• *ohyno*1

    zas jedna nenáročná rekreační pohodovým tempem…tentokrát navrhuju sraz 9.30 na stanici metra háje, nahoře u autobusovejch zastávek. a pak vyrazit  někam směrem na senohraby, pokud možno co nejmíň po asfaltu, celkem tak 70km.

    ale nebráním se i jinejm zajímavejm návrhům a trasám:)

    p.s. zatím předpovídají zase pěkně:o)

    Anketa: hlásím se?

    yes
    2x
    22%
    7x
    78%
    0 0
    • R-A-D-I-U-S  

      Zvažuju tohle nebo ten přejezd brd. Jen mě štve to vstávání, člověk se nevyspí už ani o víkendu :-)

      0 0
    • cabbage  

      hmm, a co dojet od hostivařský přehrady po červěný a žlutý do V.Popovic, po modrý do Kamenice(docela dobrá hospoda s výhledem na kola), červená do horních požárů, Kamený Přívoz, a po červený z5 do Prahy?

      Senohraby a okolí bych si nechal na sušší část roku – je tam docela blátivej terén:-/

      A nebo (ovšem se srazem pod baranďákem) dojet do červený(a tak různě terénem) do davle, po zelený přejet do Štěchovic a podél kocáby přejet k bojovskýmu potoku, pak do měchenic, po modrý vyjet na Cukrák a sjez na Kazín..  – plán má ovšem 2 nevýhody – brody se hoděj na teplejší počasí a nějak si nevybavuju vhodně umístěnou hospodu po trase(ale vim asi o 3 cukrárnách, hned u cesty;)

      0 0
      • Teddy  

        Tu trasu přes Popovice, Kamenici a Kamenný přívoz jsem jel minulou neděli v opačném směru a je dobře sjízdná i když v týdnu prší, kdyby se jelo tudy tak bych jel taky. U Senohrab je to vážně docela mokré.

        0 0
      • *ohyno*1  

        ok, souhlasím s 1. návrhem, teda Popovice a pak dál, sraz zůstává 9.30 háje na zastávce busů

        0 0
      • Elwing  

        neblbni, nehodlam se tahat k barandaku, do haje se dovezu metrem ;) a cukraku a blizkeho okoli mam plny zuby (vim, ze jsem tam letos byla jen dvakrat, ale I tak!)

        0 0
    • Elwing  

      jinak tedy pokud bude hezky (ne jen, ze to pude) tak se mnou pocitejte. budu mit novej satek s lebkama, juhu :)

      0 0
    • ydaho  

      já bych teda jel, pokud nepudu na silnici. Ale prosím pomalu, žádný chrcení.

      0 0
    • vlkouš  

      Škoda, přidal bych se, ale pracuju pá – po v kuse. Je to můj domácí revír, tak si dovolím aktuální info: po letošní zimě moc bláto není ani na MTZ/ŽTZ Brtnice – Doly, na  MTZ Mirošovice – Senohraby, ani na neznačené Senohraby – Hláska ani na ZTZ Senohrabský most – Senohraby. jen pozor na ŽTZ Senohraby – Hláska podle trati, kácí se tam a staví železniční koridor, ale je to sjízdné a jako vždycky moooc pěkné. Užijte si to, budu tiše závidět. V.

      0 0
    • Davy  

      Minulý týden to bylo fajn. Takže pokud bude apoň trochu počasí-potvrzuji účast . Škoda, že nechcete v sobotu, takhle s váma pojedu jenom kousek a někde to budu muset otočit.

      0 0
    • Lenka.05  

      Jestli pojedete Požáry, možná bych se cestou na kousek přidala. Pokud nějak během dopoledne vstanu:-))

      0 0
      • cabbage  

        Dáme sraz v Kamenici?

        ale nevim v kolik, mam trochu problém odhadovat čas..

        0 0
    • *ohyno*1  

      předpověď ČHMU zazím vychází: dneska leje…takže zejtra bude podle předpovědi pěkně:) takže pořád vejlet platí:))

      0 0
      • Teddy  

        Zítra bude hezky hlásí až 18°C takže jestli bude lejt tak jedině pot z nás v nějakým kopečku.

        0 0
        • Lenka.05  

          No, zatím je tu hnusně, mlha a prší. I když zima je menší než včera. To jsem byla 45km po Brdech a docela jsem promrzla.

