• admxx

    Nemůžu se rozhodnou mezi koupi Kelly´s Magic (18 000Kc)+vymena kotoucovka dopredu takze celkem cca20 000Kc a Meridy Matts Speed (20 000Kc) tak jak je. Je ten ram na meride lepsi(jizdni vlastnosti tuhost…) oproti kellysu? Jinak se mi celkem libi obe, vidla je tam hodne podobna a na kellysu me laka zamykani na riditkach. Jaky na to mate nazor????? Dik za odpovedi lidi!!!…

    0 0
    • Romain  

      Jednoznačně Merida

      0 0
    • mario.j.  

      Nápodobne – Jednoznačne Merida!

      0 0
    • Žanek  

      3:0 pro Meridu! Ten rám je opravdu lepší…

      0 0
      • radek z BF  

        neznám ani jedno, ale: Tys ty kola obě dvě jezdil, že něco takového tvrdíš?

        0 0
        • Žanek  

          Mám Speeda 2000 a na letošním Speedovi jse se měl možnost projet před prodejnou (pár set metrů). Přišlo mi, že ta nová Merida líp akceleruje i přes vyšší hmotnost (nemám kotouče), tj rám bude asi tužší. A je trošku živější, cež je dobře, moje Merida je hodně dlouhá (mě to vyhovuje, ale nemusí se to všem líbit). Kellyse má kamarád a na chu? jsem mu nepřišel…

          0 0
          • Dumbo  

            ja mam kellys magic a je celkom vpohode aj ked niesom ziadny fanaticky XCckar jazdim FR na inom bajku na kellyse jazdim prilezitostne ale nestazujem sa len ta vidla je trochu necitliva a casto ju trebe fukat inac OK

            0 0
    • fish  

      ja mam uz 3 roky kellys, sice magnus, ale tusim maju rovnaky ram, a robim na nom celkom drasticke veci, na to v akej cenovj kategorii sa pohybujeme, kludne dam aj 3/4m drop a podobne, proste ho nesetrim a ziadny problem, neviem aky je ten novy merida ram, ale ja som jednoznacne za kellys, proste vydrzi aj viac ako nesetrne zaobchadzanie

      0 0
    • admxx  

      No nic…uz sem si kolo koupil. Nakonec sem si vybral Kelly´s MagnusDSC! A je fakt super. Vidle ze zacatku byla dost tuha, ale uz se rozhybala, kotoucovky se zajely a neni problem stavet na predni nebo floknout pohodlne jednim prstem!!!Fakt brzdi besne. Plaste mi sice moc nesedi ale az je sjedu tak neni problem vymenit. Libi se mi moc (jo a na fotce vyrobce ma stribrne rafky i pro vecka, ale ja tam mam rafky primo pro kotouce takze sem taky spokojeny a hned to lip vypada) a celkove je taky bozi:-) Zatim mam najete cca 400km a jestli to tak pujde dal tak mohu jen doporucit:-)!

      0 0
      • aamaslo  

        tak jsi se konecne dockal. To me ceka v patek ci v sobotu muj novy apache blackhaw D. Uz jsem celej nadrzenej. Sak me znas. Zdarec v BpH {jne tak mimochodem,na konci si sjedem Hostyn,co rikas]

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.