Bikování v Hradci Králové a okolí

5 nepřečtených
 • sfinga

  Ahoj, jedu do Hradce a beru si tam bika se silničníma pláštěma, najde se někdo, kdo by se mnou potrénoval a vyladil formu na kutnohorský mistrák v XC?

  PS Hydrantovi: až tam budu, tak se ozvu, když budeš mít chvilku času po práci, můžem vyjet na bika a pojezdit v lese

  • hydrant  

   sakryš, jsem teď špatnej, zítra vyjedu jen na chvilku po 4-týdenním marodění. Do Kutný Hory se jedu tutově podívat, takže Ti tam zafandím. Přeju hodně zdaru !

   • sfinga  

    Díky, snad se tam potkáme, ale když budeš mít navečer chu? jít na bika, dej vědět. Rád pojezdím v lese :-) V HK budu asi do neděle

  • Korbelos  

   SUPER MTB BOHÁŇKA SKÁLA

   v okolí rovinatého Hradce Králové.

   Zdar všem,

   pokud jste z rovinatého polabí Hradce Králové, Bydžovska, Chlumecka a máte chuť na terén, sjezdy, hezkou přírodu cca 25km od vašeho rovinatého bydliště, hoďte kola na střechu a zajeďte do lokality obcí Boháňka, Skála-Chloumek, Doubrava, Hořice. Jezdí se na SEVERNÍM lesnatém svahu od obcí. (Tj pokud pojedete na sever od obcí narazíte na super místo k řádění.

   Je to z polabí první hřeben (Chlumský hřbet), který se táhne od Velkého Vřešťova prakticky až do Konecchlumí u Jičína.

   Najdete tu stinné rekreační cesty, turisticky značené i neznačené. CCa středem svahu vede zpevněná cesta z obce Skála až k Hořicím (cyklomarathon) a z Hořic-části Dachova, lze pokračovat dále na Ostroměř a Konecchlumí.

   NEJLEPŠÍ JEŽDĚNÍ

   Je ale mezi obcemi Skála 50°21‚22.713"N, 15°43‘12.927"E

   (Je tam letní kino,dřív tam byla vyhlášená diskotéka) chce to projet, omrknout, nalézt na co máte. Ostřejší sjezdy, koryta a dokonce i sjezdovou amatérsky zhotovenou bike trať naleznete u osady Doubrava směr Jeníkov.

   V okolí je pěkné ježdění, zpevnené i nezpevněné, často problácené, množství variant k nekonečnému ježdění dolu na sever nebo zpět, do kopce na jih až na okraj lesa.

   Opravdu asi nejbližší teréní MTB ježdění pro cyklisticky orgasmické štěstí :o)))

   Korbelos

   Posláním MTB odkazu na tohle místo uděláte radost nejednomu bikerovi, kterého už nebaví zděná bouda a Nový Hradec :o))

   Je to 30min od HK

Nová reakce na zakládající

Pro napsání příspěvku se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.