          0 0
          • Gad  

            Je to můj neoblíbený kopeček (směrem nahoru) od potoku k benzince? :-)

             
            0 0
            • Lenka.05  

              Jasně, to je on. Mně už neva, spíš ho beru jako testovací, jak jsem na tom s kondičkou. Ale když jdu běhat, tak nahoru je to hrůůza. I pes už se  tam vleče jak zdechlej. Na fotce to tak nevypadá, že? :)

              0 0
            • Garyk  

              jj, jako malej kluk jsem se ho něco našlapal, tenkrát většinou pěšky. Dneska na bajku je to docela nostalgie :-)

              0 0
      • Treker  

        škoda že se mi nějak nakupilo práce i na víkend. Minulá vyjížďka o víkendu byla super…a na pohodu hlavně

        Jak tak koukám z okna tak se mi nechce ani věřit že bude vůbec někdy hezky, natož zítra :-(

        Tak si to užijte, příště se rád přidám. Nebo zaberu večer šponu a budu makat do noci a vyrazim nakonec s Váma…ale moc tomu nevěřím…jsem strašně línej.

        Jinak vzpomínám na partu co jedou dneska přejezd Brd, bude to maso.....

        0 0
    • chodec  

      Pokud sraz platí stále 9:30 Háje zastávka, tak se s dovolením přidám, jedu za rodinou do Mirošovic, tak se mi to hodí. Jen se ujistím neb na Hájích jsem se ještě nesrážel – myslíte tím toto:

      0 0
      • *ohyno*1  

        jojo, presne tam, presne 9.30:)

        0 0
      • chodec  

        Jinak teď jsem ověřoval podrobnou předpověď. Přeháňky a mrholení definitivně ustanou okolo 3:00, přes den nulové. Teplota v době srazu okolo 9st. V poledne už 14st a dále roste. Bude částečný protivítr (severovýchodní, ale jen mírný). Směrem na V.Popovice a dál mohu (pokud bude zájem) přispět i s nějakými tipy na cestu, ale klidně se přiučím ;-) Bude-li volba taktéž preferuji vyhnoíut se asfaltu, co to půjde.

        budu se těšit J.

        0 0
        • Gad  

          Chtěl bych taky jet, ale venku je to fakt marast, skoro si nedokážu představit, že bude lépe.

           
          0 0
          • cabbage  

            a doved sis včera představit že bude takhle hnusně?;)

            0 0
          • chodec  

            Neboj, tahle předpověď mě nikdy nezklamala – na den dopředu jí věřím skoro na minuty. Jediné riziko vidím v sem tam nějakém tom blátíčku co tam zbude ode dneška – takže voda jedině zespoda – a z jedné strany to jde snést ;-)

            0 0
    • Gad  

      OK, tak jestli nebudou padat trakaře, tak nahodim blatníky a 9:30 jsem tam.

       
      0 0
    • tibro  

      Takze ja som uz namazal retaz, to znamena ze verim v pekne pocasie :) Este dam nabit baterku do fotaku a tesim sa na zajtra :)

      0 0
      • Teddy  

        Já už vařím rám snad to do rána stihnu dát dohromadu :-)

        0 0
        • chodec  

          před chvílí jsem došel zkontrolovat kolo – má pořád oba pedály, takže výhled je optimistickej.

          0 0
          • Gad  

            A já se byl projít se psem a je tam furt pěkně hnusně :-(

             
            0 0
            • chodec  

              to je v pořádku – počasí se začíná měnit až v 3:00 ráno – má to ještě 4 hodiny a 35 minut ;-) v 9:30 máme prakticky havaj :-)

              0 0
    • Elwing  

      Nejedu. A Ill Nino byli geniální :)

      0 0
    • *ohyno*1  

      tady u nas to nevypadá s počasím ani teď, silnice mokrá, blatníky nemám, bych byla zmáčená už na hájích…:/

      tak já taky nejedu:(

      0 0
      • tibro  

        Tak blatniky nemam ani ja. Ale kedze som vcera cely den sedel doma tak dnes idem. Snad nepojdem sam…

        0 0
      • Smazaný účet  

        No počasí zatim nic moc, pojede teda někdo? Jsem to zaznamenal až teď, eště bych se stih vypravit…

        0 0
        • Teddy  

          Mě příde docela hezka já jedu

          0 0
          • Gad  

            Ahoj, já to vypouštim, do 23 jsem opravoval kolo ale počasí mne nějak nepřesvědčilo, plácat v bahně se moc nechci. Tak příště.

