        Kdybych měl kolo za půl platu, tak by to bylo nějaký lepší Tesco :)

        0 0
    • R.1  

      0.002487 platu spolu s cestakem a domkem pro mechanika. Vas Viktor Kozesnik

      0 0
      • hydrant  

        takže máš XTR ? anebo jsem tě podcenil a jezdíš v lese rovnou ve ferrari ?

        0 0
    • Pá-dlista1  

      Pocitam, ze mesicne tak kolem 2/3 rodinnych financi :)

      0 0
      • R.1  

        A to babca nevi, ze ji stahujes pulku penze :)

        0 0
      • kungpao  

        Už od hladu ani nevidím, ale tento mesiac to bolo nad priemerný zárobok. To viete, nové plášte, disk.brzdy, dvojo pedálov a neviem čo ešte všetko…

        0 0
    • Mirek1  

      Covece, to ja asi nejsem schopnej dat vubec dohromady, kolik me staly vsechny veci na kolo… A asi to radeji vedet ani nechci :-)

      0 0
      • fousac  

        to sme na tom podobne.. taky nechci radsi vedet, ze to dela vic nez 1/2 prijmu..

        0 0
    • Homer  

      No ja jsem si stanovil max. hranici 10 % z prijmu na bika, protoze jsou i dulezitejsi veci. Snad se mi to dari i dodrzovat :) No kazdopadne toho bika, co mam ted, bych z jedne vyplaty poridil s prehledem :)

      0 0
    • Lister  

      Tak plat ještě nepobírám ani ne rok. předtím jsem do něj vrážel většinu financí z brigát a jelikož nedokážu šetřit tak jsem si ještě nadělal slušné dluhy. Ještě k tomu první pořádná dovolená a tak jsem to pak splácel asi až do minulého měsíce a teď jsem konečně na svém :-). No a jelikož nemám žádné závazky, bydlím ještě doma ( fakt se stydím, ale nový byt ještě není hotový takže se není kam stěhovat) tak mám minimální výdaje a tak ten poslední jsem dal celý do věcí na kolo. Ale musím začít šetřit na bydlení a auto, ale jek jsem psal tak když nic neutrácíte tak to naskakuje rychle i když můj plat není nic moc :-).

      0 0
      • Lister  

        Oprava mzda :-), platy se berou jinde, kdybych měl plat tak si pískám :-)

        0 0
        • Gatier  

          Ja ked som vedel ze dostanem robotu (radenie prispevkov), hned som sa zadlzil a urobil si radost :-)

          0 0
          • Lister  

            Tak na tu tvoji radost bych vidělával víc než rok. Ale fakt nádherná žiletka sem dlouho hezčí neviděl.

            0 0
      • chupas  

        tak pod todle bych se snad i taky podepsal. ten konec jsem celej ja. vydaje minimalni, prijmy maximalni. doplnim konto na „zavazne minimum“ a co je nad jde do kola. to minimum je z duvodu neceho rozbityho. abych mohl operativne koupit nahradu. na to ze jsem bajker zacatecnik, dlouho jezdim, ale to bylo jeste pred objevenim B-F :)), tak jsem do kola uz vrazil pres 35k. a to mam jen obyc bajk. pekne drahej konicek.

        0 0
    • Dumbo  

      zatial mam prijem len z brigad… no viac ako 99% mojich penazi ide do bajku… + niečo z penazi vytiahnem aj od rodičov :)… zatial ma to vsetko stalo tak okolo 60litrov… (jeden XC bike, plus DH hardtail) + hadry a prilby… + – nejake drobne… a skladam dalsieho zjazdaka :) tentokrat full… bude to Benest DH200 a ak sa podarí tak i RST Sigma jazdena v hodne dobrom stave…

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.