• Pospa

    Bajkeři chtěl bych v září na týden autem do Italských Alp. Podotýkám, že ze svojí ženou( nějaké maratony už ujela, takže docela zdatná vytrvalostně, technika je slabší, takže berte ohled) Může mi někdo poradit kam, případně odkaz na nějaký server, nejlépe český.

    Díky

    0 0
    • blue  

      zkus si najit treba diskuzi s nazvem „tyden na biku v jiznich Dolomitech“, treba ti pomuze

      0 0
    • Martin  

      Byl jsem teď ve Val di Sole. mooooc hezký

      0 0
    • Marry  

      no ja uz jsem taky nejakej ten maraton jel, ale co jsem byl v Dolomitech tak tam jsem toho mel po 50 km celkem dost. Ale je to tam nadherny foto kdyztak na mejch strankach http://marry.wz.cz

      0 0
    • seis  

      prave jsme se vratili z oblasti nar.parku Stelvio – muzu doporucit! vyjezd na passo Gavia,Stelvio,Mor­tirolo,Valle di Fraele, Val Mora(to je uz Svyc.).

      0 0
    • Spawncz  

      No ja byl v cervenci s cestovkou kudrna na Lago di garda (projezdili jsme tam toho hodne namatkou Monte velo, Tremalzo tad…)

      Doporucuji, je tam na vyber i z lehcich tras kolem jezera, kdo si chce dat do tela vyda se na nejake to passo.

      Fotky jsou na www.tesman.wz.cz v sekci fotky a dovolena.

      Bikovani v Dolomitech je zivotni zazitek, teda aspon pro me byl.

      0 0
      • petryk  

        Sakra, Tys tam mel ale krasne pocasi! Ja se tam chystam ted, myslis, ze bysme mohli dat nekde scuka? Rad bych s Tebou pokecal o tom, jak to tam vypada atd… Treba nekdy u Oldy v krame?

        0 0
        • Spawncz  

          Jasne proc ne mam i bike pruvodce co jsem si tam vzal v rive na informacich.

          Rekny si kdy by se ti to hodilo a muzem dat scuka.

          0 0
      • 0702  

        fotky to mohly být dobré, ale buď fotograf nebo fo?ák už toho měli někdy dost. Škoda

        0 0
        • Spawncz  

          Tak tohle jsem zcela nepochopil ????? :-)

          0 0
          • petryk  

            Zítra Ti pošlu maila. Diky

            0 0
            • petryk  

              sakra, mělo to být o kousek výš…:)

              0 0
            • 0702  

              No, že občas nestačí jenom zmáčknout spouš?, ale taky se mrknout, že toho, co stojí na kole ve stínu je potřeba vzít i s bleskem. Vím, že fo?áci to mají všude těžké (otravují spolujezdce, musí být všude dřív, tahají vše z ba?ohu, pak zase dohánějí) ale když je pak hezká fotka, tak najednou každý zapomene na to obtěžování. Nemyslel jsem to ve zlém, jen poznamenal svůj pocit z fotek.. čau. Jinak na webu www.knihyohorach.cz má vyjít kniha pro kolaře – Alpy i s itinerářem, tak se podívej!

              0 0
              • Spawncz  

                To mas urcite pravdu jenze ja netahal jeste externi blesk a interni byl docela slabej takze by byl vysledek nastejno. Jel jsem tam hlavne fotit krajinu a ta se myslim povedla, to ze se mi tam sem tam primotal do zaberu biker je jen navic :-) Neberu to nijak ve zlem jen jak pises je to dost nevdecna role delat fotografa a byt bikerem zaroven :-)

                0 0
    • BB  

      mrkni na www.sweb.cz/monolink/ tam i popisy tras

      0 0
      • Motyll  

        Citujes tam i ze serveru www.kreuzberg.cz/…/update.html. se smat, jeli jsme minuly tyden podle nich trasu na Monte Misone a jejich popis „Ze Sella di Castiol cesta č. 412 prudce padá a mění se v poměrně dost těžký, místy trialový terén. Kamenitejma serpentinama jsme se během půldruhého kilometru dostali o téměř 400 m níže na…“ Misty trialovy teren znamenalo, ze jsme vicemene ty kola nesly. Nadaval jsem jak spacek. Ale jinak to bylo super…

        0 0
        • BB  

          me ucarovala jejich charakteristika cesty z Refugio Pernici na Malga Grassi. Jde tam pry par kamenu, ale jinak pekne jetelne. Fakt je, ze jsem tam par bikeru v chranicich videl dolu jet. Sam jsem to svedl a obcas sedl na kolo. Ale jinak opravdu super.

          0 0
          • blue  

            no jo, na kreuzberg.cz asi nepisou turisti :-)

            0 0
            • BB  

              ale ja fakt nejsem typicky turista a sjedu lecos pokud tam nejsou velky, volny kameny v hodne prudkym svahu, ale ti hosi z kreuzbergu bud musi byt opravdu hodne dobry sjezdari, nebo to mozna trochu pribarvuji.

              0 0
              • idi  

                to vis jsou to uz zkuseny pardalove:) musis brat hlavne v potaz,kdy to je napsany,protoze na gardu jezdime kazdej rok a ty sjezdy jsou cim dal vic rozborenejsi,jinak je fakt,ze krome missone se da jet jeste vsechno,neco ale uz s vypetim vsech sil :) mejte se

                0 0
        • biker007  

          A k jaky ceste bys tu 412-ku prirovnal? neco jako 601ka? 6-ka do Navenne? 409-ka ze San Giogovani udolim Val di Tovo? nebo snad sjezdik z po 117ce z passo Guil do Limone?

          Dik moc, v patek tam jedeme a nechci aby me ostatni ukamenovali za vyber trasy:))

          0 0
          • Motyll  

            412 – je to (pro mne) cca hodina neseni. Prirovnat to moc neni k cemu. Doporucuju s sebou turisticke botky, ja mel SIDI a malem jsem se tam umlatil. Ale ten hodinovej pochod dolu se da vydrzet, pac zbytek trasy je fakt parada… A pak to vokoupani v Tennu. Hned bych se tam vratil.

            0 0
    • Palo TT  

      Objavil som celkom zaujmavy server s trasami: http://www.bergfuehrer.com/…t_touren.htm Je tam dost tras. Zadarmo pristup size obsahuje len zakladny popis a druzicovu mapu, ale niektore trasy maju aj profil a povrch. Ked sa potom kupi zodpovedajuca mapa, tak sa bude dat podla toho orientovat. Aspon sa vyhnes moznosti, ze si vyberes uplne odveci trasu. Btw. kedy sa chystate? Ja tiez nieco planujem od 3.9. v tejto oblasti.

      0 0
      • petryk  

        Nazdar Palo:) Jak dlouho tam budes? My jedeme 9.zari, tak bysme mohli dat neco dohromady… Na kolech budem jezdit asi 4

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.