            0 0
          • Smazaný účet  

            Dyžtak na mě chvíli počkejte, jo?

            0 0
    • cabbage  

      Hmm veselá vyjížďka..

      v kejmlu se mi rozmnožily bakterie, začalo pršet, a tak sem zase doma a to ani nemluvim o kličkování mezi žížalama na silnici cestou zpět..:-/

      0 0
    • Gad  

      Tak kolik se vás sešlo??

      0 0
      • Teddy  

        Sešlo se nás 8, ale nějak to odpadalo takže dojeli asi jenom dva, já odpadl ze zbívající trojiice v Jílovém po drobném defektu řetězu, nakonec to dalo nějakých 71km. Jinak super vyjížďka i to sluníčko bylo (na posledních 10 minut).

        0 0
    • ydaho  

      mně to dalo 117 km, a nakonec celkem svižně… díky chodcovi za santa cruz info :-)

      0 0
      • Teddy  

        117km to bych asi nepřežil a moje kolo taky ne. Jaký byly palačinky v Halounech?

        0 0
      • *ohyno*1  

        hu, 117, tak to ještě že jsem nejela… bych si stejně musela vytvořila vlastní šnečí skupinku, co by toho za stejnej čas ujela půlku:o)

        0 0
      • Elwing  

        117? To jste to nějak pohrotili. Ještě, že jsem nejela, se tak příště nechám skoronalákat na „rekreační vyjížďku“ :)

        0 0
        • ydaho  

          to já sám, Kibic to např. zabalil již po 5 minutách, protože měl v camelu kyselou vodu :-)

          0 0
    • tibro  

      Ty dva co dosli som ja a Wakan. Dali sme rovnych 100km. Boli sme asi vsade kde sa da na vychod od Prahy ist :) Wakan slubil ze napise minireport, ja snad dodam nejake fotky, ale momentalne nemam sil ich ani skopirovat do pocitaca. Blata bolo hodne, rano trosku mrholilo, kralik bol vynikajuci, takisto pivo v Kamenici, dalsie v Zahoranoch a este jedno, teda kofola na Tocnej. Skoda ze ste vsetci poodpadavali, teda myslim hlavne organizatora, zensky element mne osobne dost chybal ;). Ale aj tak som spokojny.

      0 0
      • *ohyno*1  

        ok, slibuju, že příště nevyměknu…ale bude to muset bejt dýlka a tempo pro ženskej element, takže pro vás vážně rekreační;)

        0 0
        • tibro  

          Tempu sa rad prisposobim:) Kilometrov bol dnes dost, ale keby ostali viaceri, asi by sme volili inu trasu. Ale pre dnesok ti odpustam ;) To pocasie rano bolo riadne hnusne. Keby som den predtym nesedel doma, asi by sami tiez nechcelo

          0 0
    • chodec  

      Tak dráty O2 Telefoniky někde asi trovchu proschly, takže jsem opět on-line. Díky všem za super společnost. Já nakonec přibral manželku a mám za dnešek celkem asi 75 – škoda že jsem už nemohl být na ta pivka a králíky – rodina je rodina.

      2 ydaho: není zač, kdybys měl ještě něco, tak se ozvi.

      2 midlander: sorry že jsem hned nepoznal, ale v tom zakuklení a s tím vousem mě to netrrklo ;-)

      2 všichni ostatní – můj včerejší optimismus stran počasí byl poněkud unáhlený, sice to nebyla tragédie, ale to počáteční kvasi-mrholení se stejně konat prostě nemělo – realita vývoje počasí byla nakonec proti předpovědi zpožděná o cca 2 hodiny.

      Každopádně nakonec prima den.

      0 0
      • tibro  

        Haha, kralik by sa ti neusiel, boli len 3 kusy :) Inak ten havaj co si spominal sice nebol, ale slnko sa poobede ukazalo, a ja som sa v zimnej bunde potil ako kon…

        0 0
    • Wakan  

      Ahoj, diky vsem za supr vyjizku, priste se pridam rad, i kdyz co jsem se dival do kalendare, tak to bude nejspis za dlouho.

