• kolo?uk

    už celkem dlouho mám problémy s řazením na dvou prostředních pastorcích. vyšteluju přesně přehazovačku, ale přesně na stejných pastorcích mi to přeskakuje. Všechno (řetěz, kazeta, přehazka) vyjma řazení je nové a bovdeny jsem pročistil a dal nové lanko. Nemáte někdo nějaký tip???? Nemůže to být řazením?????? Mám LX a už má celkem najeto. Dík za rady…

    0 0
    • liki  

      Buď to bude tím že re?az nepravidelne ide na pastorky, takže vytahaná retaz. Keď kúpiš novú re?az tak asi aj kazetku lebo od starej re?azi može by? deformované. Poriadne si pozri pastorok na ktorom ti to skáče a porovnaj s ostatnými. Snaž sa kúpi? kezetku a re?az tej istej značky. To isté sa mi už stalo.

      0 0
    • Phoebe  

      Mám teď trochu také s tímto problém. Trochu, jen nepatrně mi to blbne na třetím kolečku od shora. Hůř to tam leze. Udělal jsem to samé co ty – čištění, promazání, bovdeny, nové lanko…, ale příliš to nepomohlo. Měřil jsem řetěz a ten už je na hranici, možná za ní (14,0cm). Všechny ostatní jdou jakž takž dobře, ale je to už také horší. Jediné co pomůže – vyměnit jak řetěz, tak devítikolečko, pak je to nádhera, pak to běhá sametově. Minulý rok jsem trochu přetáhl výměnu řetězu a musel jsem měnit oboje, ale stojí to za to. Jelikož už mi to také trochu blbne, tak to nechám celé dojet, a až to bude opravdu špatný, vyměním to najednou.

      0 0
    • JFB  

      a co patka prehazovacky – muze byt jen malinko pokrivena, a hned jsou problemy na svete…

      0 0
    • Siddha  

      panstvo stejny problem: novy retez i kazeta, rovna patka a stejne prostredni kolecka nedoskakuji jak maji, taky starsi LX…

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.