2012 RaR 2,25 snake skin 26", kde skladem?

58 nepřečtených
  • MlokCZ

    Neviděl jste někdo, že by už někde měli nový 26" RaR 2,25 snake skin skladem?

    Na různých německých eshopech už mají různé verze RaR a je zajímavé, že na každém je dostupná nějaká jiná verze. Obyč verzi mají už skoro všude delší dobu.

    Tady mají třeba 2012 double defense 2,25 skladem

    http://www.hibike.de/…nd-2012.html

    Tady zase už mají 29×2,25 snake skin (ten se bude hodit taky, ale ten nepotřebuju hned)

    http://www.bike24.com/1.php…

    a přitom zase jinde tvrdí, že má být až v březnu. To je bordel :-)

    Snake skin 2,25 verzi nikde ale nemůžu najít. Když ale každý eshop má jinou verzi k mání, tak třeba už se objevil někde i ten snake skin 2,25…

    0 0
    • Tina  

      v Březnu pre aftermarket. To čo je na e-shopoch je z OEM zdrojov. Výrobcovia predsa dostávajú komponenty v predstihu. Aspoň vidno kto nakuje z akého zdroja :)

      0 0
    • Kamikaze 591  

      A nobby nic 2,25 pro 26" ve směsi trailstar?

      0 0
      • MlokCZ  

        Tak ten určitě nikde, protože NN trailstar bude (zatím jsem ho skladem nikde neviděl) jen ve 2,4".

        0 0
        • Kamikaze 591  

          Aha, díky. Je u nás něco vůbec ve směsi trailstar? Jízdníma vlastnostma podobné NN?

          0 0
    • claid  

      jsem rozklik první odkaz hibike, klik hned na první obrázek pláště a otevřel se mi seznam plášťů a mezi nimi je i ten tvůj hledaný…RaR 2,25 snake skin…

      0 0
      • Tina  

        je tam, ale keď sa pozrieš pozornejšie nie je skladom.

        0 0
      • MlokCZ  

        A co to ukazuje po rozkliknuti dostupnosti?

        0 0
        • claid  

          no 2 týdny min… :-) Wir erwarten eine Lieferzeit von mindestens 2 Wochen. Sie können den Artikel bei uns bestellen; wir informieren Sie umgehend per Mail, sobald uns neue Informationen vorliegen.

          0 0
          • MlokCZ  

            A to u nich bohužel znamená „nemáme a nevíme kdy budeme mít“.

            0 0
    • Kynio  

      Co to je za rozměr 27 1/2?

      0 0
    • Risanek  

      Zde na koloshopu?

      http://www.koloshop.cz/…ss,–psc.html

      0 0
    • MlokCZ  

      Takže si nakonec odpovím sám. Dnes se objevili na bike24 skladem

      https://www.bike24.net/1.php…

      0 0
      • claid  

        docela mě překvapuje, že u NN 2,25 je verze DD ještě o 5€ dražší než UST..

        0 0
      • MlokCZ  

        Koukám, že se odkaz včera nepovedl, tak znovu

        http://www.bike24.com/1.php…

        0 0
        • claid  

          ano pravda, tady vychází lépe, ale i tady je DD dražší než UST, to bych si myslel, že musí být UST dražší… víc materiálu, určitě náročnější zpracování atd…

          0 0
          • MlokCZ  

            To je otázka. Ty ochrané vrstvy na běhounu a bokách mohou klidně být náročnější na výrobu. Těžko říct…

            0 0
        • Flegmatik  

          A ty ho Mloku budeš objednávat? Na kolik to zhruba vyjde s poštou do ČR? Počílám-li cca 1€ = 26 Kč.

          0 0
          • MlokCZ  

            Mám je na cestě, zítra snad dorazí. A s tím současným kurzem je to velká bída, vychází mi skoro na 1000Kč (a na jeden kus pláště mi vychází poštovné jen 1euro, díky více věcem v balíčku).

            0 0
            • Flegmatik  

              Aha, škoda, mohl jsem ho možná vzít s tebou. Ale tak počkám aspoň na tvé reference ohledně toho pláště :-) Jo, ta slabší koruna je dost na nic teď. A asi bude i hůř.

              0 0
            • MlokCZ  

              Tak jen doplním, že jsou to klasické krabicové verze jako vždy z bike24 (už je mám v ruce).

