• 0v0ce

    Jake je podle vas nejlepsi forum na kterem se po vetsinou rozebira silnicni cyklistika, kola(žiletky) , komponenty atd. Dik za radu a sorry za spruz.

    0 0
      • 0v0ce  

        Aha ja mel za to,ze tohle forum primarne slouzi kolistum na sirokych plastich, to nemaji ziletky nejake svoje forum?? :)

        0 0
        • davidak  

          Já o žádnym nevim, tohle fórum je hodně živý a je tu i dost žiletkářu, alespoň podle fotek kol.

          0 0
          • Pá-dlista1  

            Nefunguje… asi jsou na svihu :(

            0 0
            • R.1  

              asi…nebo na pivu…nevim uplne na tuti, co je to ten svih :) Snih to znam, ale svih? To je neco ziletkoidniho,ze?

              0 0
              • Lance  

                www.gillete.com

                0 0
                • R.1  

                  ksicht-porost kosim holicim strojkem ;-)

                  0 0
                  • Lance  

                    ja braunem

                    0 0
                    • Gatier  

                      Ja len raz za tyzden.

                      0 0
                      • Pá-dlista1  

                        mlicnaku

                        0 0
                      • Lance  

                        ja taky.......kdy­si,ted se snazim obden,strasne mooooc mi to vadi a nesnasim to. Jsem netolerantni vuci vousum takze jsem viz. thread ohledne czechteku

                        0 0
                        • Gatier  

                          Co to ma spolocne s mliekom??

                          0 0
                          • Lance  

                            co? odpovidam tobe,ne padlistikovi

                            0 0
                            • Gatier  

                              Co nievies radit? Ta naucim: 498, 499, 5000

                              0 0
                              • Pá-dlista1  

                                Uz ti to zas nejde.

                                0 0
                                • Gatier  

                                  Ja som len chcel tu 500vku zvyraznit, preto 5000..

                                  0 0
                                  • Lance  

                                    nejde o tu 500 ani 5000,ale o to … a skoda psat

                                    0 0
                                    • Gatier  

                                      Ty si dneska nejaky vtipny! Vlastne vzdy, snad to bude k niecomu dobre… Ale konecne by mi mohol niekto vysvetlit radenie prispevkov. Preco si to zaradil podomna? Mam na mysli ten s holenim.

                                      0 0
                                      • fousac  

                                        gatier napsal: Ja len raz za tyzden. // a lance odpovedel: //ja taky…kdysi (bla bla bla)…

                                        co ze na tom nechapes???

                                        0 0
                                      • Lance  

                                        to ze jsem vtipny to vim,to mi nemusis rikat. Psal si,ze se holis jednou za tyden,padlista Ti rek(napsal) mlicnaku no a ja,ze jsem se kdysi holil taky tak jak ty,jednou tydne,na nejake mleko jsem vubec nereagoval,ono kdyby se to psalo na sebe tak nic neprectes,chapes to?jinak jestli jsi to fakt nevedel,tak to je odpoved a pokud sis delal prdel,tak jsem ti na to skocil to stejne ted zaradim nekam jinam a uvidis,ze to bude nelogicke

                                        0 0
                                        • Gatier  

                                          Inak, je tam rovnaky cas prispevku. Sme skoro ako bratia… Stracam v tom prehlad, ale ved viete, co som chcel povedat. Proste ma stve, ako si niektori (padlista) robia srandu o radeni a pritom si to ten pocitac radi trosku inac :-)

                                          0 0
                                          • Lance  

                                            my sme brachove?kdepak pane prave tedka jsem hever.

                                            Ty gatier (tj. Francouzsky) skoly nemam,ale kde je rovnaky cas prispevku?

                                            0 0
                                          • fousac  

                                            //a pritom si to ten pocitac radi trosku inac // nejsi ty nahodou zenska?? :o)

                                            0 0
                                            • Gatier  

                                              Ja som Gatier! lance- 8:52:41, tam, kde zacala hadka :-)

                                              0 0
                                              • Pá-dlista1  

                                                Ale logicky mysleni stejne nemas. On jen samotnej pindik zas takova vyhoda neni :)

                                                0 0
                                                • Gatier  

                                                  Pindik?? To velke… Fak to nema uroven, musim ist robit. Ale nechcem Ta strasit slovami: ROBIT,ROBOTA,PRA­COVAT,DELAT,VYT­VARET…

                                                  0 0
                                              • Lance  

                                                uz vidim,ale ja se s nikym nehadal,de facto nehadam se nikdy

                                                0 0
                              • Lance  

                                co to meles? jsi zblbnuty a opojeny petikilem z czechteku a tu ti to hapruje

                                0 0
                          • R.1  

                            moci se mu v nem fousy

                            0 0
                      • R.1  
                        • Ja len raz za tyzden.
                        • ja taky.......

                        Tak nejak to vypada, kdyz lidi spolu konverzuji

                        0 0
    • fousmen  

      nevite nekdo kudy se dostanu z prahy do brna?

      0 0
      • zac  

        snad tam vede dalnice… myslim ze D1, ale nejsem si jistej!

        0 0
        • zac  

          :-)))))

          0 0
        • Radek Broz  

          Dalnice tam zcela urcite nevede – to bych si pamatoval. Parkrat jsem tam jel po takovy na nekolika mistech rozkopany okresce:o)

          0 0
        • TinkTink  

          Ze jsi takovy vtipalek, jsi se nikdy nepochlubil…to jsi mel…to bych s tebou vtipkoval na jiny dimenzi :o)))

          0 0
        • Lance  

          to ze jsem vtipny to vim,to mi nemusis rikat. Psal si,ze se holis jednou za tyden,padlista Ti rek(napsal) mlicnaku no a ja,ze jsem se kdysi holil taky tak jak ty,jednou tydne,na nejake mleko jsem vubec nereagoval,ono kdyby se to psalo na sebe tak nic neprectes,chapes to?jinak jestli jsi to fakt nevedel,tak to je odpoved a pokud sis delal prdel,tak jsem ti na to skocil to stejne ted zaradim nekam jinam a uvidis,ze to bude nelogicke p.s. toto neni chybne vlozeno,pouze ukazka pro gatiera

          0 0
      • davidak  

        raci nejezdi po dejednicce ale jinak nevim. zalezi jestli jedes na bajkku nebo na silnicce. a bacha, tohle je bajkovy forum.

        0 0
    •  

      Svitava je řeka řek!

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.