• Seveřan

    Řeším problém jaké koupit tretry, cenový strop mám tak do 3.500,– Kč. Dříve jsem používal klipsny a chci přejít na SPD, ty už mám koupený) :o), ale nevyznám se v kvalitě bot. Poraďte značku, eventuelně typ a když tak přihoďte kladnou či špatnou zkušenost.

    =Předem díky za radu=

    0 0
    • MARIN  

      Momentalne mam Specialized CompMountain jeste se dvema suchacema ted uz se delaji se trema a cena 2999,–. Zatim to nejlepsi co jsem na noze mel (driv nejake Diamant a pak SIDI Eagle) Dobre vypadaji taky PearlIzumi Vortex a Vagabond.

      Ale stejne nejlepsi je vyzkouset nekolik botek a ty ktere sedi nejlepe a jsou tvrde koupit

      0 0
      • Michal.J  

        Ty suchy zipy, drzi to dobre? mam nekolik let stary tretry se 3 suchacema a ten nejkratsi uz dost blbe drzi, lezou z toho takovy chuchvalce a tak:-)

        0 0
        • MARIN  

          Me ty suchace drzi opravdu dobre. A v tvem pripade bych ty suchace teda vymenil.

          0 0
          • Michal.J  

            To mne taky napadlo, ale nevim jak na to. Asi to dat nekam k sevci, mate s tim nekdo nejaky zkusenosti?

            0 0
            • MARIN  

              No to se veme botka zmeri se velikost toho suchace a jde se nekam do svadlenky a koupi se kus noveho. Mrknes jestli je suchac na dote prisity=odpares nebo prilepeny=odtrhnes a novy bud prisijes nebo prilepis. A pokud je nekdo linejsi stvoreni odnese to k sevci :)

              0 0
    • tutite  

      Pearl Izumi.

      0 0
    • Kalic  

      Predevsim ty, ktery ti nejlip padnou!

      0 0
    • Jenda  

      celkem se mi libi bieme na www.axonsport.cz/ctretry.htm MTB profi mi prijdou za moc peknou cenu ale nikde jsem je nevidel v realu, nemate nekdo zkusenosti?

      0 0
      • vlk  

        mě se líbí ty axon dextrous,mtb profi a blade z http://www.axonsport.cz/…y.htm.Nemáte někdo některé z nich?Jinak já mám problémy v tom že se mi kolem kotníku dostávalo bahno do bot.Jak jsou na tom tyhle boty v tomto ohledu.A jinak které s těch jmenovaných by se podle Vás daly s tlustčí ponožkou použít i v zimě.

        0 0
    • P.B.  

      Jak stojí výše: zkoušet a zkoušet. Ale jestli nejsi nějakej závodník, tak se dají pořídit hodně slušný tretry i kolem 2 tis. Ze značek můžu z vlastní zkušenosti doporučit Shimano, z doslechu Specialized, Sidi, Northwawe.

      0 0
    •  

      Hlavně si je kup tak o půl čísla větší, ne uplně těsně na nohu. To šlo dělat dřív, kdy byly tretry v podstatě skoro celý kožený a „rostly vlastně s nohou“. V zimě do nich alespoň dostaneš malinko silnější ponožku a v létě, když ti z horka trochu oteče noha tě nebudou tlačit. Malá bota dokáže na dlouhym výletě pěkně potrápit :-)

      0 0
      • Uža  

        Dle vlastních zkušeností ze silnice i terénu doporučuji NW. Jsem spokojenej.

        0 0
        • Seveřan  

          Tak zatím mám tři favority, spezialized, lake a diadory.

          Moje žena si právě koupila „specialized sport mtb“, vypadá to že nejsou špatný (ale když jsem na ně koukal, tak bych si typnul že v místě, kde jsou chycený kufry, tak časem poteče, tak jsem zvědav).

          Nemáte někdo zkušenosti s těma DIADORAMA celkově (a když, tak s: DIADORA CHILI 04 a COBRA).

          0 0
          • MARIN  

            Snad u kazdych bot kde jsou uchyceny kufry hrozi ze tan tudy potece. Resin to jednoduse zadelanim nejakym silikonovym tmelem/lepidlem

            0 0
          • Jester  

            Ja mam Diadory uz 8 let (najezdim 5 – 8 kkm rocne) a mrsky se porad nechteji rozpadnout, abych si mohl koupit novy. Minuly rok se mi akorat urvala umelohmotna prezka, ale nebyl problem koupit novou. Nevim, jak se jmenuji, ale tehdy to byl nejvyssi model od Diador. Jedinou jejich nevyhodou jsou 2 prezky na bote – ta jedna prezka pri delsich strekach docela tlaci do nohy. Ale ted uz jsem zadny tretry s 2 prezkama nevidel, tak by to melo byt v pohode.

            0 0
      • Vrci  

        Nejdřív si zjisti z jakýho jsou materiálu. Sintetická kůže – o půl čísla větší, pravá kůže – přesně na nohu, protože povolí.

        0 0
        • enjoy  

          lake se vytahuje s tim ze jedinej dela boty z pravy kuze.

          0 0
          • kovar  

            jo, lake jsem mel, a nepovolili ani o mm. takze tu poucku s kuzi neberu.

            0 0
            • P.B.  

              Tretry z kůže maj docela nevýhodu. Když se namočí, tak musí uschnout na noze jinak změní tvar a pak nesedí. Mě se to stalo u mých Shiman, ale fakt nevim, jestli to byla pravá nebo syntetická kůže. Problem může být, že je mam dost těsný.

              0 0
          • rasto  

            z prave kuze dela i Sidi ;-)

            0 0
    • till  

      Ja vozim Northwavw Hydrogen, do ty ceny by se snad mely vejit. Mam je teprv pul roku, takze nemuzu moc soudit, ale sem spokojenej.

      0 0
    • winetou  

      mate niekto skusenosti s tretrami ANSWER ?? Mám o jedny záujem,aj som si jedny skusal a vyzerá ze sedia..

      0 0
    •  

      Ječňák je borec!

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.