• Honzajs

    Chtěl bych si koupit jedno z těhle dvou kol, modely 2005.Konstrukčně jsou příbuzný, ale u Teocali je popsaná nějak divně geometrie. Jezdíte někdo tyhle kola a s jakou velikostí rámu x výška a vůbec ostatní dojmy ?

    0 0
    • miche  

      nechci delat reklamu, ale tady sou uz naky vyprodeje http://www.cykloshop.cz/

      0 0
    • 100kg  

      Mám Schwinn ročník 2000, ale myslim, že konstrukce se v nových verzích moc nezměnila.

      Když se podíváš na princip zavěšení zadní stavby u ISO-Drive, všimni si, že šlapací střed je spojen s předním rámem poměrně dlouhou pákou. Z toho vyplývá:

      1. při šlapání je to děsně měkký, střed uhýbá do stran, připadáš si jak na žvejkačce,
      2. namáhání hlavního čepu od šlapání je obrovské a 8mm čep s M6 vnitřním závitem se snadno přetrhne. Po několika reklamacích jsem nahradil M8 plným šroubem a přetrhl se taky.

      Pokud nejsi lehká váha rozmysli si tento systém. Mám ještě srovnání s I-drivem od GT a tam maj oba hlavní čepy velikost hlavového složení, což už něco vydrží.

      0 0
      • Honzajs  

        To jsi mi vzal všechnu radost… ale ony ty kola jsou až vyprodaný. Půlka sezóny a kola žádný, ani ve slevě :-)) natož pak za plný ceny. Díval jsem se na PELLS a tam mají vykradeno, pnou prodejnu starejch střepů

        0 0
        • blue  

          posledni kus teocali comp ve velikosti L inzeruje na svym webu bikestore

          0 0
          • Honzajs  

            Díky, to vím taky. Já spíš teď řeším problém velikosti toho rámu. A až ho vyřeším (pokud někdo neporadí) tak nebude co kupovat :-((((

            0 0
    • Honzajs  

      Hmm, tak si odpovím asi sám. Pitval jsem všechny dostupný fotky a síla těch čepů je opravdu jak říkáš. Nejsilnější je má GT, pak je Mongoose a končí to Schwinnem. Tak ještě těď někde sehnat geometrii toho Mongoose, když už nejsou k dostání celý kola.Pakárna.Na webu u Mongoose jsou 4 míry, to toho moc nezjistím

      0 0
    • Honzajs  

      Takže jsem si sand sehnal JAMISE. Tímto zdravím všechny dovozce kol, kteří nic nemají a pak taky ty kteří dávají slevy (na předražený kola). Pak taky obchody kde nice nemají a internetové shopy, kde mají všechno, ale nic nedodají :-)) HOWG

      0 0
    •  

      Kočička! Haf!

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.