              0 0
              • Flegmatik  

                Tak je večer hoď ještě na váhu :-)

                0 0
                • MlokCZ  

                  Zvážím a můj tip je, že do 550g se nevejde ani jeden kus.

                  0 0
              • MlokCZ  

                Takže převáženy 4 kousky:

                558, 563, 564 a 568g.

                Hodně mi překvapila vyrovnanost a absence větší váhových úletů. A i ta váha celkem ok, čekal jsem ještě v průměru tak o 10–15g více.

                Šířka 55,5mm při 40psi, měřeny dva nahozené kouseky. Takže odhaduju, že si šířku podrží i při provozním tlaku (lehce půjde šířka dolu za nižší tlak a lehce nahoru jak se vytáhne).

                Oba kousky těsnily bez duše (zkoušeno jen hodinu a pak jsem dal tmel).

                0 0
                • Supík86  

                  a jak je to s designem, je novy?

                  0 0
                  • MlokCZ  

                    Samozřejmě to je 2012 RaR s přepracovaný vzorkem. Ten vzorek se v reálu ale zase tak moc neliší, nečekám žádné převratné rozdíly. A snake skin verze je pořád 67tpi, takže rozdíl bude opravdu dost malý.

                    Nově má červený nápis snake skin :-)

                    0 0
                    • Supík86  

                      co jsem si vsimnul tak je tam vic stuplu po bocích, takze by to teoreticky mohlo jet rychleji, nebo ne?

                      0 0
                      • MlokCZ  

                        To už je přechod na boční vzorek, po tom povětšinu času zrovna moc nejedeš a na rychlost to bude mít minimální nebo žádný vliv.

                        Tohle upravili pro zlepšení při náklonu pro lepší přechod mezi středovým a bočním vzorkem.

                        Dle Schwalbe má m9t 2012 RaR o 20% nižší valivý odpor. To je dost nepravděpodobné. O něco nižší valivý odpor pravděpodobně bude a to zejména kvůli přechodu na 127tpi jako má RoR.

                        Jenže to se týká pouze obyč a UST verze. Snake skin a double defense zůstává na 67tpi.

                        A zase ty verze se 127tpi budou větší šlupky (méně odolné a mírně hůře fungující tmel v nich).

                        Já jsem rád, že snake skin verze zůstala na 67tpi i když bude díky tomu o chlup pomalejší než obyč nebo UST verze.

                        0 0
                        • Supík86  

                          už jsem byl skoro rozhodnutej pro šlupky 2,1 na maratony, ale ted nevím…poznám vůbec, co se týká aero odporu rozdíl mezi 2,1 a 2,25 když třeba jedu v balíku, resp. za někým v háku? to podle mě se potom ten rozdíl musí celkem smazat, a potom je jedno jestli máš 2,1 nebo 2,25…jiné by bylo kdybych rekneme tahal balík, ale dá se to vubec nejak exaktne rici, o kolik procent pomaleji bych jel v pripade 2,25?

                          0 0
                • Flegmatik  

                  Super, díky za informace Mloku.

                  0 0
    • MlokCZ  

      Tak ještě doplňuji i 29" verzi (zase v krabicích z bike24). Váha 4 kousků 2012 2,25 snake skin RaR:

      • 635,654, 658, 659g

      Tedy soudruhům z NDR se udávaná katalogová hmotnost 605g opravdu moc nepovedla.

      Šířku zatím nevím, dojíždím nasazené 2011 kousky.

      0 0
    • marios  

      Tak zkušenosti s novým RR SS jsou rozporuplné:

      váha 570g, to je OK, jedou dobře, při normální jízdě vše v poho, ale při osté jízdě v kamení uniká někde (kolem patek?) vzduch, přitom když kolo stojí tek neujde ani o psa za týden.

      Teď na Králi jsem měl po 30km na zadním takovou žvejkačku, že jsem cítil každý šutr na ráfku. Div je , že se to někde neřízlo (což je částečně mojí opatrnou jízdou a „sqělou technikou“, ale asi to opravdu vydrží) , dofoukával jsem to až na cca 75km, pak už to zase neucházelo. Nevím čím to je, už se mi to stalo jednou, přičítal jsem to málo tmelu a novému plášti, teď tam bylo mlíka dost. Asi na závody budu vozit UST.

      0 0
      • Smazaný účet  

        nebude někdo z prahy něco objednávat? chtěl bych jeden plášť RaR SS 2.25, tak bychsme se dohodli. Kdyžtak mail, díky

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.