• kralovek

    Presneji receno City Select 6 s upgradem na verzi 7. Zbyva mi jeden kod, tj. muzu ho prodat za 3150. (Koupil jsem to cele s obema kody za 6300) Kdyby jste nekdo chtel, dejte vedet.

    0 0
    • RomanP  

      Díky, mám :-) ale zaujalo mě info o verzi 7. Ta ještě nevyšla, nebo se pletu ?

      0 0
      • Vojtíšek  

        v říjnu 2004

        0 0
        • RomanP  

          Kupoval jsem Garmina před cca měsícem a dostal jsem šestku. Prý vyjde sedmička na podzim, jestli jsem je dobře pochopil. Není to myšleno tak, že s českou lokalizací ?

          0 0
          • kralovek  

            7 uz samozrejme existuje, ale u nas se zatim dodava jen jako upgrade k 6. Tj. ze si normalne koupis 6 a ten upgrade A)
            dostanes zdarma … pokud sis tu 6 odkodoval po urcitym datu (tusim … Novy rok) B) nebo za $100, pokud jsi ji odkodoval driv.

            0 0
          • croscountry  

            Neviem, nepoznám konkrétny model, ale ja mám Garmina Legend už 4 či 5 rokov a normálne si verziu firmvéru upgradujem na www.garmin.com Robil som to už možno 10–15×. A hneď sa tam aj idem pozrie?, či nie je nová verzia.

            0 0
          • kralovek  

            si stahni z garmina ten upgrade … mezi 6 a 7 je docela velkej rozdil

            0 0
            • RomanP  

              no to bych chtěl, ale já jsem tam žádnej link na download nenašel. Zatím jsem to u nich neregistroval, což mi poradili, abych měl v rámci upgrade sedmičku. Ale nevím, jak je to se zaměnitelností jazykových verzí, myslím v tom smyslu, že šestku zaregistruju a pak upgraduju na sedmu, nebo se dá registrovat až po upgradu ? No moc zběhlej v tom nejsem.

              0 0
              • kralovek  

                se priznam ze ja ten link ani nehledal … kdyz jsem tu 6 kupoval, tak jsem si rovnou rek i o cdcka upgradu (pri ty prilezitosti mi rekli, ze se do da i stahnout) … ale ty si one muzes napsat na garmina na support a oni ti je taky poslou.

                Abys mohl nainstalovat upgrade, musis mit nainstalovanou a odkodovanou 6. Pak ho normalne naistalis a az to spustis, znovu ti to rekne, ze to musis odkodovat. Pak pujdes na stranku www.garmin.com/unlock tam zadas ten kod od 6 a na dalsi strance uvidis link „unlock upgrade“ … nebo neco takovyho

                0 0
                • RomanP  

                  Koukám jako blázen. Teď jsem po telefonu zjistil, že když budu trpělivej, v září vyjde verze 8. Tak si asi upgrade zatím nechám.

                  0 0
                  • kralovek  

                    a pujde ten upgrade na tu tvoji uz odkodovanou 6??? … no moc jistej si tim nejsem

                    0 0
                    • RomanP  

                      Ptal jsem se na přeskočenou verzi i na čas do kdy registrovat a jde to prý takhle. Ještě se zeptám osobně, až tudy budu mít cestu

                      0 0
                      • kralovek  

                        to by mohlo jit teoreticky i na ty moji … doufam

                        0 0
                        • RomanP  

                          Do září klíďo vydržim. Jak moc a co konkrétněji se změnilo z 6 na 7.

                          0 0
                          • croscountry  

                            Pri programoch neviem ako to je, ale ak sa upgradujú samotné mašiny, tak vždy je tam napísaný rozdiel medzi jednotlivými verziami. Ak je tam iba drobná zmena, ktorú nepotrebuješ,(napr. pridaný mongolský jazyk) tak danú verziu možeš kľudne preskoči? a inštalova? vyššiu, keď vyjde.

                            0 0
                            • RomanP  

                              Jasný, ale to mluvíš o firmware přístroje a to je vlastně software, kterej zabezpečuje chod toho zařízení a je uvnitř něho. Tam je jedno, kolik verzí přeskočíš. Tohle je jiná situace, tady jde o licenční práva a tak se klidně můžou rozhodnout, že se dá dělat upgrade jenom uvnitř šestkový řady (např. z 6.01 na 6.02 atd) a nebo jenom z verzí řady 6 na řadu 7. Technicky to není problém, ale licence je licence, proto jsem se jich ptal.

                              0 0
                              • croscountry  

                                Však som písal, že neviem ako je to pri mapách. Iba som dedukoval, že ak je to tak pri firmvéri, možno to bude podobne riešené aj tam.

                                0 0
                          • kralovek  

                            no napr jsem se dival na sever francie … okoli Lens … v 6 tam byla jedna zubata silnice, ted je to krasne podrobny. CO se tyce CR, tak tech rozdilu se mi tam zda taky docela dost …

                            0 0
    •  

      Kočička! Haf!

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.