• Felipe22

    Nekdy do budoucna planuju koupit nove sedlo.Jak ho ale vlastne vybrat spravne,aby bylo pohodlny,kdyz si ho clovek nemuze vyzkouset?

    0 0
    • Mark1  

      Řešil sem to samé a nakonec tak, že jsem našel shop, kde byla možná dohoda … oproti záloze si ho půjčit a případně vrátit.

      0 0
    • vlk  

      Prodavač to měl namontovaný na svém kole, tak jsem se krátce projel.A navíc na něj byla 50% sleva tak jsem ho vzal.

      0 0
    • orca  

      To ji dilema , které je asi nejsložitější co můžeš na kole řešit. Každej má prcku jinou . Tenhle dotaz jsem položil p.Kovaříkovi a on mi místo odpovědi ukázal na čem fšem jezdí profíci a ta škála je tak široká že jsem z toho byl smutnej..fakt nelze radit. Já nakonec koupil San Marco ERA-PRO a jsem spokojenej .
      Jinak to že ti ho půjčí leda domů a dát na něm cca 2 hod a déle, ale pokud se na něm projedeš na dvoře nic nepoznáš…

      0 0
    • Troll  

      Specialized Body Geometry Comfort. Cena asi kolem 800,–Kc, zatim vsichni, kdo si ho pujcili ho i koupili.:-)

      0 0
    • MARIN  

      Co si ho pujcit od kamosu

      0 0
    • peky  

      Jo to sem taky plánoval. Pak sem najednou hóóópnul do díry a zlomil ho. Tak sem si šel vybrat do krámu. Koupil sem Pell´s za 400,– to asi nejtvrdší sedlo co měli na krámě. Musím říci že po určité době než sem otlačil i to co otlačené už bylo…sem spokojen. Přijde mi že čím tvrdší sedlo tím mín mám odřenou prdel (o to víc ji mám otlučenou) .

      0 0
    • zwwak  

      Zkusit první, který si vybereš. Když to nevyjde, tak se zařadit se mezi nás, co

      1. vyberou sedlo
      2. koupěj sedlo
      3. vyzkoušej sedlo
      4. prodajsedlo
      5. vyberou sedlo …

      V případě vynechání bodu 4. se ti doma kupěj sedla.

      0 0
    • McBlacky  

      pokud budeš jezdit pořád kudlu, hodně chodit ze sedla a šlapat víc silově, tak ti bude vyhovovat každý sedlo, čím víc se budeš flákat a jezdit turistiku, tím víc pak bolí prdel :)

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.