• scret

    Zdravim,napada vas nekoho nejaka pekna lehka (max.270g) MTB sedlovka prumer 26,8 delka 400mm????A pripadne napiste cenu,dikes. Mam totiz karbonovou a zajizdi:(uz jsem zkusil vsechno,ubrou­sit,vlozit plisek atd. atd. a porad zajizdi:(Takze to vypada ze se vratim zpatky k hliniku.

    0 0
    • scret  

      pardon…ne ubrousit ale samozrejme obrousit…:)

      0 0
    • náčelník  

      USE. Váhu nevím.

      0 0
    • scret  

      Mohli byste hodit treba link?co nejakej ceskej e-shop?diky

      0 0
    • scret  

      Wow,kurna,tak jsem si myslel ze to bude jednodussi:)Zas vystava dilema:)USE je faaaakt nadherna!!!Navic je i v modry barvicce,tak to je uzasny…Cena vyssi ale porad to jde.Vaha supr,design samozrejme super… Raceface design normal,cena ujde to,vaha ujde… Woodman,cena dobra,design dobrej,vaha slusna… No a Pells,tam je hodne dobra cena,ale vaha ty teda neverim…U Pellsu fakt ne.

      0 0
    • steel is real  

      roox s.4 mam ji – je o.k. delka je 430 cena je 2100 – maji ji napr. v trinnity

      0 0
      • scret  

        no sedlovka je krapitek uz moc dlouha a zajimala by me vaha.Nikde jsem to tam nevycetl ale zkusim mrknout jeste na trinnity.No ale maj moooc nadhernej predstavec:)Taky v modry barve:))))))

        0 0
        • scret  

          hmm,tak ta cena za predstavec je trochu vysoka,ale jsou stejne hezky.

          0 0
    • scret  

      tak jak tak uvazuju tak RaceFace mi asi na kolo nesmi,nejak mi ta znacka neni po chuti. Takze zatim favorit je modra sedlouvka USE a ted jeste splasit treba nejakej hezkej lehouckej predstavec,ne moc drahej (2500,– je asi na me moc) no a ideal 0 stupnu sklon,coz je trosku problem:(asi bych jeste zkousnul 5 stupnu.skoda ze je ROOX tak mastnej:(

      0 0
      • steel is real  

        pockej, pockej kolik stoji ta use sedlovka to musi byt kotel ne?? 2,5 za predstavec jeste jde ne, ale pekny je ea50 asi 1,2 nebo ea70 asi1,9 od eastnu – ve skutecnosti vypadaji lip nez na fotce

        0 0
        • scret  

          no USE stoji 1900,– 350mm coz by mi mozna stacilo. 2500,– stoji 400mm. Do sedlovky to jeste vrazim,ted mam carbon Woodmana za 2litry,ale na takovou cenu za predstavec jsem asi jeste nedospel:) Navic na sedlovku bych chctel namontovat SLR gel-flow,ale chci ho v bily barve a to sehnat v CR je nadlidskej ukol,nikdo ho nema,neobjedna atd.:((((

          0 0
          • steel is real  

            protoze chces voloviny :-); kolega mel bilyho flite vis jak vypada takovy sedlo po roce jezdeni? nehezky jinak predstavec/se­dlovka – vnimam to stejne tak proc jeden kus uprednostnovat :-)

            0 0
            • scret  

              jj,asi tusim jak bude vypadat po nejaky dobe,ale je to vec kterou fakt chci a bude to takova libustka:) jinak s tim predstavcem,nevim proc ale proste ho asi nejak zanedbavam:)navic je dost predstavcu,ktery jsou stejne lehky a pritom treba 3× levnejsi (napr. oproti ROOXu)akorat nejsou tak hezky:)kdezto sedlovek ktery jsou hezky a zaroven lehky a jeste v mym prumeru,tech moc neni…

              0 0
      • steel is real  

        race face je o.k. musis koukat po rade deus – mam od nich hlavovku je v poho

        0 0
        • scret  

          jj,sada Deus je pekna,ale podle me draha jak svina:(

          0 0
          • raceface  

            Poslal sem ti e-mail…

            0 0
            • scret  

              diky:)

              0 0
              • scret  

                jj,chci to dat na KHSko Team st:) vubec mi ale jeste neladi vidle,je cerna:))))))Marzoky marathonky v bily barve uz delaj jenom s 80mm zdvihem:((ale pristi rok bude nejspis bily Manitucko R7:)))peknej by byl i FOX 100RLT ale ten uz je o dost drazsi:(

                0 0
                • scret  

                  no a uz moc do toho nechci cpat prachy,protoze tak max. za 2roky uz bych chtel mit fulla:))a ted uz jsem na vybave ktera mi vyhovuje:) no a jelikoz chci navic jeste nejakyho freeckovyho fulla na blbnuti,tak tech penez nejak neni nazbyt:)

                  0 0
                • steel is real  

                  ta maratonka neni bila – je to spis trochu do zluta – myslel jsem, ze barevne ladeni kol (fialove eloxy apod..) jsou domenou tak roku 1994 :-)); kup si modre hlavove slozeni chris king a naby od stejne firmicky taky v modre barve – pokud budes hledat, najdes i modre brzdove paky… myslim firma dannyboy ?

                  0 0
                  • scret  

                    jsem tak trochu mozna estet:)kolo je pro me mazel:) Asi nemam rad kdyz jsou komponenty na biku jentak nasroubovany bez rozvahy:)napr. cerna sedlovka,stribrnej predstavec atd. kdyz to jde pritom sladit,ale je to hodne subjektivni… hlavovku mam od „jesterky“,chris king je hezkej ale drahej a ja jsem sice estet ale ne zazobanej snob,takze zvazuju co za tu cenu jeste stoji a co ne

                    0 0
                    • steel is real  

                      cane creek dela u hlavy (tusim) sol taky asi pet barevnych eloxu :-)); ja si na kolo samozrejme peclive vybiram, ale zamerne tak aby to opravdu neladilo :-)

                      0 0
                      • scret  

                        tak to jo:))))) no ja jsem potreboval hlavovku a tak jsem bafnul cernou S2ku,je fakt dobra,ma cartridge a da se sehnat za dobrou cenu.

                        0 0
                        • steel is real  

                          jasny cane creek je v poho navic ten sol bude za stejny prachy jako king a davat za hlavu bura a pul je fakt dost, me stal ten race face 2 a uz to byla hrana :-)

                          0 0
                          • scret  

                            jj,bura za hlavovku,neni podle me uz moc pro normalni smrtelniky… ja mam tu S2ku cca za 1200,– ale ted uz jsem ji videl nekde levnejc…

                            0 0
                  • scret  

                    PS: marathonka 02 byla takova kremova+zlaty polepy, 03 kremova,tusim cerno bily polepy a 04 jsou bily… 05 Race bila,SLko stribrna

                    0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.