      Sice jsem nic neslibil, jak pise rychlik Tibor, jen jsem psal, ze mam chut napsat mini report, ze se mi vali v hlave. Tak tu je:

      0 0
      • Wakan  

        20.4. rekreační vyjížďka BF pohledem Wakana

        Pro jistotu, aby pozorny ctenar vazici si svého casu neprisel o zaver napisu ho misto uvodu. Supr vyjizka, diky vsem.

        Obcas si prectu Thapsusovi velmi vydarene reporty z vyjizdek, i kdyz jsem na nich nebyl. Jelikoz Thapsus s nasi sneci skupinou nejel, ani nechtel jet (chtel jet prejezd Brd, ale nakonec hlidal nemocneho synka), asi nam report nenapise, zkusim neco podobneho. A protože nemam stranky, kam bych report umistil, placnul jsem ho primo sem. Je to prvotina, mejte tedy prosim shovivavost, ostatne nikdo Vas to cist nenuti.

        Na sraz prijizdim s hrejivym pocitem, ze nejedu pozde, mozna dokonce minutu pred. Treba se mi podari zbavit neprijemne nedochvilnosti, ktera me posledni dobou provazi. Jsem nepripraven, nevim, kam se pojede, do posledni chvile jsem totiz nevedel, zda se budu moci take zucastnit, coz se nakonec povedlo. Na srazu zjistuji, ze organizator nepojede! OK, stane se. Kolikrat se mi do podobneho pocasi take nechce. Dest a bahno ja nerad, zvlaste ve vzajemne kombinaci. Na srazu snad i trochu mrholilo. Ozyvaji se dalsi hlasy dezerteru: ja jedu tamhle za rodinkou, ja bohuzel muzu jen na cast, pak mam jine povinnosti atd. Tou dobou si rikam neco o dezerterech a odpadlicich. Kibic hlasi neco o svem nevymytem camelu a take, ze se Ydaho opozdi, cca 10–15 minut. Bavime se o trase, protoze vyjizdka bez organizatora nema rad. Nabizim mapu, Dave (?) odmita s tim, ze cesty zna. Jak se pozdeji ukazuje, vazne je zna (s predstihem hlasi klouzave misto na trase). Kibic, jakozto vlastne spoluorganizator  se drzi vlastni navrzene varianty, ktera je vicemene prijata. Ostatni jsou zrejme lepe pripraveni nez ja a o trase vedi sve, protoze mne trasa z onoho popisu tak jasna neni, presto souhlasim.  Prijizdi Ydaho pojidajici kolacky s omluvou a s tim, ze muzeme jet. Celkem je nas osm. Dave, Chodec, Kibic, Midlander, Teddy, Tibor, Ydaho a ja. Vyrazime. Milicak, Pruhonice. Zda zastavuje Kibic, zdravi nas a preje prijemnou vyjizdku. Beru to jako jeden z Kibicovych vtipku, ale mysli to vazne. Pry se z toho zminovaneho camelu neda pit a navic se mu nechce do blata. OK, loucime se, na patem km mame prvniho odpadlika. Prijizdime do Popovic.  Odpojuji se Dave (?) a Chodec, kteri to avizovali jiz na Hajich. Interne si vyjizku prejmenovavam z rekreacni na vyjizdku odpadliku. Jedeme dal na obed do Kamenice. V celkem vyzivnem bahynku Ydaho zastavuje, neni to samo sebou, nejdrive si mysli, ze se mu nejak zasekl retez. Stiham Midlandera, aby nam uplne nezmizel, chvili cekame, pak jedeme zbytku naproti. Teddy s Tiborem hlasi, ze Ydaho me neco s veckem, at pry jedeme do hospody, ze nas tam pak najde. Neprotestuji, mam hlad. Prijizdime k hospode U Paseraku. Resime zamykani kol a to, zda pujdme dovnitr ci zustaneme na zahradce bez obsluhy, coz se vzhledem k nasemu znecisteni jevi dost vhodna alternativa. Nekolikrat volam Ydahovi, jak je na tom, i kdyz ani nevim, zda mam spravne cislo. Odpoved zadna. Navic nas Ydaho hleda mozna v jine hospode, o ktere vime. Beru kolo a jedu se podivat, co je s Ydahem. Na misto defektu je to totiz do dvou km. Po trase ani na miste defektu Ydaho neni. Se zvetsujicim se hladem se vydavam jeste do druhe hospody, cca 1 km, samozrejme do kopce (po pravde receno velmi mirne do kopce). Ydaha ani jeho kolo nevidim, ale nakouknu dovnitr. Ani tam ho nevidim. Vracim se tedy k cekajici skupince do prvni hospody. Koho to nevidi oci me. Blizi se Ydaho. Hlasi, ze specha. Miji me, miri do drive proklamovanych Haloun – dalsi odpadlik! Vracim se k cekajici skupince U Partyzanu, sdeluji novinky, kontruji tim, ze jsme se s Ydahem minuli o