• petrbw

    Zde na bazaru je toto kolo za 23 tisíc.(inzerát ze dne 10.5.2010).Re­gistrace prodávajícího a cena mě zarazila.Co si o tom myslíte?Psal jsem mu ale je prý z Anglie…Za tu cenu bych asi někomu naletěl, ne?

    0 0
    • Kubiczech  

      V internetových nabídkách autobazarů kolovaly inzeráty na levná auta, která údajně byla v Londýně – výsledkem bylo obrání zájemce o předem poskytnutou zálohu na přepravu auta do ČR. Tohle může být něco podobného.

      0 0
      • petrbw  

        No právě, ta cena se mi zdá levná.A registrace, a mail a všechno vypadá založeno účelově.

        0 0
        • kubad  

          přesně tak je to učelově založené, každopádně skus majitele kontaktovat a domluvit se na možnosti osobního předání.

          To ti o spoustě věcí napoví :-)

          0 0
    • fredy.k6  

      nebral bych, je to jasnej unterwassermann

      0 0
      • petrbw  

        No, asi jo. Ale ta cena byla lákavá, ne?Škoda, že neumím moc anglicky,zajímalo by mě jak si představuje předání.Nejspíš pošli prachy a já Ti pošlu houby s octem…

        0 0
        • fredy.k6  

          právě, že až moc lákavá :-) Čas od času se takový inzeráty objevují, 100% bude předání stylem, jak píšeš :-)

          0 0
    • McBlacky  

      když jsem to viděl, tak jsem si říkal, že to hned vezmu. Ale po tom, co jsem zjistil, že je kolo v zahraničí :)

      takhle se šmelí auta, převod přes Western Union

      0 0
      • beng  

        ja jsem mu dokonce psal…typek se dusoval ze nejde o podvod takze jasnej fraud, kdyz jsem chtel at to posle na dobirku tak uz se ani neozval…

        0 0
    • Lasky  

      Taky jsem mu psal.

      Hodně rychle chtěl poslat prachy, ale když jsem mu napsal, že mám v londýně kamaráda, kterej si to přijde prohlídnout (a opravdu tam kámoše mám) tak se už neozval.

      Takže taky myslím, že je to podfuk…

      L(.)

      0 0
      • petrbw  

        jj, dneska opatrnosti nikdy nezbývá.Já bych prachy asi předem nikdy neposlal.Jedině z ruky do ruky.Teda myslím pokud je to na inzerát.

        0 0
    • petrbw  

      tento týpek teď zase tady na bazaru nabízí 2009 Scott Scale 35 Carbon.Opět dobrá cena a stejný způsob.Tak bacha!!

      0 0
      • The_Trooper  

        tohle 2009 Scott Scale 35 Carbon

        2009 Scott Scale 35 Carbon Frame Fox F100 RLforks Mavic Crossrides & Scwalbe Racing Ralphs Carbon Skewers Avid Elixir CR brakes with carbon levers 160mm rotors front & back. XTR M970 quickfire shifters XTRM 972 rear mech with carbon cage XTR M971E fiting front mech XTR chain XT Cassette XT Chainset & BB DMR V12 Mag pedals with red pimp my pedals kit Rithcey WCS 90mm Carbon stem Ritchey WCS 560mm flat carbon bars Ritchey WCS Carbon headset Rithcey WCS Cabon seatpost Sellia Italia SLR XP saddle

        cena: 15 000Kč

        0 0
    • rš2  

      Už má na bazaru 3 kola…také jsem mu ze zvědavosti psal, odpověď pouze, že je anglán, jestli to vadí, tak jsem mu psal, že ne, jak to uděláme…tak jsem zvědavý v jakém kole odpadne a dojde mu, že ze mě ty prachy nedostane… :-D Chystám se mu nabídnout, že se na to příští víkend podívám osobně protože brácha jede s busem na ostrov tak se můžu svézt s ním…to myslím bude konec naší konverzace :-))

      0 0
      • petrbw  

        Já doufám, že mu nikdo nenaletí.Možná by to chtělo zkust zjistit, jak by si ten kauf představoval.Škoda že mám angličtinu fakt slabou.

        0 0
        • Lada,s  

          Většinou je to tak, že chce poslat zálohu a pak už se neozve

          0 0
    • rš2  

      A přitom z jedněch fotek je vidět, že má barák pěkný, velký, zahrada, okolí taky pohodový…nepůsobí to na mě, že by to byl nějaký smažka čorkař…ale levá to je 100%…se mnou zatím komunikuje cca 6 mailů, teď jsme se dostali k jádru pudla: jak to bude s dopravou a placením tak se těším na odpověď… :-D

      0 0
      • rš2  

        Tak jsem od něj dostal mail cca na A4 – podrobný popis jak to pošle lodí (DHL,UPS…)atd, jak platba – samozřejmě Western Union a až mu to přijde tak to pošle :-D, sice tam uvedl adresu, ale známe to, že… Tak jsem mu psal, že tudy cesta nevede a jedině DHL s platbou při předání zásilky…tak se těším co z něj vypadne…jestli něco vypadne :-))

        0 0
        • petrbw  

          To je dobře, že to s ním dokomunikuješ­.Alespoň bude vidět na 100% to, co si většina z nás už myslí.A Ti co chtějí „dobře koupit“ snad už nenaletí.

          0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.