Kolo 20-25 000 : GF HooKooEKoo ??

11 nepřečtených
  • GoS

    Zdravim – chci koupit kolo mezi 20 a 25 tis. a mam nabidku 2004 model GF HooKooEKoo za 22500. Nemate nekdo s timhle kolem zkusenost? Pripadne s Genesis geometrii ? Nejaky duvod proc hledat nekde jinde ? Dik

    0 0
    • enjoy  

      genesis geometrie sbira jenom samou chvalu a jinak taky neni duvod do toho nejit,nektere komponenty nejsou zrovna obvykle(maveric­k,bontrager,ti­tec.davaji se spis prave na americka kola a tech u nas v XC kategorii zrovna moc neni),ale urcite to neznamena ze svoji praci neodvedou vic nez dostatecne,jenom ti asi moc lidi nepovi jak si stoji,jako u notoricky znamych znacek.za ty penize bych dal nepremyslel.a mit GF mi taky neni proti srsti.

      0 0
    • JR  

      Genesis – výborná věc. Mám GF Big Sur a jesem velmi spokojený – největší dilema pro mě byl výběr správné velikosti rámu. Dle předchozích zkušeností jsem tíhnul k L velikosti, naštěstí mě pan Taich z Velointestu přesvědčil, že mám vzít M a dobře, že jsem poslechl. L je docela dlouhý – obecně bych ho doporučoval lidem vyšším než 180 cm. Jediné co mě trochu rozladilo (to je ale silný výraz) je to, že Gary Fisher poskytuje na rám doživorní záruku, ale oficiální dovozce Bretton pouze pětiletou (podmínka jsou dvě garanční prohlídky)-

      0 0
      • Meesha  

        Ono si totiz nesmis myslet, ze dozivotni zaruka je az do tvy smrti! „Dozivotni“ znamena do konce zivotnosti toho RAMU, coz se urcuje na 5 let…

        0 0
        • biker007  

          tak, tak. proste v anglictine je to „lifetime warranty“, preklad do cestiny je osemetny.

          0 0
    • Monka  

      Mam HKEKa, za tyhle penize bych se nerozmyslela a sla do nej. Ram 19'' (178cm), pohodlicko, jenom jsem si prohazela krouzky na krku-riditka dolu, oproti mymu starymu kolu (starej Speshl s predni vidli pevnou) nema tendenci se zvedat na zadni pri jizde do prudsiho kopce. ad ram-mne pri prodeji kola v obchodu rekli, ze mam na ram dozivotni zaruku…?tak nevim jestli kecali..? Jo, a dulezita vec – super sedlo, neboli prdel.

      0 0
      • jakub  

        jaky mas sedlo??? ta moje je po vyjizdce uplne nestasna a to ma babsky sedlo (velo plush). holky jaky mate sedla aby Vas nebolela … zadek??? u ty mi to nak musim vychytat (((-: – jo sory ze ti lezu do tematu (((-:

        0 0
        • Monka  

          Je to pansky sedlo, firma Titec www.titec.com/items.asp?…, ze je to typ Amore, cerno-sedy. Nebo koukni na www.garyfisher.cz. Ale se sedlem je to tezky, co je pohodlny mne, nemusi sedet ji…

          0 0
        • JJ  

          Holka nejsem, ale zkus neco damskyho od Specialized

          0 0
          • jakub  

            zajma me to protoze bych nerad koupil naky sedlo za xxx Kč a pak zjistil ze se nic nezmenilo. Schvalne to hanodim jako samostatny tema dik

            0 0
      • JR  

        Já jsem kontaktoval Bretton a ten mi sdělil – 5 let za předpokladu 2 ganančních prohlídek, jinak 2 roky. Tak nevím.

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.