velmi malo, ze me asi musel videt, kdyz jsem ho jel hledat. Nerozumim, neresim, jdeme jist. Vybirame z jidelaku, Midlander upozornuje na kralicka. Ten me hned zaujal a rozhodl jsem se pro nej. Je to i Midlanderova volba. Po nejakem vybirani i Teddy s Tiborem voli kralicka. Prichazi vrchni, ze ma jen tri kusy kralicka, Teddy jakozto asi posledni vybirajici meni svou volbu nedelniho obeda na dva nalozene hermeliny. Pri jidle hodnotime nasi volbu jako vysoce sportovni vyzivu, zkratka neco lehciho na cestu – peceny kralik s knedliky a zelim, pripadne dva nakladane hermeliny. Rovnez to vypada na dalsiho odpadlika. Midlander uz s nami dal jet nechce, ze se pekne v klidu vrati pres Reneho a cervenou. Myslim si, ze v klidu v klidu :) mohl jet s nami. Zbyvame tedy tri  – Teddy, Tibor a Ja Wakan vice nez osmdesati kilova malickost, s mym chrtim bikem jsme  pekny metracek. Sjeli jsme peknym sjezdikem pod Jilove. Pri vyjezdu do Jiloveho Teddy trochu zaostava, nahore se dovidame proc. Ma automaticke prehazovani, kupodivu to neni moc prijemne, dokonce to zpomaluje. Tusim dalsiho odpadlika. Teddy ma podezreni na vymenu retezu pri nedavnem servisu, Tibor nachazi neohebny cep, ja medituji nad mapou. Teddy nevypada prilis stastne, rozhybava clanek retezu a hlasi, ze pojede co nejmene narocnou cestou domu, slysel jsem i neco o silnicich.  Je to jasne, odpadlik. Zbyvame dva – Tibor a ja. Vola Ydaho, asi neunesl neprijaty hovor, říká, ze uz je u Haloun. S respektem obdivuju, povida, ze jel z casti po silnici, takze to pry slo dobře. Nevybavuji si primou silnici z Kamenice do Haloun, uvedomuji si pribliznou vzdalenost a myslim si sve. Navrhuji trasu, kterou Tibor schvaluje. V prubehu ji nekolikrat dopilovavame, uplne menime. S Tiborem se trochu znam, uz jsme spolu jednou jeli, vim, ze je rychlejsi, snad me neutaha. Slibil jsem si svoje tempo, snad nebude muset Tibor moc cekat. Po rovine a z kopce drzim krok, ale v horekopcom poustim slovensky rychlik před sebe. Vždy pak s potesenim a zaroven s trochou zavisti sleduji, s jakou lehkosti se mi vzdaluje. Nastesti takovych kopcu po ceste moc není a není nutno cekat moc dlouho. Jedeme krajinou, obcas proberem neco bajkerskeho, trochu neco i z ostatnich stranek byti. Nechybi ani nezbytne pivko a svacinka s vyhledem. Pro predstavu, z Jiloveho jedeme po zlute na vyhled na Sazavu, zelena a modra do Zahoran – pivko, modrou přes Liber do Psar s tim, ze jsme se po ceste rozhodli vydat se po zlute do Okrouhla, protože je pekne a chceme kopecky a Tocnou. Kdo zna trasu Zahorany, Psary, Okrouhlo, nebo se diva do mapy, tak se mozna podivi, co je to za smycku, ale nakonec proc ne, nebylo ucelem nekam dojet, ale pekne se projet. Udoli Taty Kony, Stekaci pes, Vykopavky, Tocna – Pivo. Zminim malickost, při vyjedu na Tocnou jiz rychlik nechce prede mne, mam neskonalou radost, nejspis uz nezdrzuju, i když je tu také moznost, ze ho prestalo bavit na mne porad cekat. Na Tocne hodnotime vyjizku jako vydarenou a vydavame se přes Modranku a Krcak domu, shodou okolnosti oba do Hostivare. Za Krcakem beru Tibora po hlavnich k pumpe, kde jsme ostrikali nase dvoukole ore z nejhorsich nanosu. Mel jsem dojem, ze obcas jsme prece jen okusili to nejlepsi bahynko v okoli. Po nezbytnych zalezitostech ukoncujicich vyjizdku jsem sednul na net k BF, precetl diskuzi a napsal tento, pry slibenyJ!, report. Bohuzel to není minireport, jak jsem prvotne zamyslel, ale poradna zmet znaku, které ani nikdo nebude mit chut, cas a naladu precist. Kez by se mi darilo takhle psat, když to potrebuji. Zkratka jsem mel naladu, ktera uz mozna ani jindy neprijde, tak jsem ji vyuzil. Co na tom, ze pro nedostatek casu odkladam kolikrat i dulezite věci, co na tom, ze se mi zitra bude diky reportu hoooodne spatne vstavat? Zopakuji uvod patrici na zaver. Diky za supr vyjizku, diky za supr den, biku zdar.

