• croscountry

    Zdar. Rozmýšľam medzi kúpou vidle Fof Vanila R, alebo Marzocchi All Mountain 3. Obe 130 mm. V podstate som sa rozhodol pre Foxa. Bojím sa že Marz. nebude dostatočne citlivá zkraja zdvihu. Chcem to na pohodové jazdenie na enduro. Skúsite mi to niekto vyhovori??

    0 0
    • hanz  

      drahý náhradní díly, ještě horší jejich dostupnost, čekám na nahradní díl do talase už 4tý měsíc a co jsem slyšel tak všechny vanily jsou měký. Pro to abys nestratil záruku tak musíš každoročně do servisu na těsnění a futra.

      nadruhou stranu bude mít o dost lepší chod

      0 0
      • Radek Broz  

        Nemyslim, ze dostupnost dilu treba na Marzocchi je lepsi. Ten servis je jedine spravnej.

        0 0
    • omar  

      jdi do nej

      0 0
    • JMT  

      nejtvrdsi pruzina fox je cca na max 90kg, jesli mas min, tak do toho di, mam ji a je super :-)

      0 0
      • croscountry  

        Mám 95, niečo na seba + Camel = aspoň 100

        0 0
        • JMT  

          tak to si poradne predem zjisti jesli ti nekdo sezene(spis vyrobi) nakou pruzinu, protoze ty co vyrabi fox ti rozhodne stacit nebudou :-( vzhledem k vaze je pro tebe fox asi…, leda vzduchovej…

          0 0
          • JMT  

            ps ja mam 80 kg a je to akorat (ted na fullu ok, na ht sem chodil obcas i na doraz…) mam ty nejtvrdsi pera+trochu stvrzovaciho a prodluzovaciho tuningu s elastomeru (mam pera z 2003–2004 vidle ve vanille z letoska/letosni maj delsi pera)

            0 0
            • Darkson  

              Ty máš 80 leda i s kolem, ne?! :-)))

              0 0
              • JMT  

                vcera sem mel v kratasech a tricku (bez bot) cca 77 kg

                0 0
            • Pebe  

              Ono jestli to nebude těmi kratšími pružinami vypodloženými elastomerem. Jestli jsi se nedostával nadoraz pružiny. Podle manuálu na stránkách Foxe jsou pružiny do Vanilly až do 245liber(111,13kg).

              0 0
              • JMT  

                to ti rekne kazdej-ty na 245 liber sou na 80kilovyho cecha (asi 80kg american je lehci nez 80kg cech… :-)

                0 0
              • JMT  

                na doraz (porad) sem daval originalni co tam patri (pruzina na 85 kg-mam 80)

                0 0
                • blue  

                  a na doraz si to dostaval pri beznym jezdeni?

                  0 0
                  • JMT  

                    co si ma clovek predstavit pod pojmem bezny jezdeni ? Jesli treba jak sme jeli z hradiste po zluty, tak treba pri necem takovym…

                    0 0
              • JMT  

                ta kratsi pruzina ma zdvih myslim 160mm (nepamatuju si to presne ale meril sem to…) takze tim to taky nebude. A navic to bylo videt i na vnitrnich nohach-spina ocistena az skoro ke korunce-proste 130mm chodu…

                0 0
    • Smazaný účet  

      f tom bomberu je tedka uz delsi negativni pruzina, se starsima vzduchofkama se to neda srovnat, citlivejsi, a jinak myslim ze marzocha je jednoducha vidle jejiz udrzbu zvladnu i ja ;-) jo a hlavne, zadna jina neni hezci, ten mustek co maj foxky, sive to je jak ucho vod hrnce, humus :))))))))))))­))))))))))

      0 0
      • croscountry  

        Na www.bikestore.cz/inshop/shop.asp píšu, že je v oboch nohách vzduch. Aj jeden chlapík mi hovoril, že je tam vzduch a pružinu a etu si tam možem domontova?. Ale niekde som čítal, že je tam aj pružia. Tak neviem

        0 0
        • Smazaný účet  

          ‚pera‘ sou f obou nohach vzduch, ale negativni pruzina, prave ta ktera ten ze zacatku linej vzduch trochu popostrci, je tedka delsi, a me prijde, pac sem predtim mel taky vzduch od marzochy ze je to daleko citlivejsi :-) mno ale jako pruzina to 100% neni, a ze bych do jedny nohy dal pruzinu, docela uvazuju, az se budu nudit, tak to mozna udelam ;-)

          0 0
        • senožrout  

          tak se koukni přímo na marzochu nebo na bartoníčka…

          0 0
      • Pekáček  

        Jo odkdy dávaj do Bomberů delší negativky a jak vlasně vypadaj? Mám Comp ETA 2004 a negativka je jen v pravé noze a je malinká že by místo ní mohli dát gumovej doraz.

        0 0
        • Pá-dlista1  

          Chtels ETA mas ETA! ;)

          0 0
          • Pekáček  

            Mám od Tinka dlouhou negativku, co myslíš že se stane když jí tam dám místo kombinace krátká+kroužek?

            0 0
        • Smazaný účet  

          v 2003 byla kratka v 2005 uz mam dlouhou :-) kdy nastal ten zlom, nevim :-) a mozna i zalezi na modelu :) asi urcite zalezi na modelu… ;-)

          0 0
          • JMT  

            a zalezi i na zdvihu, 80ma vyssi pruzinu nez 100 a je trochu citlivejsi (zkusenosti s modelem 2003)

            0 0
          • Pekáček  

            Měls to rozebraný? Zajímalo by mě o kolik je delší.

            0 0
    • vratan  

      slovensky dovozca foxu je cerstvy – este nevedia velmi servisovat. moji znami po skusenostiach s nimi chcu servisovat v cechach. a tam su zase drahsie nahradne diely. tak si vyber…

      0 0
    • lubos  

      Hmm. Do AM3 sa asi daju dat pruziny, ale bez nich je Vanilla rozhodne citlivejsia. Ale zas aj drahsia. A lahsia … je to dilema.

      0 0
    • croscountry  

      Ďakujem všetkým. Chcel som niečo citlivé, preto som uvažoval o Foxovi, ale vzhľadom na to, že udávate, že ti pružiny na moju váhu budú makké, rozhodol som sa pre Marz. All Mountain 3, ale v obchode ma prehovorili na AM 2. Urobili mi veľmi dobrú cenu a zobral som ju. Dúfa, že budem spokojný. Ešte raz vďaka.

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.