• Darius

    konkretne Pell's CR1 a Woodman Carbo O.F. ten pells je levnejsi, ale Woodman mi prijde takova elegantnejsi, zajimaly by me zkusenosti z praxe…

    0 0
    • Darius  

      nikdo nic?

      0 0
      • Tomcat  

        Jo, u Pellse pokud to nemaj hned sou hroooooozně dlohý dodací lhůty.

        0 0
      • blue  

        co zkusit vyhledávání? pells i woodman se tu probirali celkem nedavno

        0 0
        • Darius  

          to jsem samo zkusil a precetl, ale nedokazal jsem si udelat potrebny zaver… ty nekterou z nich mas?

          0 0
    •  

      minuly tyden jsem si objednal v RD Cycles (muzes kouknoun na www.rdcycles.cz – bohuzel tam nemaji cenik) sedlovku woodman, tusim O.F. 2 – hokejku, tak ted kazdy den netrpelive koukam, jestli uz neni ve schrance listecek od dobirky;-))) az prijde a neco na ni pojezdim, dam vedet.

      0 0
      • dave lister  

        tak minuly tyden sedlovka dorazila a o vikendu jsem ji neco malo projel (cca 70 km). a prvni postrehy: prinos: je lehci a krasnejsi;-) nez ma predchozi (kaloy uno?) co se pohodli (tlumeni vibraci) tyce, zadny velky prinos jsem nezaznamenal, prijde mi srovnatelne. a karbonovou sedlovku je taky nutne mnohem vic utahovat v podsedlove objimce, jinak zajizdi.

        0 0
        • Tomcat  

          karbonovou sedlovku je taky nutne mnohem vic utahovat v podsedlove objimce, jinak zajizdi… …No doufám, že s jí nenamáznul vazelínou (to se nesmí) nebo dal do nevyčištěnýho rámu to pak se nemůžeš divit.

          0 0
        • scret  

          Ma stelovani dvema srouby nebo to ma po drazkach jako treba u jednosroubovek?

          0 0
          • dave lister  

            to Tomcat – kdepak, vazelinou jsem nemazal a vnitrek ramu (a vlozku) jsem vycistil. stejne to bylo potreba dotahnout „na krev“. az jsem se trosku bal strzeneho zavitu;-)

            to scret – jeden sroub a drazky

            0 0
        • dave lister  

          to Admin: dik za „r“, uz se mi po nem zacinalo stejskat;-)

          0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.