        Mejte se fajn,

        zdravi Wakan

        0 0
        • Wakan  

          nevim, proc se nepripojil

          0 0
          • Wakan  

            Chtel jsem dat profil trate, ale jestli se mi to ted jeste nepovede, tak na to kaslu

            0 0
        • ydaho  

          přes Zlatníky na Břežany… ono se dá jet o dost rychleji, než se jelo včera.

          0 0
          • Wakan  

            Netvrdim, ze se neda jet rychleji. Dokonce i ja sam umim jet rychleji. A co teprve jini, jako treba Ty. O tom se ale nepreme. Vlastne se vubec nepreme. Doporucuji jeste precist nazev vlakna, pripadne nejake prispevky :), dost to napovida o tempu…

            ydaho (17.04.2008 14:22:49) 195.47.90.xxx 2×> 20.4. rekreační vyjížďka (^ odpověď na 1× ^)

            Obsah tohoto příspěvku byl blokován zakladatelem vlákna

            já bych teda jel, pokud nepudu na silnici. Ale prosím pomalu, žádný chrcení.

            0 0
            • ydaho  

              vždyť taky ne, já jen, že nebylo nereálné být v tu dobu již za Cukrákem :-)

              navíc bez zadní brzdy, která už to nerozchodila..

              0 0
        • tibro  

          Tak sa ospravedlnujem za to ze som ta „donutil“ napisat report:) Myslim ze sa podaril. Akcia bola ozaj skvela. A diky za koplimenty, ohladom „slovenskeho rychlika“, kto­remu uz ale po 80 ki­lometri zacina­la dochadzat pa­ra :) Esteze ma ten pekny zaver z Tocnej ako tak postavil na nohy, a domov som dosiel sice u­naveny, ale spo­kojny :)

          0 0
          • Wakan  

            za nic sa neospravedlnuj, nic se nestalo. Kdybych to napsat nechtel, tak nic nenapisu, neboj. Posles mi pls prip. nejake fotecky, az budes mit chvilku?

            0 0
            • tibro  

              Fotky dam snad dnes vecer. Este som sa ktomu nedostal. Momentalne riesim vyber fulla a zacinajucu chripku :(

              0 0
        • Teddy  

          Pěknej report, škoda že mi stávkoval ten řetěz  (stejně se nerozhejbal a to jsem mu sliboval že ho občas namažu a k svátku dostane novou kazetu)  jinak bych to dojel s váma. Tak snad příště.

          0 0
          • Wakan  

            Skoda zes nemohl, jak to tedy poresil s tim retezem?

            0 0
            • Teddy  

              Doma jsem jednoduše klestěmi lehounce roztáhl vniřní článek řetězu a lehce smirkovým papírem očistil a šlape jako nový. Taky jsem byl v neděli na té wapce na Chodově vedle  Baumaxu, zajímavé  bylo že přede mnou tam přijel borec s oktávkou a barbínou a ze střechy jí sundal Scotta Contessu a že prý jí chce umýt přitom takhle čistý kolo jsem ještě v životě neviděl tak to dvakrát ošplíchl a já měl alespoň skoro minutu vody zdarma.

              0 0
    • tibro  

      Tak konecne som sa dopracoval k fotkam z nedele. Tu su

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.