• LukasX

    Dneska jsem ziskal dobrou zkusenost. Kdyz uz jedes na kole, nekoukej po zenskejch. Kdyz musis koukat po zenskejch a jet na kole, nejezdi na podhustenejch pneu. Kdyz uz musis jet na kole na podhustenejch pneu a koukas po zenskejch, tak mej sebou dve nahradni duse. ¨ Kdyz jedes na kole s podhustenejma pneu, koukas po zenskejch a mas jenom jednu dusi, tak mej lepeni. Kdyz jedes na kole s podhustenejma pneu, koukas po zenskejch, mas jednu dusi a lepeni k tomu, stejne budes domu tlacit!!

    Dneska se mi stalo neco temer neuveritelnyho. Dvojitej snake! KOukam tak po krasach prirody a najednou dura. Jak sem do ni vletel, vedel sem ze je problem. Zadni kolo prazdny behem chvile. Ok .. vymenit dusu, chvilka. Postavim kolo na obe dve a koukam i predni stoji na rafku. Sundam, vyndam lepeni a ouha. Jedna zaplata ;o( A dve pekne durky naproti sobe. No nic .. vim, ze to je off topic. Povedlo se vam nekdy dvojity procvaknuti??

    0 0
    • kankrlicek  

      Jen na silnici – jel jsem za nakladakem tak 60 a najednou se mu pod zadni napravou objevila hromadka kameni :(. No ustal jsem to, ale jak rikas, stejne jsem sel pesky :)

      0 0
    • zirecek  

      na prvni rocniku Oderske mlynice jsem v jednom sjezdu prehledl dost veliky balvan a prorval predek aj zadek, :-). Byla to cast cesty, kde pracovali lesaci, trakze vsude preorane kameny…

      0 0
      • LukasX  

        jo tak na maratonu bych asi brecel vic ;o) Tady sem byl relativne v klidku ;o)

        0 0
    • MARIN  

      Dvojty procvaknuti predloni na 50km KraleSumavy MTB asi na 55 miste (chvilku pred tim mi to takhle hlasil nejakej pocitajici ochotnik-pry tam hlasil i cifry kolem 500 a celkem to sedelo:) Prvni bylo prazdny predni takk jsem vymenil, rozjel se a ouha onuo bylo prazdny i zadni. Musel jsem lepit ale lepidlo (samozrejme uz pouzite) bylo vyschle tak jsem pouzil dve rychlozaplaty od Authora nafouk a po 50m bylo kolo zase prazdne-zazracne rychlozaplaty nedrzeli, tak jsem celkem slusne nasr…j hodil kolem do travy a pak kdyz se uklidnil zacal u cesty zebrat lepeni nebo rezervu, nejaka dobra duse mi hodila lepeni-tim to dekuji:)

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.